Duch ohně

• Velká Británie Long Time Dead (více)

Na jedné noční párty se skupina studentů nechá vyprovokovat ke hře s ouija tabulkou a spiritismem. Zábava se ale velmi rychle začíná měnit v noční můru, když si přečtou vzkaz: VŠICHNI ZEMŘOU. Studenti se vylekaní rozjedou do svých domovů, ale jeden po druhém se stávají obětí ve znepokojivé sérii vražd. Ostatní dobře ví, že musí nějakým způsobem zastavit zlo, které probudili dřív, než dojde k dalšímu úmrtí. Čas ale neúprosně ubíhá a počet mrtvých vzrůstá. Přátelé zjistí, že nemohou důvěřovat nikomu, ani jeden druhému.čes (Bontonfilm)

bubun odpad!

Banda puberťáků si hraje s Ouija boardem. Pokud se chcete opravdu HODNĚ nudit, doporučuji. Dějová linka, "hrdinové", jejich úmrtí jeden po druhém, tohle všechno už tady bylo stokrát, a líp. Ani na Festival otrlýho diváka by se to nedalo doporučit, páč to bohužel není vůbec vtipný. Fakt je to jen škoda času strávenýho u tohoto škváru. Ten, kdo dělal hudbu, se musel hodně snažit, bohužel zbytečně, jeho bouření a snažení vyznívá komicky. Z holek to koupí jako poslední černoška. Napsala bych, že je to spojler, ale u tohoto díla se nedá spojlovat nic. ()

PetrPan2 odpad!

Parta nudících se pubošů se rozhodne vyvolávat duchy, ale poruší nepsaná pravidla a vyvolávají je pod vlivem omamných látek (což se údajně nemá) a o půlnoci (což se prý taky nemá)... no a tak čirou náhodou vyvolají namísto ducha nějakého démona, který začne jednoho po druhém zabíjet.. nuda, nuda a ehm, zmínil jsem se už, že to byla nuda... a navíc nejhezčí holku zabijou jako první :o( rejžo si vůl.... ()

Kingpin

A tak ja se u toho celkem pobavil, je pravda, ze s poradnymi herci, dotahlym scenarem a dobrym reziserem bychom tu mohli mit skvely horror. Bohuzel, nestalo se. ()

Standic1

Přinutit se kouknout na Ducha ohně mě donutila hlavně hláška na plakátu "mnohem lepší než jeepers creepers". Po shlednutí musím říct tohle: Jeepers Kreepers má super atmosféru a rozhodně hezčího a originálnějšího záporáka, takže tohle rohodně neni lepší, spíš naopak, duch ohně by se dal zařadit mezi vůbec nejhorší hororové počiny. Postupně umírající studenti jsou tak hloupý, že si ani nic jinýho nezaslouží. Vraždy jsou nudné, protože jediné co vidíte je ksicht přimáčklej na skle a cákanec krve, což ve mě strach opravdu nevyvolá a jediná lekavá scéna byla ta, kterou myslím ani tvůrci nechtěli, aby budila takový dojem. Suma sumárum, tohle už znovu nechci vidět a ani kvůli předvídatelnému konci se na to nevyplatí koukat. ()

Vaiollet

Mě to prostě baví. Je to sice trochu blbost, ale vždy když se nudím a nemám na co se podívat, tak se ráda podívám na tohle. Námět to byl velice dobrý, stačilo to lépe zpracovat a bylo by to ještě mnohem lepší. ()

foundation

V oceane podobnych filmov valiacich sa na divaka kazdym dnom vobec nicim vynimocny na ktory sa zabudne 10 minut po jeho skonceni. Ale na druhej strane uz som videl aj ovela ovela horsie veci a zrovna toto dokonca v ramci normy aj celkom pozeratelne. ()

helraiser

Průměrný nadpřirozený slasher s troškou atmosféry a nějakým tím gore, ale žádnej zázrak se nekoná. Mělo to na mnohem víc, ale bohužel jen další tuctovej slasher na jedno shlédnutí. Na to, že to má na svědomí začínající režisér tak to ovšem není špatné, navíc když měl tak mizernej rozpočet. No sví fanoušky si to jistě ziská, ale je stejně škoda, že je to jen další obyčejnej průměrnej slasher, snad tedy někdy příště. ()

KUFI

Tak tohle byla spravna zbesilost. Dam tomu jednu hvezdu pouze za zapornej konec a taky proto, ze je to horror s dzinem a tech je jako safranu. A tech dobrych jeste min. Vlastne pouze jeden. Ano, prvniho Wishmastera asi uz nikdy nic neprekona. ()

dannyd14

Veľmi zaujímavá zápletka a famózne šokujúci záver, ale inak nič moc film neponúka. Taká jednohubka na nudný večer. ()

deep

taková docela zmatená nuda,ale uznávám,že například do takových hlubin jako fenomenální hovadina Krokodýl(měl jsem tu čest vidět tenhle epos jen den před duchem ohně)přece jen neklesá. ()

Pitryx

Dosti nudný snímek. Pořád někdo něco hledá, efekty skoro žádné, hodně kecání. Závěr je velice slabý. Duch má jen úzké oční panenky a toť vše. Hodně nudný a podprůměrný film. Nova 020607 8439/8750Další z „duchohorů“, ale ani tento nepřinesl nic nového ani objevného. Ne, že by byl úplná nuda, ale děj je poněkud těžkopádný. Nejde o to, že je pomalý a pak „nabit mrtvolami“ a pak zas pauza, ale jde o to, že je zpočátku primitivně jednoduchý a motat se začne o dost později. Snímek je bez efektů, snad jen maska ke konci. Hodnoceno jako slabší průměr Prima 140210 8442/8951 . Prima 140210 8442/8951 ()

Cechyno4

Na tento horor jsem se hodně těšil ale to nejspíše i proto, že jsem o něm moc nevěděl. Vyvolaný duch skupinou teenagerů a následné vraždění. Prostě tuctová záležitost bez nápadu. A ztvárnění ducha bylo spíše úsměvné než aby vystrašilo. ()

JP84 odpad!

Tak dnes jsem se docela překonal, protože dokoukat takovou odfláknutou blbost až do konce chtělo opravdu velkou dávku trpělivosti a nezbývá než doufat, že si režisér, střihač, scénárista a kameraman jednou taky zkusí vyvolat nějakýho ducha a dopadnou stejně jako hrdinové téhle břečky. ()

huriccan

Ještě dřív než jsem si přečetl komentáře, jsem si film půjčil. Výsledkem pak bylo, že jsem si ho pouštěl s mírnými rozpaky. O to víc jsem byl překvapený jednoduchostí a svěžestí příběhu, kvalitní muzikou i hereckými výkony. Navíc jsem si ho pouštěl sám doma, asi o půlnoci, takže i celkem splnil svůj účel.. Možná nerozumím filmům, ale nemůžu jinak.. pět hvězdiček ()

Kundil

U mě se tento snímek jeví jako podprůměrný, jelikož sem se těšil na více děsivých scén či leknutí ale bohužel jsem se dozvěděl něco o vyvolávání duchů. Asi sem měl více věřit paní v půjčovně, ať si to nepůjčuju. ()