Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

L_O_U_S odpad!

Podíval jsem se na to, abych se vysmál Soukupovi. Výbuchy smíchu ale byly jen občasné, protože skoro celou dobu sledování jsem měl na tváři takový ten škleb, který mívají lidi, když vidí něco neuvěřitelného a zároveň trapného. Takže to vypadá, že se megamozek TV Barrandov spíš vysmál divákům. Soukup sám sebe obsadil do hlavní role, výsledek ale působí dojmem improvizace s prezentací vlastních názorů za občasného střihu. Docela mě dostalo, že ten vůl zmršil pointu vtipu, ale nejspíš mu to vůbec nedošlo a zůstalo to v konečném sestřihu. No je to samozřejmě peklo a hnus, ale bizár já rád, takže možná ještě někdy kouknu. (1 275.) ()

easaque odpad!

ODPAD jak celej Barrandov Soukup opět dokázal, že umí opravdu všechno a hlavně tomu věří. Možná se i rád na sebe dívá a není pro něj důležitý jak výsledek vypadá. Ale je fakt, že tolik ohodnocených a okomentovaných shlédnutí za první den od premiéry nemá snad nikdo. Svým způsobem dokonale přitahuje pozornost svou trapností, tak bych se nedivil, že ho český národ do parlamentu nebo na hrad i zvolí ... prostě tak jak si zasloužíme. A nebýt přidaného smíchu, tak bych ani nevěděl, co tam k smíchu vlastně je. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 0 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: X /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

kombajn odpad!

Jaroslav Soukup je Milošem Zemanem české mediální scény. Vždy když myslíte, že hlouběji to nejde, odkryje Jarda další centimetr. Je to první video na světě, u kterého mě napadlo, jakou asi má uhlíkovou stopu... ()

Jonash87 odpad!

Jéžiš, to je takt špatný už po první minutě... dal jsem ještě pár dalších (konkrétně sedm, ač uši a oči krvácely), ale tohle přece nikdo nemůže dát celý a čemukoliv z toho se zasmát.. Zlatý Nebezpečné vztahy, ten je oproti tomuhle oscarový masterpiece. A tenhle pán dost možná půjde do politiky doopravdy, to se máme na co těšit. ()

M.i.k.e odpad!

během sledování jsem zestárl o 10 let,vypadaly mi vlasy,dva zuby a na chvíli jsem přestal vidět.Tohle se vymyká všem myslitelným měřítkům čehokoliv a Soukup dokázal posunout televizní tvorbu někam,kam už by si člověk myslel že to není možné.Minimálně se mu ale povedlo,že se o něm zase bude chvíli mluvit...-100% ()

raffspIn odpad!

Pro hodnocení pořadu se nabízí pestrá škála ironických přirovnání a doplňovat další je plivání do rozbouřených vln nesouhlasu. Mnohem zajímavější je se zamyslet nad tím, proč to vlastně JS vytvořil? Nabízí se hned několik tezí: a) Je natolik egocentrický a sebestředný blb (pleonasmus je užitý záměrně za účelem zdůraznění faktu), že si bídu pořadu vůbec neuvědomuje. b) Snaží se nastavit horní a dolní meze kinematografii (dolní v tomto případě). Chce tedy určit pomyslnou Planckovu délku kvality díla, pod kterou již nelze klesnout, protože nic méně kvalitního již nemůže jako dílo existovat. c) Vytváří výukový materiál pro studenty filmu, na kterém v jednotném a uceleném formátu presentuje všechny myslitelné chyb, kterých se nezkušení tvůrci mohou dopouštět. d) Je emocionální upír, kteří se živí zoufalstvím, beznadějí a hlubokým znechucením. e) Snaží se pomstít svému okolí za traumata, která prožil ve svém zbytečném životě. f) Nadměrně pije, což vyvolalo těžkou duševní neléčitelnou poruchu. Tu aktuálně léčí pitím. g) Touží dosáhnout světového míru tím, že všem národům světa vytvoří společného nepřítele ve své osobě. h) Cílí na průměrného voliče SPD. ()

