Kosmická odysea Maxe Clouda

• Česko Ko(s)mická odyssea Maxe Clouda (více)

Už vás někdy pohltila počítačová hra? Pokud ne vám, pak jí se to doopravdy stalo! Ze Sary se stala jedna z postav její oblíbené hry o vesmírných dobrodružstvích kapitána Maxe Clouda. Najednou se přímo účastní komické, ale i pěkně nebezpečné výpravy. Sarah má před sebou jedinečný zážitek, ale jen v tom případě, že se jí podaří nepřijít o poslední život a vrátit se do reality. Osud dívky se ocitá v rukou jejího kamaráda, který odhalil, co se stalo, a začíná hrát. (Filmbox)

cerdax2

Nevýrazná variace na téma Jumanji zasazená do doby konzolového boomu minulého století. V jednoduchém duchu her té doby se nese i celý příběh, ale chybí tomu šťáva. Scott musel mít hodně velký vítr v peněžence, že se do něčeho takového pustil ;). ()

xxmurphyxx odpad!

Tento týždeň sa ozaj vydaril, jednu sračku strieda ďalšia, nechcem vedieť, čo uvidím zajtra. Po sračke Monster Hunter tu je ďalší skvost pri ktorom už nemám chuť ani zabíjať čas nejakým rozvitým hodnotením. V skratke: je to lacné, debilne napísané, bez príbehu, bez napätia či vtipu, odohrávajúce sa v bakelitových kulisách s no name amatérskymi hercami a dvomi skoro vyhasnutými hviezdami. Jo a je tam Scott Adkins v bielych botaskách a modrom napasovanom overále, takže ak ma niekto fetiš na takéto kombo, pohoní. A nie, nie je tam žiadna akcia ak nerátam Adkinsonove polokopačky. Urážka pre všetkých hráčov. ()

Heywood

Tak je jasné, že Tron režiséra inspiroval, (vcucnutí do hry je plagiát) , stejně tak i jiná sci-fi se tu míhají, ale cílem byla parodie lehce šmrcnutá politickou korektností. Ten "kovboj", co se každých sedm minut cpe dvě párky jasně naznačuje budoucí (a reálnou) obezitu Afroameričanů, pokrytectví rodičů v zákazech a příkazech je také terčem této parodie, osamělý vlk mě málem dostal (pamatuje někdo Limonádového Joea?)a Scott Adkins toho blba s vypláchnutým zeleným mozkem a zmagořeného tupou propagandou hrál snad s nadšením (alespoň ho z toho podezřívám). Cílem byla řachárna vsazená do devadesátek a kdo pamatuje hry z té doby, tak je mu to jasné. Kdo hledal seriózní film našel asi bídu a odpad, kdo čekal totální zřeštěninu s kritikou vnější i podprahovou, tak to tam našel. 60% ()

mokki5

Adkins je ten typ (Ne)herce který točí dobré filmy a sem tam nějakou kravinu ala Seagal. Bohužél, tohle je ten druhý případ, škoda. ()

Ammit

Blbost na hraně kýče, ale zasmála jsem se, a to se mi u filmu dlouho nestalo. Co vtipný není jsou ty woke blbosti, kterých je tam stejně jako ve filmech natočených v posledních cca 5-ti letech, čili dost a do očí bijících. ()

soukyd33

Po vizuální stránce je to pěkné. Jinak je to ale slabé, a nemá to co nabídnout. Nápadem to připomíná nové Jumanji. Komedie to tedy nebyla. Nezasmál jsem se ani jednou. Herec: Scot Adkins se asi zbláznil, že v tomhle hrál. Hvězdiček 1 ()