Chůva na zabití: Krvavá královna

• USA The Babysitter: Killer Queen (více)

Před dvěma lety Cole unikl ze spárů satanského kultu. Teď ho čeká ještě něco horšího – střední škola. A démoni z minulosti mu nepřestávají dělat ze života peklo. (Netflix)

cernakus

Tak takhle fakt ne. Jednu jedinou hvězdu za to, že tam nakonec dali Samarku a vynechali pro netflix typické LGBT, ale jinak nefunguje nic. Prvně je to téměř recyklát jedničky vč. repete mordů. Za druhé krásně komplikovanou a charakterově hlubokou Bee, která je sice nemilosrdná ďáblova přisluhovačka, ale zároveň i dobrá kamarádka a drsňačka s morálním kodexem, totálně zploštili a udělali z ní patetickou antihrdinku s motivem záchrany malé holčičky. Za třetí ze slaďoučké Melanie sice udělali "šokézní" postavu, ale bohužel tak, že to bylo jasné od první scény (protože s Colem odmítala chodit, i když jí byl sympatický jak v jedničce tak i v té dvojce). Kdyby s ním naopak chodila a pak došlo k "šok" scéně, byl to opravdu šok. Zejména za čtvrté, když domrdali do příběhu gotičku, která kdyby dostala prostor, byla by ideální "bad turns good" girl, ovšem ji udělali sympatickou už od začátku a navíc dostala asi tak 5 minut, než bylo jasné, že je na straně dobra a už nezběhne (protože Melanie...). Chabé vysvětlení, kam se poděly mrtvoly party satanistů v jedničce bylo hodně chabé, že by satan uklidil ty dva zamordovaný fízly z jedničky je silně nepravděpodobné a pokud se satanisté propadli po smrti do očistce, tak by Cole byl jasný a jediný podezřelý ze smrti dvou fízlů a kudrnatého pičuse v jedničce a ne že by se dva roky rozhodovalo, jestli půjde do cvokhausu, ale skončil by tam týden po té osudové noci v jedničce a to na doživotí. Nevím co si od toho McG sliboval, ale pokud mu Samara řekla kvůli jiným projektům, že má na něj maximálně natáčecí den a on tak musel zcela rozmrdat zřejmě zcela jiný původní scénář, tak se měl na to vysrat. Někdy nic, je lepší než odpad. To, že zde tolik lidí dává více než odpad až jednu hvězdu značí, že popelnicím z ČSFD stačí ke štěstí libovolný odpad, který do nich kdokoliv nahází. ()

xxmurphyxx

Nečakane vtipná a záživná blbina prepchatá tonou naozaj vtipných scénok a fatálnych hlášok s presne na mieru danej scéne napasovanou licencovanou hudbou, ktorá tu robí naozaj veľmi veľa a dvíha celkovú úroveň o level vyššie. Škoda pár infantilných scénok, napriek tomu film patrí medzi to najlepšie, čo sa na komediálnej pôde urodilo za posledné roky. ()

waltosin

Chůva byla opravdu slabší, ale díku tomu že se objeví až na konci no, tentokrát si s příběhem pohráli a docela dobře ho zamotali, takže jste museli víc myslet, ale pořad je to ta dobrá jízda i když skoro celý bez Samari to nebylo ono, je prostě sexy:) 60% ()

Drozdo57

Za mňa výnimočný prípad, kedy je pokračovanie lepšie ako prvý diel. A nie je to kvôli Jenne. Dvojka je rovnaká hovadina ako jednotka, ale absurdnosť a sebairónia tu dosiahla nových rozmerov. Celú dobu som sa dosť dobre bavil. Druhý diel teraz obsahuje aj mnoho odkazov na kultové filmy, ktoré sú veľmi podarené. Lepšie to hodnotiť nemôžem, pretože je to taká kravina aká to je. A tiež bohužiaľ Samara mala nejakú nehodu alebo čo, pretože mám pocit, že prišla o všetku mimiku. Alyn Lind je ňuňu, ale aj tak preferujem Jennu. ()

tsatsiki

Svěží hororová komedie s horovými prvky.Trošku vaří z vody, proto všechny postavy nechali přežít a pak je nechali zase zemřít.Ale spousta hlášek a vtipů to zachránila. NEVÍM JESTLI TO BYL ZÁMĚR, ALE HODNĚ MĚ TO POBAVILO.70%. ()

Nikolas__

Upřímně se mi dvojka líbila možná o něco více než první díl, přišlo mi to tak nějak zajímavěji, dějově propletené... Není to nic velkého, není to nic dokonalého, v to asi ani nikdo příčetný nedoufal, nicméně potěšil návrat všech přítomných a známých postav. Co se komediálního hlediska týče, je to překvapivě lepší a celkově méně cringe, jediné co mi přišlo slabší než v díle prvním, je ona hlavní "chůva", i co se herečky a hlavně příběhu týče. Je to mírně překombinované (v tomto případě slovo mírně, neznamená úplně málo), je to ale přeci jen hororová komedie, takže se omlouvám, ale za mě moc fajn film. Celkově hororové komedie pro mě skoro nikdy nefungujou (většinou se z toho stane prostě akční pitvanice), ale tohle je aspoň lepší z té komediální stránky, z té hororové docela slabší. Přišlo mi to spíše rádoby "velkolepé", herci a postavy už jsou snesitelnější. Hudba je taky lepší, pokud si dobře pamatuji, tenhle film to asi nebude mít úplně lehké u nikoho, mně to ale sedlo, hlavně nějaké scény ve finále, bylo to dokonce i emocionálně silné, no way!! Pěkný charakterový ark u jedné z hlavních postav. Takhle se mají dělat hororové komedie, černoch zase nejvtipnější, moje recenze stojí za nic, a tak to nejspíše mělo býti. Gore vynikající, taktéž mi sedlo zasazení zápletky do teenagerské části života. 70% ()

