Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Při obhlídce opuštěné tovární haly je zavražděn jeden z dvojice hlídkujících policistů. Všechno napovídá tomu, že ho sem pachatel vylákal. Magda a Martin postupně odkrývají, že jejich zabitý kolega zdaleka nebyl tak vzorným policistou, jak se na první pohled mohlo zdát. Pátrání ukáže, že mnozí z těch, které v minulosti vyšetřoval, mohli mít motiv se mu pomstít. Ale kdo z nich měl takový důvod, aby ho zabil ve službě? (Česká televize)

(více)

Recenze (12)

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Komentář obsahuje spoilery! Zatím rozhodně nejlepší epizoda druhé řady. Případ sice byl zase hodně překombinovaný, tentokrát ale alespoň "slepé odbočky" s drogami nepůsobily jako pěst na oko, aby měli kriminalisté co vyšetřovat, než přijdou na skutečného pachatele. Navíc závěrečná scéna v nemocnici a následný výslech byly zatím to nejlepší, co Stíny v mlze dokázaly nabídout. Excelentní Michal Kern i v tak malé epizodní roli dokázal strhnout všechnu pozornost na sebe. Právě pro něj nakonec epizodě dávám hvězdičky čtyři. Bohužel, ale nebýt zbytečných a neuvěřitelně nudných vedlejších soukromých dějových linek, věřím, že bych epizodu hodnotila ještě líp. ()

fafejt001 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za  mne  je  to  , zatím ,  nejlepší  díl  této  série  .  Tak  zamotané  a  spletité  už  to  dlouho  nebylo  . Klidně  by  z  tohoto  případu  mohl  být  celovečerní  film . Do  poslední  chvíle  divák  neví , kdo  je  vrah .  Nejdřív  si  člověk  řekne -to  je  někdo  z   těch  co  prodávaj  fet ,  pak  ten  z  hospody , dále  bývalý  kolega  z  práce  a  nakonec  je  to  někdo  ,  o  kom  to , ani  vlastně  netušíte  . Zdeněk  to  " pekne   napísal  "   ,  jak  by  řekl  Terazky  .  Opravdu  doooost   dobrý  díl  .  No  , a  Černý  a  Malá ,   fakticky  sehraná  dvojka  .  Kéž  by  byly  takové  i  v  reálu .  Jo  a  ten  slídil  z  GIBSu   ,  mi  lezl  silně  na  nervy  . Doufám  ,  že  tohle  byla  pouze  vymyšlená  postava .  Já  věřím  ,  že  jo . I  když  -  kdo  ví  .   Ale  i  tak  říkám  ,  zatím  nejlepšííí   díl  .  Parááááda  . ()

Reklama

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze vzorného policajta se vyklubal výběrčí výpalného, násilník atd. *Jarek Kucharčík(P.Panzenberger) se s dealery drog a podobnou sebrankou taky moc nes..., teda nemazlí... . L.Melník hrál Emila Procházku, policajta z protidrogového. M.Kern hrál Jana Pastora, vraha obou policistů. V menší roli se objevila taky Iveta Jiříčková. Natáčelo se mj. taky v ostravské městské nemocnici. ***5.díl je na webu Č.televize : ČT 1, pondělí 6.5.2024, 20.10 . ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokud se soustředí tvůrci na jeden případ, jedná se o slušnou filmařinu. Tento díl mě sice chvilku uspával, ale nakonec se z něj i přes mnohá klišé vyklubal docela zajímavý příběh vraha. S potěšením jsem oželel syna i dceru, závěr s nimi mě tedy nezasáhl. ()

Galerie (31)

Zajímavosti (2)

  • Pozdezřelého bezdomovce s botami zajistí hlídka PČR na vlakové stanici Ostrava hl.n. (Winster)
  • V čase 26:50 vbíhá „vůl“ do ulice Tichavského. Taková v ČR neexistuje. Zato existuje jistý pan Tomáš Tichavský, mistr stavby aka kulisák celého seriálu. (Mautycka)

Reklama

Reklama