Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak

Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančíci drak

Komedie

Česko, 1999, 82 min

• Triple H

Jo, jednotka bola vo svojej dobe celkom vtipná a cool (i keď je pravda, že nestarne práve najlepšie- skúste si pozrieť v TV reprízu) a tak si pán Soukup samozrejme musel ponamáhať svoje vtipné črevo ešte dvakrát. Už to, čo predviedol v druhom dieli bolo vážne na hrane, ale toto...to sa už vážne nepatrí.(22.5.2008)

• Bones!

Myslím, že horší už to být nemohlo...!A pravděpodobně nebudu sám, ale když jsem tak prohlížel hodnocení tohoto filmu, zaujal mě uživatel"znalec"...Pokud se chcete někdo pobavit PODSTATNĚ lépe než u tohoto filmu, prohlédněte si jeho hodnocení......Dotyčný buď nerozumí systému hodnocení, nebo je to jeden z vtipálků, který sráží hodnocení skvělým filmům, naopak vynáší do nebes jinak příšerné filmy a není rozhodně sám...:-( Nechápu ho, stejně jako jsem nepochopil důvod vzniku tohoto filmu................(6.12.2004)

• Dreadlord

Až mi jednou někdo nabídne volbu mezi sebevraždou a shlednutím tohoto filmu vážně budu uvažovat co asi bude lepší. Tomuto filmu bych se mohl smát jen tehdy kdybych si ho dal do videa a nechal vypnutou televizi. Smát se nebo oplakat můžete jen tu zrůdu co do toho vrazila prachy. LORD FUCK je tak trošku slizkej had. Nejdřív nás tady všechny doslova zjebe a pak napíše abysme to nebrali vážně , tak se mi zdá ,že tady někdo hraje tak trochu na obě strany. Je jasné ,že když už něco napíšu tak si za tím stojím ne? Taklhe jste můj milý FUCKU nemusel ten komentář psát ,prázdná kolonka by nám rychleji vysvětlila ,že vlastně žádný názor na film nemáte.(26.3.2006)

Normálně bych dal tak tři hvězdy, ale když jsem viděl to jednotné hodnocení odpad! zdejší "honorace", nezbylo než být taky kapánek neobjektivní. Třetí díl sice není tak povedený jako druhý, ale hodnocení 12% je prostě docela obyčejná hysterie. Ladislav Potměšil mi připadá někdy docela zábavný, řada fórů, i když samozřejmě ne všechny, se alespoň snaží být původní, a koukatelnost filmu značně zvyšuje Petra Martincová, která je prostě k sežrání. Je sto tisíc horších filmů na světě, a ne 20, vy magoři.(10.6.2011)

• Vojcl

Hrůza!!!! Hrůza!!!!!! to snad ani nemá cenu hodnotit...Scénář k filmu snad psal někdo s IQ 25!!!!! Jednička byla docela koukatelná nenáročná oddechovka, dvojka byla tragická, ale člověk to ještě tak nějak zkousnul, ale tohle???? Jak tohle mohl vůbec někdo pustit do kin??? Jaroslav Soukup je podle mě nejhorší český režisér všech dob, na toho snad ani Zdeněk Troška se všemi těmi svými Kaměňáky nemá...(6.12.2005)

• - Natáčení probíhalo na zámku v Lysé nad Labem, Svitavách, Nechanicích a Praze. (M.B)

• - Bylo plánováno i čtvrté pokračování oblíbené série, ale režisér Soukup nesehnal potřebné finanční prostředky. (Dawe_Holi)

• - Některé scény hrál skutečný dvojník Ladislava Potměšila. (A.MacGyver)