Zlatá maska (TV pořad)

Zlatá maska

Hudební / Soutěžní / Reality-TV / Zábavný

Slovensko / Česko, 2020, 10x80 min

• Jonatána

Prostě televizní estráda, jaké se na komerčínch televizích běžně točí a snaží se nám vecpat, že je to něco mega. Proč je tam Bohdalka, proboha? Čekala jsem, kdy se zapomene a u někoho tipne, že je to Karel Gott (promiňte Mistře). Proč to točí dvě televize? Protože to asi lezlo do peněz, o.k. Ale asi měl někdo myslet na to, že už nejsme jedna republiíka a prostě "celebrity" duhé strany už neznáme. Bohužel. Takže další úlet. Ovšem MIšo Hudák je hvězda největší, takže za něj hvězdička. P.S. V neděli večer jsem se na to pochopitielně nedívala, tolik odvahy jsem neměla :-D. Ale teď v sobotu dopoledne před Brokenwoodem jsem to ze zvědavosti zapla.(12.9.2020)

• Torgal

Videl som cez reklamy spolu asi 10-15 minút z prvého dielu, ale musím konštatovať, že väčší odpad som v prime time dlho nevidel (pokiaľ vôbec). Výprava je nablýskaná a hlučná, čím sa snaží kamuflovať, že pod touto “zlatou maskou” sa ukrýva len smradľavé hovno pri sledovaní ktorého páchajú mozgové bunky hromadné samovraždy. Vyhasnuté “osobnosti” sa v šibnutých kostýmoch natriasajú do rytmu, Pyco s nimi robí megatrápne rozhovory (lebo mu nemôžu odpovedať, wtf) a porota hýka nadšením. Slovami klasika: “I don’t want to live on this planet anymore.” 1/10(14.9.2020)

Těma pěti tomu chci alespoň malinko zlepšit bilanci. Není to na pět hvězd, ale třeba na tři určitě. Nečekal jsem do toho nic ale nakonec alespoň takovou jednodušší zábavu jsem dostal. Líbí se mi na tom hlavně ten nový prvek hádání. Jinak je to samozřejmě tuctová show, ale to hádání člověka za maskou je takové příjemné oživení. Jen to hlediště díky sedicím divákům a snaze aby pódium bylo mezi diváky, vypadalo trapně prázdné, hlasování skrze telefony taky bez náboje, navíc když tak hlasuje i porota tak je to úplně zabité... Prostě jako show nic moc, ale ta pointa u mne zabodovala.(14.9.2020)

• AxelWers

Podľa Hnojky ide o "najúspešnejšiu show, ktorá kedy dobila svet". Teraz neviem, čo je trápnejšie, či samotná show alebo tie priblblé upútavky na túto "show", ktorými sa z nej snažia spraviť niečo bombastické, čo už nikdy v histórii nič neprekoná. Akurát ma dokáže pobaviť, aké superorgazmy prežíva porota na čele s Hudákom, ktorý dobre že sa tam neodbaví, zatiaľ čo väčšina obecenstva pri TV znudene hodí poker face. Táto spevácka show nie je ničím výnimočná, takže neoplatí sa ani ňou čas zabiť.(6.9.2020)

• xray0045

Věděl jsem, že to naživo nedám, a tak jsem si to nahrál abych si to mohl dávkovat, nenechám se přeci zabit teď v pulce sezony. Ve chvíli, kdy si uvědomíte ze porad vznikl v Koreji, tak vám dojde ze tamní publikum a mytické masky jsou v souladu s naturelem Asiatu. Bohužel po spatném rozhodnuti Primy se CNN udělali další chybu a importovali Zlatou masky do CR. Spatně je snad úplně všechno, počínaje moderátorem, kterého neznám, přes hypotetické interprety, které opět většinou neznám, za po porotu, která dává jasné najevo ze jejich účast musela být za randál jinak by do toho nešly. Nahecované publikum řve a tleská podle cedulek co jim svítí nad hlavami a je to, jak když jim do kafe někdo přidal krapet speedu. Na rozdíl od Tvoje tvar má známy hlas zde nemůžete ocenit zpěv a ani stylizaci do původního interpreta. Zato oceníte práci maskérů, kteří uplácali spoustu masek, většinou zvířátek. Není to vtipné, je to spíš děsivé. Za mě naproste dno televizní zábavy, a to jsem si myslel že Bezdružice nic netrumfne.(8.9.2020)

• - Masky vymyslela návrhářka Nóra Bujdosó. Celková cena masek je kolem 15 tisíc eur. To je skoro 391 tisíc korun. Jedna maska vyšla přibližně na 1 000 eur (26 tisíc korun). (SONY_)

• - Nejdražší a nejspeciálnější je maska Robota, která má led světla a různé záhyby, aby se v ní mohl účinkující pohybovat. Nejtěžší je maska Páva. Jeho křídla váží okolo 15 kg. Celý kostým má okolo 20 kg. (SONY_)

• - Největší teplota byla naměřena v masce Ufona, kde dosahovala teplota 40 stupňů. (SONY_)