Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ústřední postavou romantické komedie Casting na lásku je neúspěšná herečka Stela Nebeská, která s blížící se čtyřicítkou zjišťuje, že velkou díru do světa už asi neudělá. Ztrácí angažmá v divadle, kde stejně hrála jen nevýznamné role. Po kariérním neúspěchu přichází i osobní – manžel jí začne podvádět a ani se to nijak moc nesnaží skrývat. S porážkou od života se ale Stela nemíní smířit a rozhodně se nevzdá bez boje. Zapřisáhne se, že si stůj co stůj najde někoho, před kým její manžel zbledne závistí. Zahájí tedy velkolepý konkurz na novou lásku. Začne se seznamovat, ale co schůzka, to výstřední a nepoužitelný nápadník a každé rande končí fiaskem. Najde nakonec Stela toho pravého? Nebo všichni pořádní muži už vymřeli? (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (69)

Lukrecie 

všechny recenze uživatele

Prima oddychovka, bavila jsem se. Celý film provázela moc příjemná hudba. Svěží, neotřelý film, celkem příjemné, neokoukané tváře. Hlavní představitelka moc hezká, milá a šikovná. Já jsem si to užila. 👍🥰 Eva Toulová mě baví, jen tak dál! ❤️👍 Nenechte se odradit hulváty, hrubiány, sexisty a šovinisty. 😉😎 Odpad může dát pouze ten, kdo absolutně nerozumí ženám a ženskému principu, případně v sobě potlačuje ženskou stránku osobnosti. U režisérky oceňuji především lidský rozměr a solidní vyzrálost filmového rukopisu. 👍 PS Až na fakt, že  pán neměl jen "pár kilo navíc". To je dost nebezpečné, nevhodné a nemístné tvrzení v době rapidně narůstající extrémní obezity! ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"Casting Na Lásku" je ako film skutočne mizerné dielo. Eva Toulová rozhodne nie je dobrou režisérkou ani scenáristkou. Tentokrát to asi nedopadlo tak katastrofálne ako v jej poslednom filme, no o dobrom filme by som pomlčal. Keď máme hlavnú hrdinku menom Stela Nebeská, tak mi to pripomenulo meno inej postavy, ktoré znie rovnako falošne ako toto. Ale to je len začiatok. Eva Toulová totiž vykresľuje chlapov ako ťažké stereotypy. Je tu pár dobrých hlášok, ktoré ma pobavili a celkovo som mal pocit, Tereza Němcová sa snažila do toho niečo dať ale film pochovávajú zbytočné vnútorné monológy, ktoré často hovoria o ničom, soundtrack, ktorý opakuje asi 2 alebo 3 skladby dokola aby reflektovali náladu a atmoféru, často tupé herecké výkony niektorých hercov a dialógy, ktoré akosi nepôsobia skutočne. Navyše veľa postáv sú len lacné stereotypy spracované ako jednodimenzionálne postavy. Ja som športový trenér, takže sa vyjadrujem len športovo a podnikám len športové akcie. Ja mám 19, tak sa chcem hrať na X-boxe a všetko vešať na instagram a podobne. Manželov sarkazmus občas pobaví a ako som povedal, niektoré hlášky pobavili, takže film istým spôsobom splnil svoj účel. Ale je to dobré? Určite nie. Tentokrát mi ale pri sledovaní nebolo zle ako pri poslednom projekte od Toulovej. Hodnotenie: C- ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Přemíra klitorisů v tvůrčím zázemí není na škodu. Každý divák ihned po chvilce pozná, že půjde o ryze ženský film a že na režijní sesli trůnila žena. Námět se víceméně zrodil v lůně Terezy Němcové-Petráškové, která dostala důvěru v titulní roli. Skutečnost, že je méně známou herečkou, se do jisté míry promítá i do role, jakou se prezentuje ve filmu. Coby málo úspěšná herečka Stela Nebeská obchází herecké castingy a doufá, že uloví dobrou roli. O kloudnou roli téměř nezavadí, navíc v