Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Hlavní postava Klára umí být ve čtyřiceti pořád stejně nejistá a zmatená jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Její manželství ze dne na den skončí a ona se znovu ocitne v nepředvídatelném světě randění a seznamovacích trapasů. Do toho vychovává dvě dcery, snaží se přežít životní styl své excentrické mámy a navíc jí začne radit úžasná vztahová koučka a influencerka. Do téhle chvíle měla svůj život celkem naplánovaný, ale teď se z ní stal samouk. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (43)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Ženská čeká po 15 letech vztahu s chlapem nějaké vzrůšo, ale on ji pošle do háje. Tak si ona hledá chlapy na seznamkách (ta koučka je tam v podstatě zbytečná v ničem jí nepomůže)  a on taky hledá do toho řeší to, že její babička je na ženské (s tímhle bude mít hodně lidí problémy)  a to je zhruba celý film. Jeden chlap je podvodník druhý má dceru co ho chce jen pro sebe a třetí je úchyl zatížený na jednorožčí kostýmy. Na konci zjistí, že je jiná a přijme to tak, že to nemá ani happyend. Celý film zachraňuje jen ta scéna s úchylem z Hradiště ta jediná je vtipná režisérka to pochopila a narvala ho tam ještě dvakrát oceňuji i to, že se tomu Hradišťáci zasmějou a neuráží jich to. Body dole za soundtrack kdy jedna píseň se opakuje dokola plusové body za neokoukané herce. 40 procent ()

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Viděno v kině se dvěma kámoškama a aperolem, což - jak se ukázalo, byla ideální kombinace (chlápky ani intelektuální přítelkyně na to ve vlastním zájmu neberte - nebude se jim to líbit). Kino bylo jinak úplně prázdné, ale my jsme si vystačily a nasmály jsme se na týden dopředu. A Jana Plodková to zahrála výborně. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Jitka Rudolfová to u mě zatím na víc než tři hvězdy nevytáhla. Tady k nim dopomáhá stabilně nekazící Plodková, poslední dobou (nedívejte se na mě, já mu toho esesáka nenapsal) u mě stále oblíbenější Plesl, Kronerová taky vždy sázka na jistotu. Nebýt jich, pohybujeme se ve standardním bahně cz komedie. Ostatní je jak přes kopírák českých komedií posledních 30 let. Babčáková, Seidlová, postavičky všech mužů, tradičně přestřelený nápad s jednorožcem (protože tyhle kokot nápady vyvolávají hurónský film v kinech a pak taky u lidí sledujících filmy pod vlivem). Oksana výborně hláškuje a její vnitřní hlas je bystrým nositelem vtipu. ()

Grimaldi odpad!

všechny recenze uživatele

Ano, nejedná se o filmové dno českého filmu, protože alespoň po technické stránce si film udržuje běžný standard. Ale co ten zbytek. Hlavně tedy scénář. Chápu že se vycházelo z knižní předlohy, ale jak špatná pak musí být ona předloha? Karikaturně napsané postavy, kdy člověk po většinu stopáže přemítá kdo vás víc štve. Je to trapná postava hajzlíká v podání pana Neužila, nebo otravná a mě nesympatická babička a nebo snad esoterička Seidlová? Nejhorší asi přeci jen byla postava starší dcery, která je sice jen o pár let mladší než já, ale její chování působilo jako když chcete po důchodci, aby vám dle svého nejlepšího vědomí hrál mladistvého. Ne, dát do každé druhé věty anglické slovíčko fakt nedělá mladého člověka mladým. A to se radši nezmiňuji o koňském rande. A tak, i přes uvěřitelné herectví i chování postavy mladší dcery, která se jako jediná skutečně chová normálně, si film nic jiného než odpad nezaslouží. ()

gogo77 

všechny recenze uživatele

7/10 ... velmi pekna decentna komedia s mojou laskou Simonou Babcakovou ktora veru nesklamala   a mala zase vyborne hlasky a vie robit neskutocne ksichty ... ale aj hlavne postavy boli fajn a presvedcive ... manzelstvo 40tnikov sa po 15 rokoch manzelstva rozpada a ocinko si kupi motorku a narazi mladu babenku ... no co manzelka? ... starostlivost o deti si rozdelia a tak aj ona ma kopec casu na "randenie/tindrovanie/ a matku ... skvelu Zuzanu Kronerovu .... potom co stretne na zoznamke jednorozca a absolvuje rande a kurevnikom a nasledne aj s oteckom ziarliveho dievcatka.... zisti co naozaj v zivote potrebuje .... je predsa uplne normalne byt obcas nenormalny ...ze? ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama