Honza__St.

I když vyměnili Kopeckého za Sováka, pořád zůstali výborní. Tentokrát se Novákovi a Bartáčkovi ještě víc zaměřili na získávání peněz všemi (snadnými) způsoby, než na navážení se jeden do druhého. Aby ve finále zase padli na hubu a vjeli si do vlasů. "Ba dydy baba dydy baba.." ()

Peabody

mně celá tahle série nesedí, přijde mi trapně komunální a taková jenom co je povoleno. Jakkoli některé  herce mám moc rád, ale ne v tomto. ()

Ywec

Docela povedená satira na typickou českou vlastnost - závist, ve které každý šidí každého. Největší mrcha je ale stejně tetička z Ameriky:) ()

McIron

Kvalitní pokračování, ani změna Kopecký/Sovák nevadí, protože oba patří do herecké extraligy a každý dal svému Novákovi jiný šmrnc. Dobrá Májová, která po letech skutečně odjela do Ameriky a provdala se tam (mnoho let po natočení této komedie), nedávno bohužel zemřela. Fascinující minikreace bývalého ministra kultury Slávka Jandáka a Jana Krause coby dvou zaplacených výrostků... ()

St@B

Skvělí čeští herci v jedné z nejblbějších a nejtrapnějších "komedií" o české malosti a ubohosti v dobách socialismu. Přiznám se, že pronudit se až k závěrečným titulkům mi dalo docela práci. ()

cachanell

S přibývajícími léty se mi film čím dál víc líbí. Scéna pokusu o píseň Telegram od Ivy Janžurové mě vždy postaví do úžasu nad jejím zpěvem a tanečním výkonem - ale samozřejmě v dobrém. ()

LukasCL

Pokračování už není tak dobré díky absenci Miloše Kopeckého. Nic proti Jiřímu Sovákovi, ale Kopecký je Kopecký. Naschvály už nejsou to co bývaly a vše ukazuje na typickou povahu českého občana- hamižnost a kradení. Přesto ale dávám 4 hvězdičky, protože jsem se pobavil a účel tedy film splnil. Oproti novodobým českým komediím je toto pecka. ()

Ruffus83

Tenhle díl příliš nezaostal za svým předchůdcem, za největší ´slabinu´ považuji nahrazení pana Kopeckého panem Sovákem - na roli Nováka to už není ono. Jinak dobré a i dnes vtipné nápady (aspoň ve většině případů). Kájo, večeře! Hodnotím 3,5 hvězdami a zaokrouhluji nahoru... ()

Duston_Movie

Tento film mi pripomína, pre mňa neznáme časy... Celkom ma bavili niektoré fóry, a to ako hrozne chceli všetci valutu :D Originalita nechýbala, no Zajtra to roztočíme, miláčku ! to neprekonalo.. Film odporúčam , ak si chce niekto pozrieť pohodový film zo starého režimu. ()

PORTER44

O malinko slabší než první díl ale i přesto jsem se dobře bavil,opět nechybí šťouchanice mezi Novákovci a Bartáčkovci,Novákovi zařizují sjezd všech Nováků a Bartáčkovi chtějí oškubat svou tetu z Ameriky.Humorné scény už nemají takové bavičské grády jako v jedničce ale herecké obsazení bylo výtečné takže dobrá oddechovka. ()

Monicina

Ďalšie zdarilé pokračovanie vzájomnej závisti a škodolibosti medzi susedmi. I keď mi viac sadla dvojica Zázvorková s Kopeckým než tu so Sovákom. ()