Pro moderátora rádiové talk show v Dallasu, který si nebere servítky, jsou následující dny hodně důležité. Zjistil totiž, že jeho kontroverzní pořad vysílaný pozdě v noci by mohl "vykopnout" do celonárodní sítě rozhlasových stanic. Nicméně všechno není zdaleka tak skvělé jak se zdá. Má trable s láskou a bojí se, že vedení sítě se bude snažit změnit obsah show kvůli neonacistické skupině, kterou rozzlobily moderátorovy otevřené názory. (oficiální text distributora)

Xmilden

Tohle bude určitě nejslabší kousek ve filmografii Olivera Stonea. U filmu v pohodě stačilo vypnout obraz a jen poslouchat blábolení pohotového Barryho. Závěr byl naprosto nevyhnutelný... Člověk, který dokáže naštvat a urazit za jednu noc tolik lidí, ani nemůže čekat nic jiného. Líto mě Barryho určitě nebylo. ()

hans500

Takřka geniální One-man show Erica Bogosiana, jenž je v hlavní roli zcela strhující za což si zaslouží uznaní, na plátně je téměř po celou stopáž a jeho ukecanost nezná mezí, aslespoň nominaci na Oscara by zasloužil. Bogosian je též autorem divadelní předlohy a spoluscénarista tohoto filmu (společně se Stoneem). Režie tradičně vysoce kvalitní, věrohodná atmosféra, mnoho výtečných dialogů a excelentní a nečekaný konec. ()

Lacike

Prvá tretina, v ktorej sledujeme vysielanie rádiovej talk show, je neskutočne energická a Eric Bogosian je úchvatný. Strhne na seba všetku pozornosť. Pritom ma tá talk show sama o sebe nijak extra nenadchla, ale je to famózne natočené. Ale následne sa tam začnú riešiť vzťahy z minulosti a zákulisie a budúcnosť samotnej show a postupne ma čím ďalej tým menej to všetko zaujímalo a záver u mňa úplne vyšumel. Možno je to aj dobre vzhľadom na ten tragický koniec. Aspoň som nebol naštvaný. Celkovo zaujímavý a menej známy Stoneov film, ktorý za jedno pozretie celkom stojí. 6/10. ()

classic

O rok mladší kolega Good Morning,Vietnam s hlavným predstaviteľom Robinom Williamsom,taktiež SHOWMAN:SPEAKER z rádia,ktorý bol ale rozdielny v komunikácii s poslucháčmi,lebo Barry je ostrý moderátor,ktorý si nikdy neberie servítku pred ústa,a tým sa mu často stáva,že naserie veľa ľudí,ktorých ani nemá ako spoznať,až na jedného fanatika Kenta,ktorý príde do rádia,tak vážení to je teda Šou,Oliver ide aj cez mŕtvoly,tentokrát si berie do parády židov,Hitlera,Holocaust a neonacistickú skupinu,ktorú Barry poriadne rozdráždil... Barryho predstaviteľ Eric Bogosian,ktorého asi ani nepoznám?,je rovnako fantastický ako zmienený Robin Williams,len ako som hovoril,majú inú schému ako pobaviť ľudí... Barry musí riešiť každý deň všelijakých pacientov,ktorí mu visia na drôte,vzťahy s ex manželkou,či sa nechce prispôsobovať Bossovi Alecovi Baldwinovi... Výborný výkon Erica aj Aleca,štúdiová vynaliezavá kamera Roberta Richardsona,ale najmä extra pohotová réžia a scenár Oliho a Erica v exkluzívnej SHOW,kde som ostal ako zasiahnutý bleskom,čo ľudí všeličo trápi... ()

D.Moore

"Jestli se vám nelíbím, tak mě vypněte." Velmi zajímavá a dokonale strhující sonda do hlubin (zdaleka nejen) moderátorovy duše. Špičkovou úvodní půlhodinu už film sice nepřekoná, ale Oliver Stone je takový hračička a Eric Bogosian je ve své roli takovým způsobem vynikající, že si toho člověk vlastně ani nevšimne. ()

• Michael Wincott (Joe, Kent, Michael) hrál roli Kenta i ve stejnojmenné divadelní hře (1987) Erica Bogosiana. (Rugero)
  • Stu (John C. McGinley) čte časopis „Playboy“, který obsahuje rozhovor s Oliverem Stonem. (Rugero)
  • Film byl natočen podle stejnojmenné divadelní hry (1987) Erica Bogosiana, která byla nominována na Pulitzerovu cenu. (Rugero)