40letá Giulia žije hektickým způsobem života ve stresujícím velkoměstě. Každý den se musí potýkat se svým novým nekompetentním šéfem, zkrachovalým sobeckým partnerem, jeho dospívajícím synem a nejlepší přítelkyní, která ji nikdy neposlouchá a neustále fantazíruje o nepředstavitelných milostných scénářích. Nemluvě o nesnesitelné váze, která vždy ukazuje stejnou hmotnost, přestože Giulia neustále drží dietu! Na pokraji nervového zhroucení se zoufalá žena rozhodne požádat o radu nekonvenčního životního kouče. Po vypití lektvaru, který jí předepíše, Giulia náhle nedokáže ovládat to, co říká. Všechno to ponížení a hněv, které v sobě drží už léta, jí náhle prýští z úst bez jakékoli kontroly, a s neuvěřitelně legračními následky. (Cinemax)

Johnny.ARN

Ach, konečne niečo pozeratelné od Talianov. Veľmi príjemný film, s krásnou hlavnou hrdinkou, síce o všedných problémoch, ale podaných a vyriešených tak, ako sa na komédiu patrí. Žiadne zbytočné ukričané scény, fekálne vtípky a podobne. Veľa ľudí sa v tomto nájde. 3 z 5 ()

SatyR.film

Uletená komédia, kde v jednej chvíli začne "už dosť" znamenať naozaj dosť. V hlavnej úlohe sympatická Talianka. 50-60%, ale oplatí sa pozrieť :) ()

Rathalos

Ako to byva zvykom u Talianov,tak to bolo aj v tejto komedii,energicka,vtipna,pohodova v hlavnej ulohe s Velentinou Lodovini,ktora je ocarujuca,krasna zena,asi som sa do nej zalubil,taketo filmy cloveku zlepsia naladu a na chvilu zabudne na zivotne problemy...:-) ()

Akaja

Jako obvykle mě štvala časová disharmonie, kdy se vše, co by se obvykle odehrálo v rámci týdnů,se ve filmi odehraje za čtyři dny. ()

Psycho.R

Námět by mohl být zpracován celkem slušně, což ovšem neplatí o tom, jak výsledek dopadl. Nevtipná, nelogická, utahaná blbůstka. ()

Trixinka

Mám k hlavní postavě blízko věkově, takže některé její starosti úplně chápu (hlavně ty pracovní). Nechápala jsem ovšem, co ji přitahovalo nebo co viděla na tom přestárlém malíři (nesympatický, protivný... možná špetka charismatu.....ale ne, fakt nechápu). Já osobně bych do příběhu přidala více situací, kdy byla hlavní hrdinka pod vlivem toho elixíru a vyřizuje si účty se svými "nepřáteli". To byla nejvtipnější část filmu. Konec celkem očekávaný, ale přiznám se upřímně, obávala jsem se, že skončí s tím ušlápnutým týpkem s přezdívkou améba. ()

Mamlas odpad!

Odpudivě uhoněný a uřvaný film o ženské, která nic nedělá pořádně a nic nezvládá pořádně. Pak se urve ze řetězu a chová se ještě hlasitěji a urputněji. Dopřeskakoval jsem cca do půlky a ani jedinkrát jsem nezaznamenal, že bych se usmál nebo pousmál nebo se mi aspoň pohly koutky. Prostě trapná, zcela nezábavná, uřvaná hovadina o nějaké ženské. (2%) ()

Daertelon

Není to bůhvíjak nápadité, napínavé ani vtipné, ale je to příjemné a zábavné. Rozhodně si to nehraje na víc, než je, a to je fajn. ()

jokino

Fakt som sa pobavil. Mohlo to byť ešte možno trošku viac crazy (žienka mohla byť viac odviazanejšia / odvážnejšia), ale tak bolo to v rámci možností a najmä, velmi predstaviteľne sa to približovalo realite života. Za mňa - OK.. ()

solisoli

Kua sranda k popukaní. Jedno bolo obzvlášť k popukaniu. Tie prdelky v kancelárii, ktoré sa tam hompáľali a promenádovali. To boli obzvlášť pôsobivé herecké výkony. Možno aj najzaujímavejšie z celého toho smiešneho. ()

MT_Y

Jakoby čekal jsem trochu víc humoru, ono než se to vůbec rozjelo tak byla půlka filmu pryč, ale celkový film nebyl špatný, protagonistka hlavní Byl fajn, ale i ostatní a pak humor během doby kdy všem říkala vše narovinu nebyl špatný... 7/10 4 hvězdy ()

Habanera

Jedno osudové setkání s lidovým léčitelem a změna velikého třesku. Submisivní, opatrná a nudná Giulia a její přerod v nespoutanou, asertivní a vášnivou ženu, hledající samu sebe a své potřeby. Hledající a nalézající své místo v životě. ()

tsatsiki

Na nedělní zimní odpoledne ok, ono je to příjemné a hezky zahrané, ale jinak to pro mě byla nuda.1* za to mou odvahu, to dokoukat, nudil sem se už od začátku. ()

chamonix odpad!

Jakápak "dobrá italská komedie"?!? Jen kopie jihoamerické blázniviny z r.2018. Ta ano, ta si zaslouží hodnotit lépe. ()