Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak

Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančíci drak

Komedie

Česko, 1999, 82 min

• Triple H

Jo, jednotka bola vo svojej dobe celkom vtipná a cool (i keď je pravda, že nestarne práve najlepšie- skúste si pozrieť v TV reprízu) a tak si pán Soukup samozrejme musel ponamáhať svoje vtipné črevo ešte dvakrát. Už to, čo predviedol v druhom dieli bolo vážne na hrane, ale toto...to sa už vážne nepatrí.(22.5.2008)

• FireTight

NE, NE, NE, NE! Jedničku jsem měl celkem rád, dvojka byla o poznání slabší a trojka, to je pro mne brak největšího kalibru! Takovou dávku trapného, hnusného, prvoplánového, nevtipného a debilního humoru jsem za celý svůj život vydržel celou pouze dvakrát a vždycky mi z toho bylo tak nějak zle po celém těle. Vždyť... ne já fakt nevím, to se mám smát, že udělali z policejní cely bordel? Nebo co???? Nebo že má Potměšil na sobě kostým Mickey Mouse? No k popukání! Fakt, to se raději podívám třikrát na Policejní akademii 7, než na trojku Maisnera!(5.9.2010)

• Aleee89

Tyhle komedie mi k srdci nijak nepřirostly (možná první dva díly v útlém věku). Tento třetí díl jsem dneska viděla asi poprvé, protože si ho vůbec nepamatuju... Už první dva díly byly hrůza, na hranici vtipu, trapnosti. Třetí díl jde ještě dál. Horší už to snad ani být nemůže. Přepínám, nemám ani sílu to dokoukat, protože tenhle film je fakt hrozný.(18.6.2013)

• Dreadlord

Až mi jednou někdo nabídne volbu mezi sebevraždou a shlednutím tohoto filmu vážně budu uvažovat co asi bude lepší. Tomuto filmu bych se mohl smát jen tehdy kdybych si ho dal do videa a nechal vypnutou televizi. Smát se nebo oplakat můžete jen tu zrůdu co do toho vrazila prachy. LORD FUCK je tak trošku slizkej had. Nejdřív nás tady všechny doslova zjebe a pak napíše abysme to nebrali vážně , tak se mi zdá ,že tady někdo hraje tak trochu na obě strany. Je jasné ,že když už něco napíšu tak si za tím stojím ne? Taklhe jste můj milý FUCKU nemusel ten komentář psát ,prázdná kolonka by nám rychleji vysvětlila ,že vlastně žádný názor na film nemáte.(26.3.2006)

• haffen

Pri sledovani filmu som pociťoval až fyzicku bolesť miešajúcu sa s traumou. Neskutočny a nikdy nedopozerateľny snímok (nie snímok, ale HOVNO) vytiahnutý z najhlbsej žumpy nevkusu. Z takej žumpy, kde sa už aj hovno bojí ísť. Toto sledovať hraničí až s masochizmom a sebapoškodzovaním. Dajte cvičenej opici režisérsku stoličku a zvládne to lepšie ako tento pan. Soukup zase raz jede...!(10.2.2011)

• - Některé scény hrál skutečný dvojník Ladislava Potměšila. (A.MacGyver)

• - Natáčení probíhalo na zámku v Lysé nad Labem, Svitavách, Nechanicích a Praze. (M.B)

• - Bylo plánováno i čtvrté pokračování oblíbené série, ale režisér Soukup nesehnal potřebné finanční prostředky. (Dawe_Holi)