Ja tomu nechápem. Čo vám ....... . Vidím že kritizujete fakt kvalitne ale až takto ? Je to komédia ktorú som videl už aspoň 3 krát a stále ma baví. A teraz hovorím za všetky diely nie iba za tento skúste sa nad sebou zamyslieť než niečo komentujete.Je to váš názor a ja vám ho neberiem ale tak toto ma vážne vytočilo !(4.1.2013)

• Godhaj

,,Jiřino! Mně se to tady vyvlíklo. Mám to rozpárat?“ Závěrečný díl se už beze studu nese na vlně absolutní trapnosti. O příběhu zde již nelze vůbec hovořit, vše stojí a padá jen na záměně hlavního hrdiny s jeho dvojníkem, což mě nepřišlo vůbec vtipné ani zajímavé. Naprosto nepochopitelné pro mě byly dějové linie se starostou, jeho ženou, bordelem na služebně či ministrem. Těhotný Sypal a šílený Moravec jako Mickey Mouse jsou už jen třešničkou na tomto zkaženém dortíku.(19.9.2013)

• Shit

neni to tak špatný, sice je to suverene nejhorsi dil ze serie, ale porad je tam vostrej Ladislav Potměšil a kdykoliv se tam objevi tak je to vtipny, ale taky je tam bohuzel nekolik hodne trapnejch scen a dost blba hudba a taky se moc nepovedla dvojice Moravec, Sypal, která tady byla tak jako navíc, narozdíl od jedničky kde byli fakt kruty, ale jinak ty 2* jsou tak aokrat(20.4.2005)

• smrtubohem

Problém s velkým -P- pokračuje a hmotní do naprosto obludných rozměrů, film se ZASLOUŽENĚ usadil na špiči nejhorších filmů, co existují. Potměšila jsem začal nenávidět, jakžtakž dobří herci jsou tu dál, peněz je holt potřeba, naivně doufají, že to divácky přeci jenom nějak dopadne. OMYL! Řekl bych, že to je jeden z vůbec nejhorších, netrpanějích a nejstrašnějších filmů, co jsem viděl. Ps. Martincová není herečka, ale coura.(9.2.2009)

• haffen

Pri sledovani filmu som pociťoval až fyzicku bolesť miešajúcu sa s traumou. Neskutočny a nikdy nedopozerateľny snímok (nie snímok, ale HOVNO) vytiahnutý z najhlbsej žumpy nevkusu. Z takej žumpy, kde sa už aj hovno bojí ísť. Toto sledovať hraničí až s masochizmom a sebapoškodzovaním. Dajte cvičenej opici režisérsku stoličku a zvládne to lepšie ako tento pan. Soukup zase raz jede...!(10.2.2011)

• - Bylo plánováno i čtvrté pokračování oblíbené série, ale režisér Soukup nesehnal potřebné finanční prostředky. (Dawe_Holi)

• - Některé scény hrál skutečný dvojník Ladislava Potměšila. (A.MacGyver)

• - Natáčení probíhalo na zámku v Lysé nad Labem, Svitavách, Nechanicích a Praze. (M.B)