Psycho Goreman

• USA Psycho Goreman

Před dávnými věky, na vzdálené planetě Gigax, vládlo svrchované bezejmenné zlo. Tato bytost shromáždila nepředstavitelnou moc a byla připravena zničit vše dobré a spravedlivé v celém vesmíru. Síly dobra se však spojily a v poslední hodině svrhly zlo z jeho trůnu. Bylo uvězněno v žaláři daleko mimo dosah, avšak kdyby mělo být kdy osvobozeno, znamenalo by to jistou zkázu pro veškerou existenci. Oním vězením je Planeta Země. (C0r0ner)

M.i.k.e

pocta všem osmdesátkovým (a deveadesátkovým) úchylárnám,která je přesně taková jaká by si náhodný kolemjdoucí řekl že bude - laciná,hloupá,ale zároveň i místy docela vtipná a zábavná.Snad jen ta hlavní dětská "hrdinka" byla na pěst celou dobu a vyloženě mi s.ala...50% ()

C0r0ner

Podobná zhovadilá bejkovina jako třeba Turbo Kid (divím se, že se nejedná o stejný štáb), která si bere na paškál Strážce vesmíru, He-Mana a podobné osmdesátkové a devadesátkové příšernosti, přičemž nešetří hektolitry krve, usekaným vším možným a haldou fórů. Jen tak dál, Kanado! 90% ()

majo0007

Ten dievčenský fracek bol ešte viac neznesiteľnejší a jebnutejší ako detské postavy v slovenských seriáloch, a to už je čo povedať! ()

Brain-D

Tak tady se mi plní dětské sny. Tohle bylo prostě vtipný brutální maso, které mě vrátilo do dětství. Asi nejvíce jsem si vybavil strážce vesmíru, Star Trek či jiné. Možná i něco, na co jsem nenarazil a určitě bych si to jako malej capart užil. Skvělá záležitost a parodie na fantazy z 80.tých let. 90% ()

bizz_mjc

Geniální masky, geniální nápady, ale strašná píčovina s nejnesympatičtější dívčí hrdinkou jakou svět viděl, ale postavy jsou celkově slabinou filmu. Komedie (parodie?) až na ojedinělé výjimky do "krváků" prostě nepatří, pro fanoušky Tromy je ale PG povinnost! ()

Wade

Začnu tím co se mi líbilo. Musím zmínit opravdu skvělé masky ,podařené gore a jednoduchý fajn příběh. To je ale vše, protože celý film sráží postavy. Rodiče byly sice dementní, ale daly by se vydržet to co se, ale nedá vydržet je ta malá tupá kráva ve filmu na mě působí už od pohledu jako hrozná **** a celé sledování mi jen kazila.  40% --- 4/10 IMDb ()

haluska11

film přišel s kulišáckou myšlenkou (a měl dost vysoký rozpočet na to, aby to nedopadlo špatně): co kdyby největšího vesmírného hrdlořeza ovládala šestiletá (psychopatická) holčička? souhlasím se základní premisou, že ani nejukrutnější zlo ve vesmíru není horší, než malé děti. kromě toho je ale film skvělou parodií na všechny avengery a gormity světa. dobře načasované hlášky a stupňování gagů pozvedává prvoplánovou karikaturu existujících klišé na dobrou stand-alone komedii, občas šmrncnutou brutálním gorem. nejspíš to ale neocení (nad)mileniální generace, neb film reaguje právě na pohádky a komiksové blockbustery, ke kterým mají (post)mileniální generace tak silné nostalgické pouto. probuďte v sobě toho zapadlého milovníka bionicle a power rangers, berte to jako zábavu a nebudete zklamáni! ()

JamesSi

Je to E.T., ale děcka místo roztomilého mimozemšťana adoptují obludu z vesmíru. Takže je to Mac and Me? Ehhhh... Má to občas dobré scény a slušné pay-offy, ale koncept na sebe dost naráží. Mimi je trochu otravná, zaprděný otec Greg za mě naopak vtipný. Jinak doporučuju spíš další filmy od Astronu6 - zvlášť Father's Day. Tohle je nejprofesionálnější věc od nich, ale neřekl bych, že nejlepší (aspoň za mě). ()

Kienast

Taková drsnější verze "Power rangers" s tak moc nesympatickou a otravnou holčinou v hlavní roli, že je vedle ní i sousedovic uřvané cikáně, zlatíčko. Každopádně od režiséra "The Void" jsem čekal lepší výsledek. 5/10 ()

Corpsegrinder

Ačkoliv víceméně nenávidim filmy s dětma v hlavních rolích, něco od týmu z Astron-6 bych si nenechal ujít, a Psycho Goreman je rozhodně jeden z těch lepších retro kousků za poslední roky. Kupodivu sympatický duo sourozenců v hlavní roli, do toho hromada krásně gumovejch praktickejch kostýmů v čele s titulní postavou, čvachtavý gore a hlavně funkční smysl pro humor kterej neni určenej absolutním sucharům (zdravím pana Hvězdu). Muzika od Blitz//Berlin na jedničku jako vždy. ()

Milky.

Na tohle jsem se po traileru fakt těšil. Jak si užiju skvělou guilty-pleasure VHSkovou retro blbost, která si na nic nehraje a prostě bude hláškovat, blbnout a bavit. Mno...bohužel to stupidní scénář tak úplně nezvládnul. Ikdyž ono by to na ty 3 hvězdičky i bylo, kdyby film totálně nepotopila naprosto hrozná hlavní hrdinka, která je tak přehrávaná, přepálená a nesnesitelná, že neotravuje jenom Psycho Goremana, ale prakticky vám zhnusí celý film. Za mně bohužel zklamání. ()

Flopik

Tak mne došli slová, podobné filmy som snáď nevidel takže toto je pre mňa úplná novinka. No a bavil som sa pri nej nadpriemerne. Je to ohromná blbovina pri ktorej sa buď parádne nasmejete a budete krútiť hlavou čo sa to vlastne deje, alebo nadávať . Mne sa PG strašne páčil, hlášky dával celý film, efekty skvelé rozhodne stáli zato, hudba vynikajúca. Finále totálne wtf. Hlavná hrdinka super ale miestami už troška otravná. U mňa silné 4* ale rozhodne nie film pre každého. ()

Israha

Jmenuje se to Psycho Goreman, a nakonec jediný aspekt, kde to spíše zklamává, je právě to gore. Paradoxně. Při takovéto premise je relativní zanedbávání splatterpunkových radovánek vyloženě na škodu. Ale jako ujetá parodie na 80s/90s dětské sci-fi seriály je to boží (ty retro triky a dialogy jsou úžasné, a humor založený na "jiný kraj, jiný mrav" stereotypu při interakci Goremana s lidmi nemá chybu) a možná ještě lepší je parodické uchopení opět typicky devadesátkového subžánru "rodinný film se zvířetem/hodnou příšerou". Znáte to, introvertní šikanované dítě a nalezený pejsek či jiné stvoření stmelí rozpadající se rodinu....jen tady je "pejsek" intergalaktickým dobyvatelem nezměrné moci, který ale nedobrovolně musí poslouchat nikoliv šikanovaného introverta, ale šáhlou malou holku, která neodkladně potřebuje psychoterapii. Nářez...jen dost "psycho", ale peklužel nedostatečně "gore". ()

dannyyy

Příběh, "efekty" a hudba... vrátil jsem se zpět do minulosti, do 80. let a skvěle se bavil. Malá zmrdka mě hodně srala, ale PG byl výborný a hlas mu fakt sedl. Tento film je třeba brát jako parodii na 40 let staré horory :) ()

animario

PG je v první řadě (pominu-li pár gore scén s trháním údů a pojídáním nepřátel) film pro děti a skvělá rodinná komedie.S trochou cenzury si ho dokážu představit i v neděli dopo na :Déčku.Kdyby byl natočenej v 90',ze kterých čerpá latexovou formu a sliznatou inspirační mízu,byl by to dneska malej kult, protože narozdíl od většiny filmů tý doby je tady hodně nadsázky,vtipu a nekorektního humoru (Allistaire,k večeři!.. LOL).Každej mravokárce a dětskej psycholog z místní poradny co PGho hejtí jak malá holka,by zasloužil "Smrt válečníka" naruby. ()

Maximilianus

Waw, tak to bola riadna sprostosť. Ale zabával som sa pri stupidite toho všetkého a očividne to tak bolo aj myslené. Súrodenci a najmä sestra boli neohrozene lahodní. Masky retro a príbeh ušiel, ale tak nedá sa od toho čakať nič svetoborné. 6,3/10. ()

Knor

Jsem na ujetosti zvyklej a mám je docela i rád, ale tohle je už moc nebo spíš moc málo. Nezábavnej mix tuposti a trapnosti, čekal jsem zvrhlejší zábavu, tohle spíš připomínalo Power Rangers v HC verzi. Pár hlášek a scén se povedlo, ale není jich tolik abych oslavoval celej film. Škoda, mohla to bejt veliká prdel. ()