Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak

Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančíci drak

Komedie

Česko, 1999, 82 min

• Eisenmann

Bezpochyby nejhorší díl z celé série Maisnerů. První díl byl poměrně slušný a na první shlédnutí pobavil. Druhý díl šel s kvalitou lehce dolů a tenhle třetí díl už je prostě jen slátanina nesmyslů a jednoduchého humoru, který tak akorát vystačí pro tuctového diváka. Nicméně i přes všechna tahle negativní kritéria se zde najdou dva dobré herecké výkony: pan Potměšil a pan Moravec. Těmhle dvěma dávám 30%.(22.10.2012)

• Berry

Původně jsem chtěla taky napsat jen:,,To je sračka první třídy", ale zkusím to trochu rozepsat... Ladislav Potměšil od sebe absolutně nedokázal oddělit postavu Maisnera a jeho dvojníka. Hrubec, který hraje tentokrát ještě věšího vola, než v předchozích dílech, už taky nepůsobí ani trochu vtipně, spíš trapně. A dky tomu "těhotenství" to má opravdu korunu... Simona Krainová ze sebe udělala krávu první třídy (viz. scéna se zapálenou cigaretou...). A protože film ničím nepřekvapí (teda samořejmě kromě extrémní dementnosti), můžu tvrdit, že si post nejhoršího filmu na ČSFD zaslouží docela právem...(28.1.2005)

• Dreadlord

Až mi jednou někdo nabídne volbu mezi sebevraždou a shlednutím tohoto filmu vážně budu uvažovat co asi bude lepší. Tomuto filmu bych se mohl smát jen tehdy kdybych si ho dal do videa a nechal vypnutou televizi. Smát se nebo oplakat můžete jen tu zrůdu co do toho vrazila prachy. LORD FUCK je tak trošku slizkej had. Nejdřív nás tady všechny doslova zjebe a pak napíše abysme to nebrali vážně , tak se mi zdá ,že tady někdo hraje tak trochu na obě strany. Je jasné ,že když už něco napíšu tak si za tím stojím ne? Taklhe jste můj milý FUCKU nemusel ten komentář psát ,prázdná kolonka by nám rychleji vysvětlila ,že vlastně žádný názor na film nemáte.(26.3.2006)

• haffen

Pri sledovani filmu som pociťoval až fyzicku bolesť miešajúcu sa s traumou. Neskutočny a nikdy nedopozerateľny snímok (nie snímok, ale HOVNO) vytiahnutý z najhlbsej žumpy nevkusu. Z takej žumpy, kde sa už aj hovno bojí ísť. Toto sledovať hraničí až s masochizmom a sebapoškodzovaním. Dajte cvičenej opici režisérsku stoličku a zvládne to lepšie ako tento pan. Soukup zase raz jede...!(10.2.2011)

Byla to zábava, ale bohužel o hodně slabší, než u předchozích dílů. Možné že ohranné vtípky už nebyly tou správnou volbou, chtělo to něco nového a ani skvělý Ladislav Potměšil v roli majora Majsnera s Janou Synkovou v roli Mgr. Kudlákoví to nezachrání. Do třetice všeho dobrého, to bohužel tady neplatí. Parkrát mě to rozesmálo, ale bylo toho málo. "Kuře. zapomeňte na to".50%.(18.6.2012)

• - Bylo plánováno i čtvrté pokračování oblíbené série, ale režisér Soukup nesehnal potřebné finanční prostředky. (Dawe_Holi)

• - Některé scény hrál skutečný dvojník Ladislava Potměšila. (A.MacGyver)

• - Natáčení probíhalo na zámku v Lysé nad Labem, Svitavách, Nechanicích a Praze. (M.B)