honajz2

Dostala mě už jenom ta hrůzná znělka s poskakujícími písmeny. A to, co přišlo pak, bylo ještě bizarnější. Narcis Soukup prostě našel ještě hlubší dno, něž ve kterém doteď byl a vytvořil sitcom, ve kterém samozřejmě hraje (a to naprosto příšerně a amatérsky) hlavní roli nově zvoleného premiéra a aby nikdo nezastínil jeho génia, ostatní role v tomto seriálu jsou obsazeny lidmi, co hrají ještě hůř než on, a to je co říct. Režii si na starost vzal Marek Benda, který už pro Barrandov vytvořil jeden "skvělý" seriál Sousedé, u scénáře bych se vsadil, že si je píše Soukup sám a kameru obstaral ten šikovný člověk, co dělal kameru u Bezdružic. Viděl jsem zatím jenom první díl - celý, podotýkám - a bylo to strašně amatérské, vtipy a obecně humor tu vůbec nefungoval a za celých 20 minut se tam vůbec nic nestalo, jenom Soukupa zvolili premiérem. No prostě skvost. Ale zase na druhou stranu, je to tak hrozné, že chci vidět další díly, abych viděl, co se tam proboha bude dít dál. 1* ()

rakovnik odpad!

Jaromír Soukup si splnil sen, protože udělal rozhovor Jaromíra Soukupa jako majitele TV s Jaromírem Soukupem v roli premiéra. Takový Jaromír Soukup Jaromíra Soukupa. Jen se divím, že se tam vyskytují i jiní účinkující (rozhodně ale ne herci). ()

Nach odpad!

"Bude to zábava. Bude to zábava," utvrzuje Soukup v závěru pilotní epizody diváky i sám sebe a jelikož je sám v místnosti, dívá se kamkoli (hlavně do země). A zábava to fakt není. Je to jako sledovat průjem v záchodě při špatném splachování. Smrdí to, chcete se toho zbavit, ale furt se v té vodě převaluje stále dokola až nakonec musíte spláchnout znovu. Jaromír Soukup zde tvoří něco, co nemá v tuzemské sitcomové éře obdoby (ani to neodpovídá definici sitcomu). Je to něco napůl cesty mezi politickou agitkou a self prezentací říznutou se snahou o komedii, ironii, ale naprosto se utápějící v hlouposti. Soukup tak moc chce být moudrý jako Werich. Charismatický jako Roden a elegantní jak Eben, ovšem nic z toho se mu nedaří. Jen co padne záběr na něj (což je 100% času) otevře pusu a už ji nezavře. V podstatě zde video je přebytečné, toto je rozhlasová hra a ke všemu špatná, protože je o ničem. A rozhodně zde není humor a ani inteligence. Humornější už je jakákoli epizoda ze sitcomu Kde mám kaťata v Lego příběhu. Vtipné tedy zůstávaly jen nechtěné pasáže typu mluvení o samotě a... to je vlastně vše. Bohužel naprostá ztráta času a nové dno soukupovské tvorby hraničící s dnem mariánského příkopu. Co tu budeme mít příště? Soukupa ve dvojroli? Aktualizace: splněno ve druhém dílu. Další díly už raději ignoruji. :D :D :D 0% ()

Martrix

přestože se to tady jen hemží nejhorším hodnocením, musí si Soukup mnout ruce. Tolik lidí si našlo čas a přepnulo TV právě na jeho pořad... . Jako by jste nevěděli, že v tomto oboru nezáleží na kritikách, ale sledovanosti a s tím souvisejícím zájmem reklamních partnerů...a že jste mu sledovanost pěkně zvedli. ()

zette odpad!

Pokud divak zustane objektivni, tak tomu nemuze dat hvezdicku ani z recese... Jinak je Soukup velice zajimava osoba, netusim s kym bych ho mohl srovnat? ()

inza222 odpad!

Díky Soukupovi se Barrandov stal oficiálně nejhlubším místem na Zemi a na dně této díry je laťka televizní tvorby TV Barrandov ... a stále to klesá .... ()

BoXBe odpad!

Takhle si představuju, že vypadá průběh pracovního dne Donalda Trumpa. Pro tento žánr to bude podobná revoluce jako Avatar. Nová laťka, nové možnosti, nové tituly jako "Tiskový mluvčí", "Kancléř", "Šéf kampaně", "Šedá eminence", "Neviditelný sponzor" a vyvrcholí to seriálem "Ředitel televize". Ujasněme si, že dotyčný, který to celé s celou televizí spískal, to dělá na koleni, scénář má odhadem 120 slov, kvalitu nehledá, ani neřídí, ani nechce, na jakékoliv přetáčky není čas, jede se na poprvé, s chybami, přeřeky, celé je to improvizace a neherecká narcistická estráda s neschopností vymyslet cokoliv vtipného, vata pro vysílání, na hraně licenčních podmínek a současně kvazi kampaň na prezidenta. Jsou to amatérské minuty šílenství a vžívání se do vysněné role, na kterou, fakt nedej Bože, aby někdy tento člověk dosáhnul, i kdyby jen byl poblíž. Radě pro rozhlasové a televizní vysílání nevadí tahle forma jednostranné sebepropagace budoucího politického subjektu? Že se ptám... ()

Ruuzha odpad!

Tohle už je uplné dno všeho, pokud to všechno co dělá, myslí pan Soukup vážně, je to duševně nemocný člověk a měl by se začít neprodleně léčit. ()

Splasher odpad!

První sitkom a hned Premiér. ___ Ty si to představuješ jak Soukup politiku (ti odvážnější použijí oficiální anotaci Barrandova "politickou satiru"). ___ Přemýšlím nakolik žije pan Soukup v iluzi, že je českým Davidem Frostem a nakolik se jedná o precizní marketing Bannonovského střihu: kavárna ovládá čsfd, já vám to říkal, budou nás chtít zakázat jako FOX news. ___ Pan Soukup určitě zamotává hlavu i profesorům mediální tvorby, protože toto již nelze pouze zařadit do kolonky bizár u sitkomu či seriálu, toto je úplně nový formát, který bych zařadil kamsi pod politické pásmo Jaromíra Soukupa. A prosím ať pan Soukup nezůstává při zemi a rovnou přejmenuje celou stanici dle svého jména. A né pane Foldyno. Já Soukupa neporodil. ()

alchac odpad!

House of Farts. Zvědavost a zřejmě latentní sklony ke koprofilii mě ponoukly zhlédnout první díl, což jsem i se silným sebezapřením vydržel něco málo přes tři minuty, následně to zvěrstvo zde poslal do senkruvny, ovšem poté se ve mně kromě žaludku hnulo i svědomí a pro zachování objektivity se kousnul, zhluboka nadechl, skočil do těch sraček šipku a protrpěl tu hrůzu až do hořkého konce. Pokud někdy dostanu nutkání pohledět na další díl, tak si raději napřed do predele narvu skelnou vatu, vyšňupnu dvě lajny mleté Trinidad Morugy, oči si vypláchnu louhem a spolykám metr žiletkového drátu a i tak se bojím, že muka způsobená Soukupem to násobně přebijí - promítat tohle do éteru už podle mě naplňuje skutkovou podstatu teroristického útoku. Což mě přivádí na zajímavý nápad - prodal bych seriál CIA, která by jej všem zadrženým tenoristům pouštěla s arabskými titulky. Přeživší by do týdne u Bašára škemrali o doživotní pobyt v Sednáje, parrilla a waterboarding inclusive. ()