Epizody(8)

Adam Price žije pro rodinu. Spletitá síť tajností ho ale přinutí, aby začal zoufale pátrat po pravdě o lidech, kteří mu jsou nejbližší. (Netflix)

McGuffin

Tři, čtyři, pět, šest podivných událostí, že kterých se vyklubou trestné činy, a nebo taky nic, a které spojuje tajemný Cizinec, The Stranger, a nebo taky ne, vyšetřuje policie anglického fiktivního města Cedarfield. Zmizení manželky, středoškolská párty, která skončila smrtí lamy a kdoví jestli ne i spolužáka, vražda cukrářky, vydírání, trávení, finanční podvody, nevěra a zpronevěra, prostituce, a to nejsme na konci. Vraždu cukrářky nakonec policie vyřeší, i když později než publikum, ale ostatní zločiny ne. Buď na ně už v knižní předloze zapomněl též produkující Harlan Coben, nebo až scénaristé Daniel Brocklehurst, Mick Ford a Karla Crome. P.S. To je zpráva o příběhu pro zapomnětlivce, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

to08.net

Naprosto geniální příběh o tajemstvích, která skrýváme i před našimi nejbližšími, o hranici mezi dobrem a zlem, o manipulaci, ale také o lásce a komunitách. Seriál, který jsem dala podruhé, i když si svého času nade vše vážím! Nenechá vás vydechnout do posledního okamžiku. Tleskám tvůrcům i všem, kteří se na tomto dokonalém díle podíleli. ()