Drtič

Ze života mu udělali peklo. Jeho šéf je netvor, jeho vlastní žena noční můrou a jeho nejlepší přítel se ukázal jako ten nejhorší. Vždycky držel jazyk za zuby, dodržoval zákony, společenská pravidla a dělal vše, co se od něj očekávalo. Ale jednoho rána se probudil a zjistil, že je bez tváře a bez identity. Nekonečně dlouhé roky souhlasného kývání jsou pryč. Stal se z něj anonymní, bezvýrazný fantóm odhodlaný nelítostně se pomstít všem lidem, kteří mu ublížili. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

sadlokan

Pán hledá identitu.Naštěstí se připlete na párty,kde to mydlí The Misfits a P.Stormare má metodu,jak tvář opět najít. ()

Hellknight12

Nedávno pozreté po rokoch. Film mal potenciál ale za mňa ho dosť premrhal. Herecký je to priemer. Príbeh je síce zaujímavý ale zle spracovaný. Charaktery postáv sú skoro žiadne. Je horor ktorý ani není horor. A ako thriller funguje slabo. Nech len nekritizujem poviem aj pár plusov. Maska bola zaujímavá, keďže predstavovala to ako ho vnímalo okolie. Jeden aspoň trochu dobrý výkon mal P. Stormare. Celkové hodnotenie za mňa je 40%. ()

chlebo

Tento film je ďalší z radu dôkazov , že kancelársky panicko, hoc' metamorfovaný na maniackeho vraha v maske, nie je zárukou napínavej filmovej zábavy, ako by to malo byť. Asi proste platí, že keď je niekto zúfalo nudný, tuctový a neoriginálny v bežnom rodinnom i pracovnom živote, rovnako tuctový a neoriginálny bude aj ako vrah bez tváre, a síce, drtič a zdrtí diváka nekonečne nudným fňukaním , tak typickým pre skrachovancov, z ktorých si dobromyseľne uťahuje sám život, šéfovia sa im vozia po ženuškách a kamaráti si za ich peniaze kupujú Mercedesy. V nekonečnej frustrácii treba ukázať silu šikanovaného jedinca a k prekrásnej filozofii o životnej krivde pridať trošku tej satisfakcie. Ale už sa mi zíva aj pri písaní, povedané jednoducho - strata času. ()

Cortesz

Naprostá nuda, se špatným obsazením, s jedinou světlou výjimkou, kterou je Peter Stormare, kterej si svou roli úchylného perverzáka užíval, ale byl opravdu jediný. K tomu všemu jsem měl pocit, že jsem už vše někde viděl a mnohem lépe podané ve všech ohledech i směrech a po přečtení zdejších komentářů mi to docvaklo, že se film podobá mnohem lépe zvládnutému Americkému psychu. Tento snímek se sice nezabývá nudnou látkou, ale Romero to podal dosti nudně a naprosto film odfláknul. ()

PATWIST

Muž ktorý si nechal všetko "líbit" sa to rozhodne zmeniť a pomstiť sa ľudom, ktorý s ním vyebávali. Len škoda tej sci-fi vecičky že mu prirástla maska k hlave. Obľúbené hlášky: Ty jsi ta nejotravnejší vec myho zivota, Jestli chces spolocnika porid si psa jen proboha ne miho. ()

Aywes

Hezký nápad a opravdu nádherný soundtrack podle mého gusta. Škoda podivného zpracování a sem tam nudných pasáží, který řadí snímek mezi lechce podprůměrné. Přesto je opravdu krásný soundtrack velkou záchranou. Nápad se dal lépe zpracovat, ale i tak je to hezká podívaná. Near me now, the demon's son Bruiser I'm the one Erase my soul for all your sins can never be undone. ()

honzic

Hodně drsný film místy, ale scénář je trochu zmatený a herecké výkony nepřesvědčivé. Hodnocení: 45 % ()

moviefan4

V skutku dobrý thriller ktorý sa dá pozerať. Bavil ma od začiatku až po koniec a ani chvilu som sa nenudil. Herecké obsadenie bolo super a nikdo mi to tu nekazil. Dej filmu bol dosť dobrý ale miestami aj slabý. Aj keď vo filme bolo vela nelogických scén sa to dalo pozerať. Až na zlý koniec bolo všetko fajn. Zaslúžené 3*. ()

dereksmart

I když někdo umí uvařit ten nejlepší guláš na světě, neznamená to ještě že umí i svíčkovou.. tohle přesně dokazuje mistr jednoduchých receptů a tvůrce legendární Noci oživlých mrtvol s tímhle na rovinu docela špatným filmem, kterému víc než co jiného schází právě pevná režisérská ruka.. přitom za zfušovanou formou se skrývá ne právě špatná myšlenka, ze které ovšem většina diváků mnoho nezahlédne.........SPOILERY....... obsahuje několik opravdu slibných scén - úvodní s ženskou pod vlakem /kdyby se jen film vydal opravdu tím směrem co tyhle "prostřihy"!/, vyhození z okna / já vím k čemu je prodlužovačka !! / a finále / jak krásně si s tím visícím parchantem mohli pohrát, kdyby......................Takže ne za to co je, ale za to co mohl být tento film.....*** ()

Tomasson93

Už je to dlouho, co jsem tenhle thriller viděl, ale vzpomínám si, že mě rozhodně nenudil. Byla to taková "zábavná blbost " :-) Slabší 4*. ()

bulawaio

3/10. To je tak, když si někdo uvědomí, že s ním všichni vyjebávaj a hrábne mu v hlavě. Celkově však Romerův přešlap a dost nudná slátanina. ()

kacudzde

Výborný Peter Stormare v roli neskutečného děvkaře. V podstatě jsem to dokoukala jen kvůli němu, je to totiž o ničem. 2* za Petera, jinak odpad. ()

Lucius.15

Bohužel jsem hlavní podstatu filmu asi nepochopila a to, co z tohoto filmu dělá horor bych asi taky potřebovala vysvětlit. Začíná to popisem běžného života jednoho člověka, který pak najednou z ničeho nic má místo obličeje cosi divného a bílého podobného masce a tak se kvůli tomu rozhodně najednou všechny povraždit. A až si myslí, že se pomstil všem, kteří mu v životě něco špatného provedli, vrátí se mu zase jeho normální obličej. A podle konce se zdálo, že se to takto nejspíš bude opakovat stále dokola, pokaždé, když se bude chtít někomu pomstít za nehezké chování. Ke všemu musím říct, že když si ještě pak na ten bílej ksicht namatlal make-up a nakreslil si obočí, aby se snažil co nejvíc podobat normálnímu člověku, to co si pak na tom obličeji vytvořil, vyvolalo ve mě záchvat smíchu :-) ()

chaosteory

Každý měl někdy pocit, že je za vola (někdo ho máme častěji) a každý si někdy představoval jak si to s dotyčným vyřídí. Ale málokdo má možnost nebo spíš povahu to udělat. Film jako takový neoperuje s ničím novým, vlastně bych se nebál nadsazeného přirovnání k Masce (J. Carrey), ale pod Romerovou taktovkou. On byl i jedním ze třech jmen, které mě k filmu dotáhly, pak ještě Flemyng a Stormare. A za sebe jsem celkem spokojený, v rámci tématu se nedalo čekat nějak moc hororového vyžití a psychologický nádech zvládl Romero dobře. Problém jsem spíš měl s Flemyngem, první část, kde byl za rohožku mu seděla, má na to ksicht a umí to zahrát. Bohužel pozdější přerod ve mstitele už nemohl prodat vyzáží a jako maskovaný "hrdina" moc netáhne. Za to Stormare splnil moje očekávání na výbornou, role šitá přímo pro něj značně zlehčovala celý děj a to místy bylo potřeba. Celkově je film lehký nadprůměr, Romero dobře zvládá hlavní téma, škoda jen že neudržel místy mrazivou atmosféru. P.S. Já bych zrubal i tu štěknu. ()