Skvělý film. Líbí se mi, že z něj čiší Svěrákovská propracovanost, promyšlenost, pěkné dialogy ... Zcela mimořádně mě zaujal pan učitel Hnízdo v jedinečném podání Jana Třísky. Musím se přiznat, že Jan Tříska zrovna nepatří mezi mé oblíbené herce, ale v tomto filmu se mi jeho herecký výkon vyloženě líbil. Vůbec si myslím, že se Panu Svěrákovi poštěstilo správně obsadit jednotlivé role. Film se dá vidět mnohokrát. Divák bude rád vnímat i to, co už několikrát viděl.(17.2.2014)

Zkoukl jsem ještě jednou v den smrti pana Jana Třísky. Mohu jen potvrdit, že Svěrák měl vždy a má úžasné příběhy.(25.9.2017)

Nějak jsem ty filmy viděla v obráceném pořadí, napřed Po strništi bos a až potom Obecná škola, i když téma znám a DVD jsem měla doma, tak film jsem viděla až ve chvíli, kdy došlo k nečekanému úmrtí Jana Třísky a televize ho zařadila do svého programu. Čili proti novému filmu posun zpět, časově, věkově...u herců jako Jan Tříska, memento, škoda...další film už nebude...(28.9.2017)

Poklad české kinematografie s nezapomenutelným Janem Třískou v roli Igora Hnízda.... dokonalé.(7.11.2017)

Proč můžu dát jen pět hvězdiček?! Skvělý film. Miluji filmové hlášky a tady jich je... "kde jsou mé blatníky?!" :))))(2.1.2018)

Vtipné momenty se mísí s trapností některých scén, které nezřídka úplně ničí atmosféru a celkovou kvalitu filmu. Samozřejmě že výkony českých herců jsou neobyčejné. Jakby taky ne, když jsou zde obsazena samá tehdejší esa. Bohužel výše zmíněné můj dojem hodně kazí.(25.3.2018)

Jo, hezký film, fajn....ale pořád nechápu, proč ho všichni tak zbožňují...Asi nejsem správná cílová skupina.(17.7.2018)

1 10 18 27 32 33 34 35 následující >>