Akční / Krimi / Thriller / Mysteriózní

Španělsko, 2017, 7 h (Minutáž: 70 min)

Komentáře uživatelů k sérii (20)

 • Se7enteen
  ****

  8/10(13.12.2019)

 • Alementina
  ***

  Druhá serie už mě vlastně nebavila, těch nelogičností tam bylo až příliš.A nejvetsi kyc je samotny konec.(7.8.2019)

 • Necrotongue
  ****

  I druhá sezóna mě převelice bavila, přesto jsem musel ve svém hodnocení zohlednit fakt, že se v jejím průběhu tvůrcům několikrát rozklížila logika. Navíc se mi tak úplně nechce věřit, že by španělští odstřelovači byli až tak špatní, být členem zásahovky, asi bych měl neustále svědění mezi lopatkami. Naprostá většina postav byla, stejně jako v první řadě, na pěst, jen dočasná šéfka produkce bankovek si ponechala své nadšení. Nairobi tak pro mě zůstala jedinou sympaťačkou.(23.2.2020)

 • Soweek
  ****

  Naštěstí ubylo romantických zápletek.(7.12.2019)

 • Sdoom
  ***

  U druhé série jsem si dlouho říkal, že to je lepší než ta první - více akce a napětí, méně telenovely. Jenže ten závěr (a nejen ten) byl natolik nevěrohodný a překombinovaný, že to trochu zkazilo dojem. Sice lepší, ale 3 hvězdičky. (Netflix 4k, orig.)(30.1.2020)

 • Disease
  ***

  Slabší než první série, té telenovely už tu bylo příliš. Ale další dvě série časem určitě dám, postavy mě bavily.(6.1.2020)

 • Hanys_
  ***

  Druhá série už mě tak nebavila, postavy se chovají dost divně, podivných a zbytečných zvratů přibývá a závěr je prostě směšný. Tohle už drží nad vodou hlavně ti herci (ikdyž..takový Denver a Rio by už neměli nikdy v ničem raději hrát. nikdy)(16.8.2019)

 • radus2011
  *****

  Tak druhou serii jsem zvládla během jednoho dne... Hrozně jsem jim fandila, aby se z toho dostali :-) A závěr dokonalý :-) Policajtka překvapila. A podle konce teda asi Rio a Tokyo spolu nezůstali, což je škoda. Hodili se k sobě.(6.1.2019)

 • Lukin413
  ****

  Začíná převažovat hraní na efekt nad chytrou hrou mezi policií a zloději, ale zakončené je to důstojně.(29.10.2019)

 • hazdrova
  *****

  Druhá séria rovnako napínavá ako tá prvá, napätie sa dalo krájať. Nedalo mi, celý deň som venovala tomu, aby som to odpozerala. Milujem takéto seriály. UNA MATTINA, BELLA CIAO! 5*(5.9.2019)

 • zahadum
  *****

  Kašlať na väčšie a menšie logické prešlapy...ale je to jazda ! la bomba !(21.10.2018)

 • barteca
  *****

  Tak , neděle v čudu s druhou sérií La casa del papel :). Nešlo přestat. Gejzír zápletek, napětí......(24.2.2019)

 • Forty-
  ****

  Druhá séria plynule pokračuje v duchu prvej (vlastne nechápem, prečo je to samostatná séria) - heist graduje, vzťahy sa komplikujú, napätie je stále dobré a divák sa nenudí. Najzaujímavejšou vsuvkou je určite dráma Raquel x Professor, naopak najväčším sklamaním je finále plné gýču a klišé za ktoré mam sto chutí ubrať ešte jednu hviezdu.(14.7.2019)

 • DonBraso
  ****

  Druhá série z mého pohledu už malinko fantasy.Je tu bohužel vícero zvláštností,který trochu sráží kředit.Za prvé spíše koukáte na akční seriál z USA.Člověk už přestává věřit,přitom v jedničce to ještě bral v nějakých mantinelech,že takhle by to šlo.Rozvědka,plná polní a já nevím co vše policie ve Španělsku má,ale tady to vypadalo na malinko bandu amatérů.Střílí se tu jak u Verdunu v některých dílech,až to není hezký.Občas se neřeší vůbec věci,který v jedničce ano.Třeba výstřel lupičů protentokrát policii vůbec nezajímá.Chápu,že se seriál snažil více osvěžit akční stopu a napětí,ale malinko se to bořilo pod nohama.Jinak je tu vše při starém a to je dobře.Jen říkám,škoda těch špeků,který se díky uspěchanému finiši trochu ztrácí v hlavě.85%(2.9.2018)

 • Mouchal
  *****

  Druhá polovina gaunerského příběhu naskočila na trochu akčnější vlnu a ta ji bohužel malinko uškodila, protože střílecí pasáže byly poměrně slabé a nedomyšlené (pasáž s motorkou musel být fakt pouze vtip). Nicméně ten zbytek je stále ta stejná, už zajetá paráda ze série první a vy prostě nemůžete přestat pouštět si další a další epizody a se zatajeným dechem čekat, kdy se ta vaše kriminální banda konečně znovu setká s Profesorem. Nebudu tu opakovat superlativy, které jsem už nadnesl k první sérii, protože je to kvalitativně víceméně to samé. Pouze řeknu to, že je to pro mě osobně určitě jeden z nejlepších seriálů posledních let. Málokdy se sejde taková banda skvělých herců, dokonale chytlavý příběh a skvělé provedení. Zde se to povedlo a nedivím se, že Netflix trvá na dalším pokračování. 90%(3.9.2018)

 • hony23
  *****

  Těžko hodnotit 2.sezonu jinak než první, když vlastně tvoří jeden celek. Neskutečně skvělá jízda pokračuje, byť někdy jdou tvůrci ve snaze po co nějvětším napětí přes hranu jakékoliv logiky. Přesto mě to ale naprosto pohltilo a těch 9 dílů jsem dal za 2 večery. Nemohu se dočkat 3. sezony, byť mám obavu, že takto vysoce nastavená laťka udržet nepůjde.(22.6.2019)

 • mouzi
  ****

  Tech chyb a nelogicnosti znatelne pribylo, coz se dalo s pribyvajicimi dily cekat. Byva zvykem az na vyjimky, ze sami tvurci se do deje tak zapletou, ze uz nejsou schopni vyvarovat se chyb. Bylo to celkem naslapane, mnohdy ale ponekud utahane a hlavne ten konec - jak vystrizeny z argentinske telenovely. Nektere z postav jsou vylozene otravne a bohuzel zatim vsechny prezily. No tak jestli se ma timto smerem ubirat i treti serie, asi ji ani nedodivam..(18.12.2019)

 • doriana.g
  *****

  Spoiler. - Tak tohle chytilo za srdce. Skvělé. Nápad, realizace, režie, obsazení. Všichni neskuteční sympoši, i ta japonská hysterka se nakonec dá. Díky tomu odmítám přemýšlet, jestli by stihli, jak by stihli, proč stihli... Prostě stihli a basta!! - Těším se na S03. Profesor a Berlin jsou bráchové s vinařskou minulostí, nebo bi kámoši s tímtéž? Rozhodně se milují. Chci vědět proč.... Berlina mi ale zabíjet neměli. Jo, já vím, že se v trojce bude objevovat, ale jenom jako vzpomínka, a já ho chci živého. Je mi jedno, jak to udělají, snesu ET, anděly i scénáristický kotrlec. Ale koukejte ho ku*va oživit!!!!(12.2.2019)

 • November481
  ****

  1-3 díl nic moc, začínal jsem se nudit, ale konec série super, opět mně to dostalo, ale musím zde ubrat jednu hvězdu.(2.1.2020)

 • kokofek
  *****

  Ano souhalsím,že druhá řada je nelogická,konec je kýčovitý,ale přesto jsem se bavila a to královsky.A o to přece jde.Nic jsem nečekala až na to jak to dopadne.Během první řady si člověk utvoří vztah ke všem ,kteří prožívají svou akci století s náležitou španělskou vášnivostí.Což se nám studeným českým čumákům(mám i část maďarské krve po babičce) zdá být někdy přes čáru.ale podle sebe soudím tebe.To ať si někteří uvědomí.(28.9.2019)