kockodan

Démoni a chvístance krve po kýblech! Co víc si přát při čtvrtečním covidovém večeru, kdy už jste vším ostatním co jste v TV od začátku pandemie shlédli totálně znudění! Pro mě vítaná oddychovka s ulítlým humorem a trochou laciného napětí. 100% ()

Kushina

Druhý díl nebyl o nic horší, než ten první. A co líp, tak skvěle navazoval na ten předchozí. Jakmile bylo úvodní seznámení, tak hned začala řádná zábava se spoustou krve a zajímavými killy ♥ Tenhle film prostě nejde nemít rád, protože si u něj člověk užije vtip i pár hororových prvků, i když je to vlastně v celku obyčejné béčko. 60% ()

panki9922

Na to aké stupídne je to po príbehovej stránke a o myšlienkových pochodoch postáv ani nehovorím (otec ide po syna s ďalším otcom, ale absolútne sa pri odchode vykašle na to, že k jazeru prišiel s druhým otcom ktorému jeho dcéra odrezala obe ruky a prepichla ho mačetov a že videl umrieť chalana, proste naloží syna do auta a ide domov akoby to bol ďalší bežný večer), to človek zvládne dopozerať dokonca bez väčšej ujmy na zdraví. Cieľové publikum si to nájde, len dúfam, že si nebudú všetci outsideri myslieť že si nájdu tak krásne dievča ako náš Judah. PS: k takému psychológovi by som si zašiel pokecať kedykoľvek pre nič za nič. ()

CaptainBlaf

Slátanina slátanin, byl jsem zmatenej jak Travolta v Pulp Fiction. Věřil jsem, že jsem sjetej, anebo to je prostě neskutečná blbost... Po pár hodinách vyšlo najevo, že druhá skutečnost jest skutečností :). ()

SmajdalfCZ1

Tak jsem zkoukl jedničku, napsal komentář a šel na druhý díl, protože nemám rád nekompletní věci. Inu jak první film, byl takové lehké filmové sousto, které jsem měl jen na zpříjemnění odpoledne, tak druhý díl se zase tak dobře nevyvedl. Možná to bude tím, že jsem měl po prvním díle nějaká očekávání. Každopádně krásné mladé slečny jsou zde to tomu, alespoň přidává jednu hvězdičku. Pobavili mne popkulturní zmínky, ale celkové tenhle film byl slabší jak první díl. ()

trickmaster

Takhle má vypadat dobře řáchnutej horor! Spousta blbejch joke-ů, vožralejch teenagerů, zábavných záporáků, dost eastregů na různý filmy a seroše. Spousta krve a přehnaných smrtí! Show must go on! ()

Diaconix

Kundooo! Nebyt překažek, tak neodhalime svoju silu a jak tak čučim na tu dvojku, kera zkorem opysuje zabavnu jedničku, tak Kul byl traged, je traged a asyk i bude traged a svoju silu odhali tak maximalně přy zbjesyle nočni samohaně za pomoci sveho krema na suche lokty. Ni, tak važne, bo jak zte viďěli jedničku tak je to ta sama jizda aji ze stejnyma hercama aji přyběhem a já to řykam furt, že bloncky su pjekné ku.dy, ale festovně se na ně diva. Takže mozek do kufra, ovladač do ruky a užij si tu zabavu z fajnu muziku, lytrama krve, uhozenyma ftipama (chcanec do oka fak skvjele) a ztupidnima dijalogama typu asyk jako: Policajt zastaví blondýnu na ulici a říká: „Slečno, váš pes nemá košík!“ „Ale my nejdeme nakupovat.“ „Promiňte, to jsem nevěděl.“ Kundooo, McG, dal bych si trojku! Zdař buch! ()

KukulienkaHO

Jednotka celkom nezáživná a nedobre spracovaná kravina. Dvojka... ja fakt nemám slov. Príbeh, či už to berieme pre film ako taký, alebo ako pokračovanie, je neskutočná, ale že extrémne neuveriteľná chujovina... Jednotka mala aspoň to "Sám doma" prostredie (dom, záhrada). The Babysitter: Killer Queen sa ale odohráva nikde (volaká pustatina alebo čo to je...). Takže ani to zabíjanie tu nemôže byť vymakané. Napriek tomu všetkému viem nájsť v tejto kope trusu aj pozitíva, ktoré ma bavili a z ktorých som mal radosť. 1. Veľmi sympatická ústredná dvojka. Bez nich by som to isto nedokukal. 2. Extrémne zábavné otcovské duo. Prečo sme to nedostali už v jednotke?! 3. Fantastický záver (ok, preháňam) - debilný, dementný... ale výborný. Killer Queen od Queenov, ja som to vedel.😂😂😂 ()