Nový zábavný pořad pro celou rodinu! Populární osobnosti bojují svým zpěvem o titul Zlatá maska. Ale pozor! Vystupují zamaskovaní k nepoznání. Poznáte, kdo je pod maskou páva, jednorožce nebo ufona? Zpívající celebrity budou hádat televizní detektivové: J. Bohdalová, J. Prachař, L. Bouček a M. Hudák. Moderuje: Martin “Pyco” Rausch. (TV Prima)

Guinter

Jo, je to fakt strašná blbost. Ale že by to byl odpad bych neřekl. Konkrétně na maskách byl odveden kus práce. A i když je to opravdu volovina, ono si to na nic víc vlastně ani nehraje ("Jako jistá dost podobná relace na konkurenční televizi :D") ()

Pedro72 odpad!

Nevěřil bych, že latex může hrát hlavní roli v primetimu. To snad raději pořady s hvězdičkou... PS Nebudu lhát, opravdu jsem nedokázal shlédnout ani díl. Shlédl jsem dvě "pěvecká" vystoupení a jedno odmaskování. Budu z toho mít ještě pár nocí noční můry. ()

anevanu

Dala bych 4 ,ale jak tu koukám na odpady musím vyrovnat..Pando jsi borec ,celou dobu jsem myslela, že je to Rytmus 😂😂😂😂😂Vémola je nejlepší 😉no jsem vážně zvědavá,kdo bude zmrzlina za mě Rolincová 😂😂😂 Dneska mám dojem, že zmrzlina je členkou skupiny Peha vzhledem k tomu , že indicie byla,, zpomal máš privysoku rychlosť'' Katarína Knechtová,je 22.56 jedenáctého října.Tak uvidíme 😉A nakonec jsem viděla 😅😅😅Sisa Sklovska .Tak čím dál tím víc si myslím , že chobotnice je Aneta Langerová a Robot podle mě možná další z Krauzu? ()

Marrakech86 odpad!

Já jsem spíš rád, že to tady má tak málo procent, jinak bych si už opravdu říkal, že svět se řítí do zkázy :) k samotné show se radši nebudu ani vyjadřovat, ještě by se mi zvýšil tlak :) ()

vk252 odpad!

Vážení, toto je asi příprava televizního a filmového fanouška na nové oscarové trháky, natočené podle nedávno zveřejněných zásad pro nominace na ceny Akademie. Těšme se! ()

ivoo2 odpad!

75% ľudí ktorých mená tam znejú väčšina ľudí v opačnej krajine nepozná. Takže nebol dobrý nápad spojiť Česko a Slovensko v takomto formáte. Pozeral som to dokopy asi 10 minút a vždy keď prepínam a vidím to v TV tak si poviem že ako toto niekto môže sledovať? ()

vhorky odpad!

Nepochopitelné, nelogické, barevně přeplácané jako na nějaké Vietnamské show s blikátky. Neprofesionální až amatérské, někdy až dětsky infantilní. Uf, co k tomu víc dodat? Tohle se fakt nepovedlo. ()