Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak

Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančíci drak

Komedie

Česko, 1999, 82 min

• Greg25

Ne ani ze soucitu k hercům tu hvězdičku nevykouzlím, špatný režisér (od začátku série), hrozný scénář, děj o ničem a vtipy zřejmě na vycházce, nebudu to raději dál rozebírat snad jen, znáte to přísloví: "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne?", i když pravdou je, že tady se to ucho "urvalo" už při prvním dílu, téhle série, holt bratříček podobně ukrutné série - Kameňáků.(7.8.2007)

• Killer_The

Žmýkať už prepraté, okopírované a vyprchané vtipy a dej z predchádzajúcich dielov sa nevyplatilo. Priamočiary dej smerujúci len k nejakému šialenému nápadu nahradil neprehľadný dej s trojitým Maisnerom a ústiaci do kolosálnej nudy a prázdnoty. Obsah vtipu a originality na štvorcový meter policajnej stanice je zúfalo nízky. Podobne ako IQ všetkých protagonistov dosahuje pravdepodobne záporne hodnoty. Žalostné vyžmýkanie série, odpad na pohľadanie!!!(28.11.2006)

• pjotr76

Mám ten pocit, že jsem kus toho taky viděl v televizi, a jak říkám mám v tom guláš, takže vůbec nevím co se tam zase dělo, což není zjevně podstatný. Mám ten dojem, že můj postoj k tomu filmu by se dal vyjádřit jako absolutní lhostejnost, spíš než nějaký emoce, který bych si vybíjel v razantních odpadech. Dám za jedna, řekl bych, že všechny ty díly stály za h..., ale totální odpad to v rámci žánru stupidní komedie asi nebude.(16.1.2004)

Byla to zábava, ale bohužel o hodně slabší, než u předchozích dílů. Možné že ohranné vtípky už nebyly tou správnou volbou, chtělo to něco nového a ani skvělý Ladislav Potměšil v roli majora Majsnera s Janou Synkovou v roli Mgr. Kudlákoví to nezachrání. Do třetice všeho dobrého, to bohužel tady neplatí. Parkrát mě to rozesmálo, ale bylo toho málo. "Kuře. zapomeňte na to".50%.(18.6.2012)

• martins

Ne, ne, ne, režisér Soukup to dokázal, natočil ještě trojku, už dva stála za..., tak nás hned rok na to nakrmil trojkou, nova do toho dala peníze a film se natočil. Maisner navíc v dvojroli to fakt ne, z původní sestavy zůstali jen Potměšil, Synková, Martincová(budoucí manželka režiséra), Sypal, Gübel, Krainová, Mareš a Hrušinský ml. jinak tam přibylo pár nových postav, celkově ještě horší než dvojka, jen se divím, proč se nenatočila ještě čtyřka...(7.2.2014)

• - Natáčení probíhalo na zámku v Lysé nad Labem, Svitavách, Nechanicích a Praze. (M.B)

• - Některé scény hrál skutečný dvojník Ladislava Potměšila. (A.MacGyver)

• - Bylo plánováno i čtvrté pokračování oblíbené série, ale režisér Soukup nesehnal potřebné finanční prostředky. (Dawe_Holi)