Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní postava Klára umí být ve čtyřiceti pořád stejně nejistá a zmatená jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Její manželství ze dne na den skončí a ona se znovu ocitne v nepředvídatelném světě randění a seznamovacích trapasů. Do toho vychovává dvě dcery, snaží se přežít životní styl své excentrické mámy a navíc jí začne radit úžasná vztahová koučka a influencerka. Do téhle chvíle měla svůj život celkem naplánovaný, ale teď se z ní stal samouk. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

Alden_Larson 

všechny recenze uživatele

Taková průměrná, ale úplně neškodná česká romantická komedie. Děj není úplně originální a je v něm několik klišé, ale jeho zpracování se mi celkově docela líbilo. Postavy byly taky fajn a některé dynamiky mi přišly zajímavé, několikrát jsem se dokonce i upřímně zasmál. Herecké výkony byly všechny dost dobré na to, aby se daly poslouchat. V prezentaci byl trochu nepořádek, většina filmu je dobře natočená, ale některé scény mohly vypadat mnohem lépe, jiné scény zase byly velmi zvláštně sestříhané. Hudba byla nejslabší aspekt filmu, její tón sebou plácal sem a tam jako ryba na suchu a místy mi přišla trochu melodramatická. 6/10 ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Ženská čeká po 15 letech vztahu s chlapem nějaké vzrůšo, ale on ji pošle do háje. Tak si ona hledá chlapy na seznamkách (ta koučka je tam v podstatě zbytečná v ničem jí nepomůže)  a on taky hledá do toho řeší to, že její babička je na ženské (s tímhle bude mít hodně lidí problémy)  a to je zhruba celý film. Jeden chlap je podvodník druhý má dceru co ho chce jen pro sebe a třetí je úchyl zatížený na jednorožčí kostýmy. Na konci zjistí, že je jiná a přijme to tak, že to nemá ani happyend. Celý film zachraňuje jen ta scéna s úchylem z Hradiště ta jediná je vtipná režisérka to pochopila a narvala ho tam ještě dvakrát oceňuji i to, že se tomu Hradišťáci zasmějou a neuráží jich to. Body dole za soundtrack kdy jedna píseň se opakuje dokola plusové body za neokoukané herce. 40 procent ()

Reklama

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Viděno v kině se dvěma kámoškama a aperolem, což - jak se ukázalo, byla ideální kombinace (chlápky na to ve vlastním zájmu neberte). Kino bylo jinak úplně prázdné, ale my jsme si vystačily a nasmály jsme se na týden dopředu. A Jana Plodková to zahrála výborně. ()

FilMiki 

všechny recenze uživatele

Naše kino se smálo. Smálo se teda dost. Není to zdaleka tak pitomy, jako včerejší Hypnotik... Jasně, jabka a hrušky, ale když forma předčí obsah, je to u filmu problém. Tohle mělo alespoň obsah a chvilkama dokonce formu. Z Hypnotika zbyl jen ten prázdný obal. Sorry, hrozně mě to nakrklo včera;)) ()

Ondra16 

všechny recenze uživatele

Největším plusem toho filmu je, že není nakonec tak debilní, jak na začátku vypadá. Jeden z deseti vtipů je i povedený, trošku se smějete a morální cringe meter zůstává lehce pod laťkou "absolutně debilní česká sračka". Kdyby to mělo propracovanější scénář, k něčemu to směřovalo a všichni to netočili na neutrál, tak by z toho mohla být i fajn jednohubka, protože i když do toho ti herci moc nedávají, tak jsou prostě neodiskutovatelně dobří a je to na tom poznat. ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama