Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak

Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančíci drak

Komedie

Česko, 1999, 82 min

• Eisenmann

Bezpochyby nejhorší díl z celé série Maisnerů. První díl byl poměrně slušný a na první shlédnutí pobavil. Druhý díl šel s kvalitou lehce dolů a tenhle třetí díl už je prostě jen slátanina nesmyslů a jednoduchého humoru, který tak akorát vystačí pro tuctového diváka. Nicméně i přes všechna tahle negativní kritéria se zde najdou dva dobré herecké výkony: pan Potměšil a pan Moravec. Těmhle dvěma dávám 30%.(22.10.2012)

Byla to zábava, ale bohužel o hodně slabší, než u předchozích dílů. Možné že ohranné vtípky už nebyly tou správnou volbou, chtělo to něco nového a ani skvělý Ladislav Potměšil v roli majora Majsnera s Janou Synkovou v roli Mgr. Kudlákoví to nezachrání. Do třetice všeho dobrého, to bohužel tady neplatí. Parkrát mě to rozesmálo, ale bylo toho málo. "Kuře. zapomeňte na to".50%.(18.6.2012)

• Dreadlord

Až mi jednou někdo nabídne volbu mezi sebevraždou a shlednutím tohoto filmu vážně budu uvažovat co asi bude lepší. Tomuto filmu bych se mohl smát jen tehdy kdybych si ho dal do videa a nechal vypnutou televizi. Smát se nebo oplakat můžete jen tu zrůdu co do toho vrazila prachy. LORD FUCK je tak trošku slizkej had. Nejdřív nás tady všechny doslova zjebe a pak napíše abysme to nebrali vážně , tak se mi zdá ,že tady někdo hraje tak trochu na obě strany. Je jasné ,že když už něco napíšu tak si za tím stojím ne? Taklhe jste můj milý FUCKU nemusel ten komentář psát ,prázdná kolonka by nám rychleji vysvětlila ,že vlastně žádný názor na film nemáte.(26.3.2006)

• smrtubohem

Problém s velkým -P- pokračuje a hmotní do naprosto obludných rozměrů, film se ZASLOUŽENĚ usadil na špiči nejhorších filmů, co existují. Potměšila jsem začal nenávidět, jakžtakž dobří herci jsou tu dál, peněz je holt potřeba, naivně doufají, že to divácky přeci jenom nějak dopadne. OMYL! Řekl bych, že to je jeden z vůbec nejhorších, netrpanějích a nejstrašnějších filmů, co jsem viděl. Ps. Martincová není herečka, ale coura.(9.2.2009)

• Bones!

Myslím, že horší už to být nemohlo...!A pravděpodobně nebudu sám, ale když jsem tak prohlížel hodnocení tohoto filmu, zaujal mě uživatel"znalec"...Pokud se chcete někdo pobavit PODSTATNĚ lépe než u tohoto filmu, prohlédněte si jeho hodnocení......Dotyčný buď nerozumí systému hodnocení, nebo je to jeden z vtipálků, který sráží hodnocení skvělým filmům, naopak vynáší do nebes jinak příšerné filmy a není rozhodně sám...:-( Nechápu ho, stejně jako jsem nepochopil důvod vzniku tohoto filmu................(6.12.2004)

• - Natáčení probíhalo na zámku v Lysé nad Labem, Svitavách, Nechanicích a Praze. (M.B)

• - Některé scény hrál skutečný dvojník Ladislava Potměšila. (A.MacGyver)

• - Bylo plánováno i čtvrté pokračování oblíbené série, ale režisér Soukup nesehnal potřebné finanční prostředky. (Dawe_Holi)