soukromí se schyluje k rozvodu, ovšem každá herečka přece jen zažila malý dotek slávy, tudíž z korespondence svých příznivců začne vybírat své potenciální nápadníky, se kterými začne randit. A setkání s nimi se neobejde bez humorných humorů. Eskapády s nápadníky zabírají ve filmu poměrně větší prostor, a jelikož hlavní hrdinka používá cosi něco ve smyslu vnitřního monologu, tak film začne pozvolna aspirovat na jakousi inteligentní skoro komedii o nezávislé ženě. To ale autorkám tak úplně nestačí. Té své jízlivé důvtipnosti dají záhy vale, načež zbytek filmu obstará romantické jiskření mezi metrákovým buldozerem jménem Jan Řezníček a hlavní hrdinkou. Těžko říct, zda tohle Eva Toulová a spol. myslel úplně smrtelně vážně, důležité je, že romantická linie postrádá zajímavost a veškerý humor opadl. Víc se mně líbil nadhled, s jakým se neotřele pracovalo v epizodních konturách s nápadníky, potažmo s různorodými castingy. Okatě nastrčený product placement samozřejmě byl nutností. Film má své vtipné chvilky, neotřelý námět, sympatickou hrdinku, nelze však přejít slabou realizaci, potažmo neucelenou dramaturgii, a málo výrazné režijní vedení. 5/10 ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Lidé, co nadávají na libovolnou českou romantickou komedii by asi měli vědět, že vychází zábavné blbosti (Po čem muži touží) a na druhé straně šílenosti k nepřežití (Casting), viděno den po sobě. Nebudu zapírat, že i tento film má několik hezkých momentů, které mně přišly upřímně fajn a přítelkyni dojaly, ale co se týče toho ostatního, počínaje kamerou, dramaturgií, scénáře a konče nuznou režií, je prostě nudné až ubíjející. Snad jen ta výprava je obstojná, protože když sáhnete jako vždy po Praze, nelze to moc zvorat. I na Netflixu lze v tomto žánru vybírat moudřeji. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Mám teorii, že ženským ke čtyřicítce hrábne. A nejsem sám. Samozřejmě jsou vyjímky. Snad je to hormony, snad něčím jiným souvisejícím s chemií, každopádně kolem té čtyřicítky se začnou dít věci... Žena, často matka už nechce být pečovatelkou o rodinný krb, domácí pohodu... Najednou zjišťuje, že celá ta léta dělala rodině ,,služku'' a tak nastává čas na nezávislost a kupu bláznivých nápadů z nichž jde jednomu a nakonec i té ženě samotné hlava kolem... Toulová touto katarzí asi prošla krapet dříve. Stela Nebeská (to je pekelné jméno) má sice manžela co jí zahýbá, ale věc se rozhodne řešit velmi originálně. Začne taky zahýbat... A tak tu máme kupu veselých historek kterak dopadají či nedopadají jednotlivé schůzky ... Romantických snímků znalý divák odhadne hned v úvodu, kdo bude ten co nakonec získá její srdce, takže žádná velká překvapení fakt nečekejte. Film vám svěže koření všudypřítomný PP a jediné co oceňuji jsou česky zpívané písničky. Bývá zvykem je zpívat v českých filmech anglicky s typickým přízvukem Aničky Dajdou... Dávám za jeden casting. * ()

Galerie (41)

Zajímavosti (9)

  • Hneď v úvodnej scéne si môžete v odraze Steliných okuliarov všimnúť štáb. (Johnny.ARN)
  • Ve scéně v galerii dává hlavní hrdince jeden muž do výstřihu vizitku. Když pak nehnutě stojí a přijde manžel, vizitka ve výstřihu není, při odchodu z gralerie ale už zase vizitku ve výstřihu má. (jujec)
  • „Zrovna v době, kdy jsme točili jedinou postelovou scénu, se Terezce vrátil manžel. Ten sice o natáčení věděl, ale přece jen to byla trochu divná situace,“ zmínila Eva Toulová. (SONY_)

Reklama

Reklama