Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dcera vyšetřovatelky Magdy Malé Amálka nezvedá mobil. Není ani u žádné ze svých kamarádek. Neozývá se ani její babička Karolína, která ji měla vyzvednout z hudební školy. Když Magda zjistí, co se stalo u Karolíny doma a že tam Amálka není, rozeběhne velké pátrání, do kterého je zapojeno několik policejních složek. Čas neúprosně běží a život Amálky je v ohrožení. (Česká televize)

(více)

Recenze (24)

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jsme se dočkali a ouchyla konečně dostal prostor.  Začnu tím horším. Čekala jsem zajímavější důvod, proč to dělal, než starou dobrou (ale vlastně nic neříkající) klasiku. A konec... nebyl moc dobře napsaný, ale to je holt kumšt. Asi to autor tušil, proto tam přidal to, co tam přidal a asi doufal, že to odvede divákovu pozornost od toho, jak slabý to je. Jen hádám. Ale celkově se mi tahle poslední epizoda líbila, měla spád (i když geniální zaporák zas tak geniální nebyl) a já ji považuju za nejlepší. A tak v rámci toho, jak jsem hodnotila jednotlivý díly,  hodnotím jak hodnotím.  A radši se už nad tím moc nezamýšlím. ;) ()

IvcaSammet odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Komentář obsahuje spoilery!! Bylo mi naprosto jasné, že to dopadne přesně takto, přesto se ale odpadu nemůžu ubránit. Logiku bych v tomto díle hledala naprosto marně, neomylným únoscem, který naseká hromadu chyb počínaje, Malou dále pracující na případu i přes to, že je psychicky na dně a emočně nestabilní konče ... Celkově mi celý díl přišel napsaný strašně zbrkle, jako by tvůrci psali kriminální zápletku poprvé. Ani tentokrát mě absolutně nesmyslná zápletka s kupováním zbraně nepřekvapila, čím jiným by tvůrci celou epizododu vyplnili, že jo? Každopádně závěr, to zase bylo něco ... Nejzkušenější kriminalista je vyřazen ze hry téměř okamžitě, kdežto ta, která se ani netrefí do terče bezchybně sejme únosce jednou PŘESNĚ?! mířenou ranou? Wow. Tak to se asi opravdu stává jenom ve filmech, co? Nehledě na to, že to místo našli zrovna tito dva a zrovna bez posily. Asi ani nechci komentovat tu základní školáckou chybu, kterou v závěru únosce udělal. Jsem divná já, že jsem ve finále fandila právě Hanušovu Hrbkovi, nebo se prostě tvůrci jen málo snažili, aby mi na rodině Malých dostatečně záleželo? Možná to bude kousek od obojího ... Tak hlavně, že nevěra je vlastně naprosto v pořádku, vše je odpuštěno, jedeme dál. Chce se mi zvracet ... Doufám, opravdu doufám, že se tvůrci nevytasí s druhou řadou, i když to tak vypadalo. Prosím, nechte ty stíny v té mlze úplně zmizet pro dobro nás všech. ()

Reklama

sorrow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vše bylo hrozně průhledné a předpovídal jsem výsledek již v předchozích recenzích (návrat taťky k rodině, likvidace Hanuše,…). Poslední epizoda byla za mě nejlepší, rozhodně ne perfektní. Vše bylo založeno zejména na emocích, jak to dopadne s tou malou. Hanuš plánoval a plánoval, až naplánoval totální fiasko… Hanuš po dobu 11 epizod opatřuje samé blbosti, ale pistoli si shání až když je po únosu, to snad může vymyslet jen naprostý trouba… Pokud by se chtěl Hanuš pomstít, mohl to udělat už v druhé epizodě a jednoduše Malou zastřelit prakticky kdekoli, ale o čem by pak bylo těch dalších deset epizod, že? Tak nám vše skončilo happyendem, taťka je doma, holčička je doma a pojede se do Paříže, kaňkou zůstává jen Černý, který to má padesát na padesát, ale nebojím se o něho, on to dá a pokud by někoho napadlo v tomto seriálu pokračovat, určitě bude připraven. ()

FOCKE_WULF 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V závěrečném díle nám pěkně vygradoval predátor Hanuš a celé to mělo atmosféru skoro jak legendární film Sedm s Freemanem a Pittem, takže za mě cajk a plná palba. Také bych chtěl vyvrátit jeden stále se opakující blud krimifilmů a to za pomoci sarkasticky míněné věty => Rád bych pogratuloval tomu šťastlivci, který kdy střílel v místnosti a neurvalo mu to ušní bubínky. Pokud jste někdy tropili vylomeniny tak víte, že to se prostě nedá. ()

fafejt001 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěr  celé  série  vyšel  trochu  rozpačitě . Na  to ,   jak  to  měl   únosce  naplánované  , tam  bylo  pár  nelogických  věcí . Ale  o  tom psát  nebudu .  To  viděl  pozorný  divák  zcela  určitě . Ta  přestřelka   v  tom  objektu  byla  také  nějak  nevydařená . Jinak  musím  znovu  říci , že  Malá  a  Černý  byli  dobrá  dvojka . Zejména  Špalková  překvapila . A  její  dcerka   co  hrála  Amálku  také . Když  to  tak  celkově  zhodnotím , tak  bych  ohodnotil  * * * a půl *.  Myslím , že  až  to  budou  někdy  opakovat  , asi  se  mrknu  znovu . ()

Galerie (11)

Zajímavosti (5)

  • Na železniční stanici Široká Niva hovoří kriminalisté s výpravčí. Na této stanici už ale několik desítek let výpravčí neslouží. Trať má dispečerský provoz a je řízena výpravčím ze stanice Milotice nad Opavou. (smachj)
  • Budova, v níž je unesená dcerka hlavní hrdinky seriálu držena, je bývalá LDN v Kunově, dnes místní části obce Nové Heřminovy. Nachází se poblíž železniční zastávky na svahu nad tratí Milotice Nad Opavou – Vrbno Pod Pradědem, tedy na v ději skutečně popisovaném místě. (smachj)
  • Na cestě k bunkru u Stříbrného jezera (neboli Sádráku) nastupuje Hrbek (Miroslav Hanuš) u opavského nádraží do trolejbusu, který jede do Kylešovic, tedy přesně opačným směrem, než leží Sádrák. (hudys666)

Reklama

Reklama