Psí vojáci

• Velká Británie Dog Soldiers (více)

Na Skotskou vrchovinu přilétá jednotka seržanta Wellse, aby tu strávila několik dní cvičením. Po cestě objeví tábor a v něm jenom krev a zbraně, ze kterých nikdo nestihl vystřelit. Zároveň tu najdou kapitána Ryana, který jako jediný přežil. Ryanovým pomateným řečem o tom, že měl být jenom jeden, jednotka nevěnuje pozornost do té doby, než uslyší první hrůzostrašné zavytí. Začne zběsilý útěk a po něm nejdelší noc v boji proti tajemnému nepříteli, který si z obyčejných kulek moc nedělá. (Isherwood)

Sign

No jaksi nevim proč má velká většina s tímto filmem takový problém, film je výborný a dobře udělaný, děj dobrý a scénář originální, ve filmu není žádná velká nechutnost nebo zhovadilost což je pro mne plus, jsem radši když si nás režisér získává dějem a samotným filmem než narvat tam samé nechutnosti, vlkodlaci velmi dobře udělaní a já osobně patřím mezi ty co se radši dívají na reálné kostýmy a masky než na stupidně udělané kreatury na počítači... ()

Hellknight12

Videné po dlhej dobe. Vcelku fajn film Príbeh je celkom zaujímavý. Herecké výkony sú priemer. Tento film je režisérsky debut. Čo není zle na jeho prvý film. Len je škoda toho začiatku, ktorý je podľa mňa zbytočne natiahnutý. Z dĺžky 102 min to kľudne mohlo mať 90min. Celkové hodnotenie za mňa je 65%. ()

TomJ

Tak tomuto sa hovori akcny horor. Lacna anglicka kamera zas urobila skvelu atmosferu (ako v Blair Witch) a vlkodlaci boli k sezrani. Slusne vykony hercov. Od zaciatku netusite co ich caka a kto prezije. Niekto moze povedat, ze je to jasne Becko. Ale podla mna skutocne dobre. ()

freyinec

Snažil jsem se, fakt že jo, ale když na scénu vtrhnul dvoumetrový pejsek s mečem v hrudním koši skrz na skrz jakoby nic, tak jsem se řezal smíchy jako malé děcko. A to ani nezmiňuju opětování palby falešnými zbraněmi... ()

john.h

Ultrafunny shit od největšího filmového zloděje v historii kinematografie. Viděl jsem tento film okamžitě po Doomsday od stejného režiséra a jiak ho prostě nazvat nejde. Tady v tomhle filmu vykrádá Predátora, Od soumraku do úsvitu, Vesmírný kanibaly a dokonce i Matrix, ze kterého si půjčil hlášku: Lžíce tu není. Guilty pleasure béčko, které je povinné pro všechny filmové fandy, co rádi hledají v podobných béčkách odkazy na jiné filmy, rádi se zasměji u přehnaných scének, jako je ta s vyvrženejma střevama a rádi poslouchají stupidní dialogy, o které tu není nouze. Lidi, kteří tento film brali vážně, filmům nerozumí. Ta stupidita, které se člověk celou dobu směje byla evidentně zamýšlená a režisér to tak chtěl. To samé ukázal i v Doomsday. ()

Čiban

film nic moc ale děj docela ušel.Efekty z rozervaným břichem mi přišli nejlepší na selém fimu. Jenom kvůli tomu sem dal 2hvězdičky.Viděl jsem to když mi bylo 5 a byl sem podělaný až za ušima.A těd sem viděl 20min a musel jsem to s nudou vypnout. 2/5 ()

vozralec

Chvíli se to tváří vážně, pak zase humorně. Celkově trochu béčkově. Ale jinak se to dá. PS: vyhřezlá střeva se dají spravit lepidlem. ()

Sir Ludvig

Nechapem preco vsetci na tomto filme ulietaju....Ani jedna scenka nie je natocena tak, aby mohla len o trochu viac zaujat! Strasna rezia vs. slaby pribeh, viac netreba co dodat - POMO to vystihol presne. ()

Gekon

Vlkodlaci se vrací. Asi nejlepší vlkodlačí film. Další důkaz toho, že slušný horor lze udělat i bez drahých triků ( kam se hrabe Van Helsing). ()

InfernaL

První půlhodinka je vydařená - krásná, drsná příroda, neznámé nebezpečí - vyvíjí se to jako docela kvalitní horor. To ovšem jen do té doby, než jsou "vlkodlaci" zobrazeni ve své celé kráse. Nemůžu si pomoct, ale mě spíše rozesmívali, než aby naháněli strach. Následné obléhání domu se táhne nekonečně dlouho, dialogy jsou laciné a nudné. Závěr filmu není nijak překvapivý, takže ani zde nemůžu přidávat na hodnocení...Slabší průměr ()

JackO.

svyžný film, který mě mile překvapil a zaujal. Obsahuje akci, vtip a je docela vulgární, ale všechno dohromady je jedno velké + :-D ()

Cortesz

Je sice pravda, že režie ani kamera, natož hudba nestojí téměř za nic, ale já se bavil, je to béčko, má to béčkové triky, béčkovou atmosféru, béčkové herce, béčkové dialogy a všechno ostaní co k tomu patří. Vlkodlaci jsou slušní, krve je hodně, vojáci se chovaj občas jako vojácí, což se u podobných filmů vyskytuje málokdy, takže nemám nic proti této krvavé řezbě s anglickými lokacemi tamních lesů, které jsou jak stvořené pro horor. ()

MeatFly_cz

Zatím nejlepší horor s vlkodlaky, který jsem viděl, tedy aspoň s těch moderních, protože vím že ostatní budou namítat = Americký vlkodlak v Londýně. Mě se film velmi líbil, skvělá atmosféra, kamera není co dodat dávám za 5 * ()