Reklama

Reklama

Chůva na zabití: Krvavá královna

  • USA The Babysitter: Killer Queen (více)
Trailer

Před dvěma lety Cole unikl ze spárů satanského kultu. Teď ho čeká ještě něco horšího – střední škola. A démoni z minulosti mu nepřestávají dělat ze života peklo. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (153)

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Takže mi chcete říct, že všechny blondýnky mají uzavřenou smlouvu s ďáblem? Jo, to by vlastně sedělo. Pokračování Chůvy je každopádně ještě krvavější, ještě víc meta a taky ještě stupidnější než jeho předchůdce, takže i když bych tam našel spoustu věcí, které jsem si užil (Robbie Amell tady předvádí svoje nejlepší herectví, Bella Thorne je pořád hrozně vtipná p*ča a Emily Alyn Lind naplňuje iluzi Samary Weaving do puntíku přesně), bez toho momentu překvapení už to zkrátka nefunguje zdaleka tolik jako minule. 101 minut sice uteklo, ale že bych se nějak ďábelsky bavil, to bohužel ne. Guilty pleasure optikou ledabylých 6/10. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Na každý super nápad připadnou tři nelogické střely úplně vedle, na pár dobrosrdečných vtípků je nutno připočítat slušnou várku zcela mimózních (rodiče) nebo opakovaných "hlášek" (taktéž rodiče). Zkrátka pokračování, které uhání kupředu ještě zběsilejším tempem než originál a používá k tomu nečekané zvraty - aby při jejich vytváření popíralo vývoj klíčových charakterů, ale v rámci vytvoření premisy pak k mému úžasu i konec prvního dílu. Sledovat, jak hlavního hrdinu rodina, přátelé i autority nabádají k tomu, aby byl normální, přestože věci, o kterých mluví, se zcela prokazatelně staly, je neuvěřitelně rozčilující. Killer Queen v sobě má zábavnost, disponuje neuvěřitelně sympatickou hereckou sestavou a na Jennu Ortegu se dívá samo. Těch ran do tváře logiky bylo ale tolik, že pootevřená vrátka k pokračování zkrátka musí zůstat zavřená. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Pokračování Chůvy na zabití nedává vůbec žádnou logiku, ale zřejmě bylo potřeba si se scénářem nějak pohrát, aby to pro ten druhej díl dávalo alespoň trošku smysl. Sranda je to každopádně opět solidní, i když se opakuje jasně dané schéma. Dokonce i režisér pochopil, že k podobné taskařici se hodí více hudebních vsuvek, než jak bylo v prvním díle. Škoda ale, že než se něco vůbec rozjede, je to docela dost nuda. Na zabavení ale pořád ucházející. Nicméně oproti prvnímu dílu tak nějak na půli cesty. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Co se zpočátku jevilo jako zbytečný sequel je nakonec důstojným následnovníkem zábavné jedničky a to jsem po mdlém traileru rozhodně nečekal. Příběh se odehrává 2 roky po jedničce, postavy vyrostly a hlavní hrdina prožívá novou noční můru - Střední školu a démony z minulosti a je to zábavná jízda, která má šmrnc! V Rámci teen hororů Babysitter 2 patří k tomu nejlepšímu, co se letos urodilo a tuším, že nahláškovanější film z USA letos také nevyšel. Místy jsem se válel smíchy na zemi a už teď kultovní hlášky/ narážky na Terminátora, Deliverance, Hannibala Lectra, Mortal Kombat, Wakandu či éru Jordana Peela je potřeba tesat do kamene! Kadence humoru střídá pořádné gore ( scénu s parožím už letos nic nepřekoná!) a potěší i nové sympatické postavy na scéně či vhodně zvolený výběr trendovních songů. Ano je to hloupé, ale nebere se to vážně, film si umí udělat ze sebe srandu a je zde tolik chytrých a inovativních nápadů, kde McG dává jasně najevo svou oddanost filmovému žánru. Ve finále dojde i na milé překvapení a jeden zajímavý zvrat. Oddechovka roku! Příběh***, Akce****, Humor*****, Násilí****, Zábavnost****, Hudba****, Vizuál****, Atmosféra***, Napětí***. 7.5/10. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Dva roky po osudových udalostiach, kedy bol Cole (Judah Lewis) obeťou nevydareného krvavého rituálu, sa jeho psychický stav stále nezlepšil. Jeho rodičia ho plánujú poslať do psychiatrickej liečebne, čomu sa snaží zabrániť jeho najlepšia kamarátka Melanie (Emily Alyn Lind), ktorá ho pozve na zábavu s kamarátmi. Cole pozvanie prijme, ale ešte netuší, že sa párty zmení na krvavú jazdu. - Opäť skvelá jazda. Scenár je znova nápaditý, aj keď už velmi neprekvapí, keďže tvorcovia nechávajú postavy zomierať spôsobmi, ktoré majú pripomínať ich úmrtia z prvého filmu. Rovnako ako v prvom filme je tu kopa fajnových gore scén, akurát ma mrzí, že tvorcovia pridali viacero úplne zbytočných digitálnych efektov, bez ktorých by sa to celé zaobišlo. Musím podobne ako minule vyzdvihnúť vydarený casting, aj čo sa týka nových postáv. Po dlhej dobe konečne slušný horor na môj štýl, ktorý mieša horor a zábavu presne v takej forme, v akej to mám najradšej. + Bella Thorne + herečka z Mockingbird, Lights Out a Hidden + herečka z The Midnight Meat Train, Trick 'r Treat a 7500 + herec z Summer of 84 ()

Galerie (22)

Zajímavosti (6)

  • Podtitul filmu Killer Queen odkazuje na stejnojmenou píseň skupiny Queen, která dokonce i zazní ve vyvrcholení filmu. (CinemaRanger)
  • Natáčení filmu probíhalo v Kalifornii, konkrétně v Los Angeles, Burbanku a v El Segundo High School ve stejnojmenném městě. Natáčelo se od 14. října do 24. listopadu 2019. (noelcoward73)

Reklama

Reklama