Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Gangster Tozawa se nebezpečně přibližuje k hranici mezi územími a jeho rival Chihara-Kai se snaží vymáhat staré dluhy. Samantha chrání další hostesku a Jake je svědkem konfrontace, která vše změní. (HBO Max)

Recenze (7)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Detailní a vypiplaná práce s vývojem postav a jejich motivací na úkor dynamiky příběhu. Vzhledem k stylizaci celého Tokyo Vice to není nic překvapivého. Zásadní cliffhangery a velké příběhové zvraty zřejmě přijdou o něco později. Skvělá atmosféra velkoměsta a vzorná japonská výprava. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Snaží se zapadnout a ctít systém. Dál se umně a přirozeně dozvídáme plno zajímavostí o tamní kultuře, ovšem teď už by to chtělo, aby nám (i s ohledem na tvůrčí podíl Michaela Manna) první „cizácký“ reportér japonského deníku nabídl i něco svižnějšího. Poznává další postavy, „sblíží se“ se společnicí Samanthou, ovšem zatím to stále zůstává u toho, zda nenapíše kvalitní článek, tak poletí. A to je trochu málo. (Nejen) tokijské podsvětí konce 90. let minulého století má nicméně hutnou atmosféru. Hollywoodský matador Mann se sice vrátil, ale zatím to vypadá jen pro jednu epizodu. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z mého pohledu se zatím seriál drží dost při zemi a nemyslím tím akci, o níž se prakticky nedá mluvit. Jde mi spíš o to, že za těch padesát minut nedošlo k žádnému výraznému vývoji příběhu. Jak už jsem napsal v předchozím komentáři/recenzi, mám Japonce rád, takže mi nehrozí, že bych se nudil, protože mě baví sledovat místní kolorit, ale přesto uznávám, že druhá epizoda divákovi nic zvláštního nenabídla. No, zatím tedy nadšením nehopkám, ale přesto doufám, že se v příštím dílu dočkám zlepšení, jinak jednu pěticípou ušetřím. / Poučení: Yakuza není vířivka. 3*- ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začíná to být celkem zbytečně rozvleklé. Má to celkem 8 epizod a za celou epizodu re regulérně prd stalo. Samozřejmě, že atmosféra stále funguje, ale s tou si rozhodně u mě seriál (i když hard core Nohongo) na nadprůměr nesáhne. ()

Kacitr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozjezd navnadil, tady to stagnovalo nad žebírky a vínem. Žádné novinky o případu, ani pořádný cliffhanger v závěru. Ale líbil se mi walkman s kazetou od sestry Jakea. Divák se dozví i něco málo o jeho rodině.. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spomalenie, aby nam predstavili blondavu kocku, co si privyraba ako "spolocnicka" a priblizili i nespokojneho mladeho mafiana. Zaujimavy sposob, akym sa "pisalkovia" dozvedaju o moznych "nasilnych" udalostiach hodnych popisania. A zaujimavy bol i stret stareho "zrejme policajta" z uvodu prvej epizody a nasho ambiciozneho gaijin-a. Tradine kvalitny hudobny kusok pri zaverecnych titulkoch. 70% ()

ER 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to detailní, ale o žebírkách a fungování nočních podniků v Japonsku toho tolik vědět nemusím. Ono je to totiž stejné, jako kdekoliv ve světě. Ale kde je napínavý příběh? ()

Reklama

Reklama