Mariňák Briggs ve výslužbě dostane úkol, který se ukáže být možná tím nejsložitějším v celé jeho kariéře. Má dopravit psí fenku jménem Lulu, na pohřeb jejího bývalého pána. Vyrážejí společně na cestu autem podél pobřeží Tichého oceánu, aby se do jednoho týdne dostali na místo určení. Namachrovaný lehkovážný frajer a svéhlavá psí dáma jsou ale poměrně neslučitelní, pes Lulu je k tomu často o krok napřed. Umí zdemolovat auto, zničit nadějné rande a taky umí utéct. V sérii průšvihů se z nich ale začíná stávat tým. Briggs postupně zjišťuje, co všechno Lulu už v životě prožila a co má ráda, Lulu si uvědomí, že by z něj přecijen mohl být solidně vychovaný a vycvičený člověk. Jenže k tomu všemu je potřeba dorazit včas! (Bontonfilm)

Arsenal83

Tatum sa chytil osvedčenej témy z posledných rokov, dáme tam zlatého pejska a úspech je zaručený. Chytré, ale zároveň aj už také prvoplánové. Vtipné scény nie celkom vyšli, ale zopár sa podarilo. Dramatická vložka bola trocha gýčovitá, no a Tatum hrá to, čo vždy, tá istá mimika ako napríklad v Jump Street, herecky nikam nepostúpil. Psičkári ale asi budú hodnotiť aj vyššie kvôli emóciám. ()

borec999

Z mojej strany absolútna spokojnosť. Channing Tatum bol obsadený určite hlavne kvôli ženskej časti publika a na prekvapenie, vôbec nevadil vo svojej úlohe ani mne. Film je samozrejme už dopredu strašne predvídateľný a takmer každý uhádne ako asi skončí. Cesta k vytúženému koncu, ale zas až tak predvídateľná nie je, a za to palec hore. Okrem komediálnych vsuviek je v Psovi i dosť drámy(Tatumova postava má traumu z vojny a trvalé následky), vojenský pes LULU nevyzerá a ani sa rozhodne nespráva ako dobrý a roztomilý havino (ale ako agresívny, neskrotný živel) a v neposlednom rade, film netlačí pri každej možnej príležitosti umelo na divákove emócie (čo cením keďže to býva u podobných filmoch zvykom). Bavilo ma sledovať dej,Lulino vyčíňanie, postupné zbližovanie psa a Tatuma i  predvídateľný koniec, kde už hra na city má svoje miesto a nepchybne patrí. Pre ľudí čo mali/majú psa za 4*, ostatní si možno jednu hviezdu odoberú... 70% ()

vydumnica

Z mojej strany trošku sklamanie. Čakala som, že sa snáď z toho vykľuje nejaká romantická komédia, ale Dog je len obyčajný road movie o priateľstve človeka so psom. Podobných filmov tu už bolo dosť, tento neponúka niečo nové ani originálne. Jediná vtipná scénka a zároveň najlepšia zo všetkých bolá tá v 5* hoteli. Páčila sa mi hudba a kamera. Nepáčili sa mi vedľajšie postavy a celkovo dosť nudný, nepravdepodobný a nezáživný scenár. ()

HoneyBunny

Nekomplikované, milé a pro milovníky psů nutnost. Tohle je osvěžující mix road movie a buddy comedy, kde se sbližuje bývalý voják Briggs s traumatizovanou služební fenkou Lulu, která mu ze začátku dělá ze života peklo. A jak to tak bývá, nakonec k sobě cestou na pohřeb bývalého páníčka Lulu najdou cestu. Oceňuju, že Lulu je obyčejný pes, film z ní nedělá superinteligentní, supervtipné zvíře. O to silnější je milé vyznění filmu. A Channing Tatum znovu dokazuje, že pod těmi bicáky je kvalitní a sympatický herec, který si umí vybrat dobré projekty. ()

BOURQUE

Režisérsky debut herca Channinga Tatuma a scenáristovi/producentovi Reid Carolin. V centre pozornosti je bývalý elitný vojak, ktorý k tomu, aby sa po ťažkom zranení mohol vrátiť do späť do práce, musí odniesť duševne zraneného vojenského psa (Lulu) na pohreb bývalého pána. Film je v podstate založený na tej koncepcii, že oba dva zranené duše pomôžu navzájom prekonať svoje vlastné tiene a  vlastné démony. Problémom je to, že vzájomná chémia medzi Tatumom a psom je veľmi krehká a nie vždy funkčná. Nepomáha ani to, že Tatum až príliš dáva sám seba a nesnaží sa predviesť aspoň trochu hlbší herecký výkon. Jednotlivé kúsky vtipov, ktoré sa snažia pichnúť medzi trochu vážnejšie scény, mnohokrát nefungujú a nemajú dostatočnú silu. Mám slabosť pre psi, ale Bohužiaľ, v danom žánru, ako aj z pohľadu režisérskeho debutu dvoch spomínaných pánov, sa jedná o nevydarený film. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

• Film je založený na skutočnom príbehu Carolin a Bretta Rodriguezovcov. Brett sa podieľal na scenári. (Arsenal83)
  • Fenka vo filme sa volá Lulu. Bola tak pomenovaná na počesť vlastného psa herca Channinga Tatuma, ktorého príbeh sa stal inšpiráciou aj pre tento film. Hercovmu štvornohému priateľovi veterinári diagnostikovali rakovinu v roku 2018, a tak ho pred "odchodom do krajiny za dúhou" Tatum zobral na niekoľkodňový výlet. aby si spolu užili. (maestrotatum)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)