Reklama

Reklama

Série(18) / Epizody(173)

Obsahy(1)

Pořad Queer je primárně zaměřen na mapování a diskusi o queer kultuře. Queer kulturou chápejme svět především sexuálních menšin, svět alternativ ke stereotypnímu, tradičnímu pojetí vztahů mezi lidmi – a nemusí jít přitom pouze o gaye a lesby, ale nejrůznější další minoritní identity, o jejichž existenci má naše středoevropská společnost zatím spíše mlhavé a stále značně zkreslené představy. (Česká televize)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

TroiMae 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Peddro Čtu si váš komentář k pořadu Queer :) Evidentně nejste cílová skupina. Ale divím se, že vám vadí jeden takový pořad na veřejnoprávní televizi a nevidíte ty spousty jiných, které by vám zřejmě vyhovovaly víc. Navíc, statisticky, nehetero lidí v ČR je víc, než lidí hlásících se třeba ke katolické víře. Ohledně manželství nemáte pravdu (natož odvíjet rodinné právo od etymologie), ale chápu, že to je plané se tím zabývat. Navíc si lidé často pletou „konzervativní“ hodnoty s rasismem, sexismem, heterosexismem, transfobie, antisemitismem apod. ;) Pokud někomu vadí, že lidé i s těmito znaky (jako třeba pohlaví) chtějí vstoupit do poměrně konzervativní instituce jako manželství, problém není v konzervatismu, ale v nesnášenlivosti. https://www.ceskatelevize.cz/porady/880349-svatecni-slovo/ https://www.ceskatelevize.cz/porady/1185258379-cesty-viry/ ()

Peddro odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Taková indoktrinace cílená na děti a teenagery. Manželství je nedotknutelný svazek muže a ženy kulturně, historicky a etymologicky. Opět musím opovrhovat nevyvážeností ČT, neboť v programu chybí pořad zaměřený na konzervativní hodnoty. Tento pořad se mi příčí.... ()

Reklama

Galerie (48)

Reklama

Reklama