Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Je tu vůbec někdo, kdo nelže? A jak se tančí myslivecký twerk? Hynek chce zpátky Arnoštku, Južan (I. Bareš) musí dát padáka Gensdorfovi (J. Dulava), Kraus (J. Polášek) řeší, jestli je sex se ženou košer, Franěk (S. Majer) s Rybákovou (I. Chýlková) se třesou, jestli na ně nepraskne podvod a Davidu Srovnalovi (M. Myšička) už z chataření regulérně hrabe. Zkrátka nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. (Česká televize)

(více)

Recenze (9)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejka je jedna z nejotravnějších postav, které jsem za poslední roky v našich seriálech viděl. Těžko říct jestli je nejhorší její dementní plastová bunda, nebo "Tvař se jako Srna", či její dospělácké rady.... Čím jsem si ale jistej, že většina chlapů by s takovouhle ženskou nikdy nevydržela. I Franěk byl tady spíš trapnej, a hlášky dával dost bídný. ()

Pepi74 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zas se tam objevila nejka z které se mi zvedá žaludek ještě víc než z Arnoštky a to je co říct. Díl absolutně o ničem, policajt nejdřív mladou moc chce pak zas je charakter, chlap, který udělá celou výbavičku pro dítě je za idiota i když v reálném světě by po takovém každá šáhla a šlechtic, o kterém vlastně nikdo neví proč tam vlastně je... Zbytečný díl. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama