Komentáře uživatelů k filmu (687)

 • Siegmund
  *****

  Skvělý film. Líbí se mi, že z něj čiší Svěrákovská propracovanost, promyšlenost, pěkné dialogy ... Zcela mimořádně mě zaujal pan učitel Hnízdo v jedinečném podání Jana Třísky. Musím se přiznat, že Jan Tříska zrovna nepatří mezi mé oblíbené herce, ale v tomto filmu se mi jeho herecký výkon vyloženě líbil. Vůbec si myslím, že se Panu Svěrákovi poštěstilo správně obsadit jednotlivé role. Film se dá vidět mnohokrát. Divák bude rád vnímat i to, co už několikrát viděl.(17.2.2014)

 • rybicka11
  *****

  Zkoukl jsem ještě jednou v den smrti pana Jana Třísky. Mohu jen potvrdit, že Svěrák měl vždy a má úžasné příběhy.(25.9.2017)

 • amalia
  ****

  Nějak jsem ty filmy viděla v obráceném pořadí, napřed Po strništi bos a až potom Obecná škola, i když téma znám a DVD jsem měla doma, tak film jsem viděla až ve chvíli, kdy došlo k nečekanému úmrtí Jana Třísky a televize ho zařadila do svého programu. Čili proti novému filmu posun zpět, časově, věkově...u herců jako Jan Tříska, memento, škoda...další film už nebude...(28.9.2017)

 • Akinaz
  *****

  Poklad české kinematografie s nezapomenutelným Janem Třískou v roli Igora Hnízda.... dokonalé.(7.11.2017)

 • OtokPag
  *****

  Proč můžu dát jen pět hvězdiček?! Skvělý film. Miluji filmové hlášky a tady jich je... "kde jsou mé blatníky?!" :))))(2.1.2018)

 • Radek273
  ***

  Vtipné momenty se mísí s trapností některých scén, které nezřídka úplně ničí atmosféru a celkovou kvalitu filmu. Samozřejmě že výkony českých herců jsou neobyčejné. Jakby taky ne, když jsou zde obsazena samá tehdejší esa. Bohužel výše zmíněné můj dojem hodně kazí.(25.3.2018)

 • Sireen
  ***

  Jo, hezký film, fajn....ale pořád nechápu, proč ho všichni tak zbožňují...Asi nejsem správná cílová skupina.(17.7.2018)

1 10 18 27 32 33 34 35 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace