Reklama

Reklama

Drtič

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Nenápadný muž Henry se cítí jako neviditelný, bez vlastní identity. V práci ho šéf Miles v lepším případě přehlíží. Jeho žena vyprázdnila účet v bance a nehodlá se řídit manželskými pravidly. Klidně laškuje na firemním večírku s Milesem a vůbec jí nevadí, že jí u toho Henry viděl. Henrymu se v mysli vrací rozhovor z ranní reportáže v rádiu. Nějaký muž tam volal, svěřil se se svými starostmi do éteru a v přímém přenosu se zastřelil. Od té chvíle má Henry představy o tom, že lidem, kteří ho nějak urazí nebo zklamou, ublíží. Nebo je rovnou zabije. První je na řadě španělská uklízečka, potom manželka, finanční poradce. Chce srovnat účty i s Rosie, manželkou Milese. Rosie věděla o poměru Milese a Janine, ale nic proti tomu neudělala. Jen s Henrym ráda mluvila a na onom večírku mu dala dárek. Rosie vyrábí masky na obličej, odlitky. Ráno si ho přiloží k tváři a z masky je jeho druhý obličej, který nejde sundat... (TV Barrandov)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (64)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Od Mistra Romera by člověk čekal větší flák, než jen průměrný příběh o muži, který se rozhodne skoncovat s útiskem ze strany manželky, šéfa a všech ostatních okolo. Nenápadná šedá myš se promění v krysu s ostrými zuby. Nejprve jen v představách strčí ženě hlavu pod vlak a na manželku vytáhne sekeru, pak ale dojde k poznání, že změna je nutná i v reálném životě. Na vraždění záhy dojde, jenže chybí nápad, patřičný říz a šťavnaté gore. Chybí napětí, strašení, úzkost a mrazení. Zatraceně, tohle mohl být megamasakr! 4* si tak zaslouží jen horrorová party s údernými Misfits, smrtkami, mísami plnými očí, prstů, potracených plodů, s lebkami naplněnými krví, prsatými tanečnicemi, maskami, lavírováním mezi horrorovým a s/m... celkově 3* a vícekrát vidět netřeba. ()

Faustka 

všechny recenze uživatele

Parádní obsazení!! Neviditelný J. Flemyng se příjemně vyloupl – a ta nahromaděná ublíženost hezky vyplula na povrch. Není nad to se zdravě nasrat. A charismatický P. Stormare (šéf) pro přátele nuly také: narážeč Milo, nebo kundyhonič z titulní strany – je neustále nadržený, vopíchá kdejakou micinu a cítí se jako king – sice už trochu vopelichanej, ale pořád trhá rekordy. Romero tedy odbočil, to jo… ale odpouštím mu. Dost mě pobavil!! Bruiser je netradiční pohled do mysli rodícího se fantominika – a to je můj obor. Přesný zásah na komoru bruisere. ()

Reklama

Lima 

všechny recenze uživatele

Mladému muži se lepí smůla na paty. V práci s ním vyjebává šéf, doma zase manželka a dokonce i jeho nejbližší přítel ho má za vola a obírá ho o prachy. A tak jednoho dne se stane, že se mu na tváři zničehonic objeví maska, on prokoukne všechnu špatnost a získá chuť po odplatě. Pokus o jakýsi psychologický thriller, nebo co to mělo být, Romerovi nevyšel. Od druhé půle Romero nudí, pokouší se o psychologizaci, ale nejde mu to. Ten, kdo by náhodou očekával nějaký maso, nebo nedej bože zombie, tak se nedočká. Jedině Peter Stormare v roli excentrického děvkaře, se "steroidním přeborníkem mezi nohama", potěší. Ta role je mu šitá přímo na tělo. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

George Andrew Romero si v roku 2000 dal na chvíľu prestávku od svojich legendárnych zombie snímkov a rozhodol sa natočiť psycho horrorový thriller. Podľa vlastného scénara zrežíroval film "Bruiser". Je to príbeh o mladom zakríknutom, submisívnom mužovi, ktorému sa zrútili všetky životné istoty. Manželstvo, financie, kamarát, práca, domov. Všetko sa mu posralo. Vtedy sa v ňom niečo zlomilo. Prestal držať hubu a krok. Dozrel čas na pomstu. Treba vyrovnať účty. Nastal čas vraždiť. **** ()

tron 

všechny recenze uživatele

Dráma? Horor? Satira? Umenie? Čierna komédia? Romerova odpoveď na KLUB BITKÁROV, ponúkajúca svojské presvedčenie, že človek môže zabiť koho chce a prejde mu to? K oceneniu je tu prevažne patričný výkon už roky ignorovaného Jasona Flemynga, prsia Leslie Hopeovej a penis Petra Stormarea v úlohe bezcharakterného vydavateľa. Viac v mojej recenzii na Studna.net: http://www.studna.net/reviews/386/ ()

Galerie (11)

Zajímavosti (4)

  • Romero pro Misfits na oplátku natočil videoklip ke skladbě "Scream!", který je obsažen v bonusových materiálech na DVD. (IDžOR)
  • Kapela na počest snímku složila stejnojmennou píseň, kterou při koncertě můžeme také zaslechnout. (IDžOR)
  • Ve finální scéně, kde v klubu probíhá živý koncert, si zahrála horor-punková skupina The Misfits. (IDžOR)

Reklama

Reklama