Reklama

Reklama

Quinnův případ

Trailer

Obsahy(1)

Šéf policie malého karibského ostrova Xavier Quinn (Denzel Washington) vyšetřuje vraždu vlastníka řady holdingových společností, jenž financoval boj proti komunistům v Jižní Americe. Hlavním podezřelým je jeho starý přítel z dětství Maubee (Robert Townsend), ale pátrání odhalí podivné skutečnosti vrhající na případ zcela jiné světlo. Slabošský guvernér ostrova Chalk (Norman Beaton) se pokouší celou věc smést ze stolu a Quinnovi dochází, že tu jde o mnohem víc než jen snahu nezastrašit turisty.
Snímek byl natočen podle románu A. H. Z. Carra Finding Maubee. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

igi B. 

všechny recenze uživatele

Ryzí oddechovka, naštěstí si nehrající na nic víc čím není... A špetka toho karibského slunce, rytmů reggae a vlnících se svižnejch černejch holek... Takové žánrem lepší "Vražedné pobřeží", ale srovnávat to stejně smysl nemá... . . . Dvě a půl hvězdy tedy za film a z nouze zaokrouhleno raděj nahoru, i za ten páně guvernátora úžasný bílý čtyřdveřový Lincoln Continental Convertible model '66, to jsem si zase rozkošnicky lehce zasténal... Ach, k okuku obdobná ta krása zde: http://www.youtube.com/watch?v=7XLZSMk7CIo ;o] - - - - - (Poprvé viděno 9.6.2011 na novácké trdlovizi /želbohu zase ořezáno na 4:3 a s pitomým atmosféru devastujícím č. dabingem - zcela jistě z dvd by byl dojem lepší!/, hodnocení 185., komentář zde jako rozmrzele-šťastně třináctý - 10.6.2011) ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Předně musíme přijmout fakt, že tohle není ani tak o tom, kdo je vrah, jako o tom, jak se hledá místní polda, kým vlastně je. Má americké školy, chová se jako drsoň, ale úplně zapomněl na své kořeny. I proto si z něho dělají v baru srandu, když mu zpívají písničku Mighty Quinn. Teprve, když to dokáže vstřebat, povede se mu vyřešit i případ, do kterého by ráda strkala prsty i americká vláda. Okořeněno jemným humorem a nadhledem, ostatně i ta stylizace Washingtona do věčně uhlazeného v bílé košili má svůj význam. Na 4 hvězdy to není, ale na silné tři ano. I díky těm písničkám. ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

No Quinn, No Cry.. Polomrtvé krimi z karibského reggae ostrova, kde nějakou činnost vyvíjí jen zapalovače a žehlička na policejní uniformu. Ve filmografii pana Washingtona absolutně zanedbatelný počin, na to klidně vsadím lulku handicapované čarodějnice.. Apropo, na první pohled podivně vyzní scéna, kdy Denzel, celou dobu se chovající jako zkušený antilský obšoust, odmítne krátkodobé zrušení proxemické zóny s postavou Mimi Rogers. Původně tam líbání bylo, ale jelikož při zkušební projekci vyvolalo vlnu nevole mezi černými ženami a bílými muži, muselo se střihat. No Kiss, No Cry.. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Príjemný, pozitívny a sčasti originálny. To sú prívlastky, ktorými by som definoval to, ako na mňa film zapôsobil. Prvé dva sa ku thrillerovému žánru veľmi nehodia, no práve tým bol film zaujímavý a neskutočne osviežujúco sa naň pozeralo. Myšlienkou originálny, no spracovaním klišéovitý príbeh, celkovo pohodovo natočený a kvalitne chytľavou reggae hudbou naladený. A keď prirátam môjho topáka Denzela, nedá sa mi dať menej. 75%. ()

Dan9K 

všechny recenze uživatele

Film zcela o ničem. Ničemné krimi, které vás nezaujme absolutně ničím, zejména ne příběhem, napětím, originalitou, scénářem, hereckými výkony, přínosem, hudbou, zábavností a už vůbec ne uměleckým dojmem a během sledování (pokud to tedy budou vůbec ještě někdy dávat) budete mít časté, téměř neukojitelné touhy tuhle zbytečnost vypnout a pokud tak náhodou neučiníte, stejně se nepřemůžete a budete dělat něco jiného a Quinnův případ použijete pouze jako kulisu, aneb - podle sebe, soudím vás. Značně mě mrzí, že takovéto filmy, které nenabízí nic, ale nejsou pro nikoho nijak protivné či kontroverzní, jsou na tom v hodnocení lépe, než mnoho mnohem zajímavějších, odvážnějších snímků, které se, narozdíl od tohoto, o něco snaží a nejde pouze o výrobek z pásové výroby. ()

Galerie (84)

Reklama

Reklama