Jestli se nebudu koupat já, pak se nebude koupat nikdo. První Záhorská koupačka je posvátný rituál, ale státní hygiena je, zdá se, proti. Mračoun na jejich webu dělá Davidu Srovnalovi (M. Myšička) vrásky, zatímco Rubal (R. Holub) je šílený z jeho náčelnictví. Má tahle situace vůbec řešení? (Česká televize)

fabecc1222

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Opravdu je nutné v roce 2021 stavět epizody na úplně prvoplánových vtipech (Ajťák jde do hospody na wifi = ožere se tam; Chlap vyleze před ženskou nahej ze sprchy...)? Protekčně obsazená Hrzánová je stejná cikánka, asi jako já... ()

Hombre8

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hmm. Evidentně jsem imunní vůči serialsyndromu. (S přibývajícím počtem dílů přibývá otupělost, tolerance a postupně je divák vtažen i do úplné pitomosti a nakonec se mu to začne i líbit.) Naopak mi přijdou dialogy a chování postav čím dál hloupější. Včetně "děje", či spíše konstrukce "díla". Pitvoření balené milfky je opravdu zážitek. Zrovna tak jako pokerpóza jejího protějšku - snad ve stylu agenta W4C...? Tohle nezachrání ani olbřímí moudí. ()

Crocuta

Tvorba Petra Kolečka se mi vždycky líbila, protože jeho humor nebyl prvoplánový a postavy byly originální, životné a přes všechen svůj nemalý svéráz uvěřitelné. V "Osadě" jde ale ve všem všudy o mnohokrát omletá klišé a místo postav zbyly jen karikatury. Epizody které jsem dosud viděl vypovídají zejména o ztrátě. Soudnosti na straně tvůrců a času na straně diváků. ()

• Premiéru epizody sledovalo 976 tisíc diváků (15+), čímž se epizoda stala nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20. hodině. (rublik05)
  • Ve scéně, kde Michal Franěk (Stanislav Majer) telefonuje s kolegou, má na telefonu rozsvícenou zamykací obrazovku, takže žádný hovor ve skutečnosti neprobíhal. (SONY_)