Daniel se s rodinou nastěhuje do domu, který chce postupně opravit. Náhlá tragédie a volání o pomoc z onoho světa ho ale přinutí vyhledat odborníka na paranormální jevy. (Netflix)

A.Fish

Story může vypadat celkem banálně ale španěláci z toho dokázali vytřískat dost. Práce s napětím velice slušná a záverečná pointa taky. ()

Nivenx

Tématicky a atmosfericky dokonalé. Není to liga jako wan či Scott Derrickson, ale je fakt že se to s postavami ani s divákem nesere. Takhle to má vypadat! ()

vnimatkrasu

Líbí se mi, že se Voces nebojí strašit i přes den. A líbí se mi i Ana Fernández. Ta velebená dějová šaráda mi ale vesměs připadala jako klišoidní pelmel, který mi popozítří splyne s pětistovkou dalších domovních duchařin. ()

David.Darco

Španielske horory a thrillery ma mnoho krát dostať do zóny diskomfortu ich atmosférou, či šokovať záverečnou pointou. Po pár prečítaných hodnoteniach som bol teda celkom natešený na sľubný horor na netflixe. Čo som však dostal? Obyčajnú zmesku klišoidných postupov, zopár jumpscarov. Maximálne urýchlený príbeh, kde sú strašne slabučko zmotivované rozhodnutia postáv a v neposlednom rade pomerne debilný, suchý, skratkovitý scenár s doslovným moralizovaním na konci a úplne nezaujímavým, ale uznávam že logickým zvratom. Možno je chyba vo mne a duchariny ma už proste nebavia. Alebo je to smutný fakt, ktorý treba prijať. A síce že väčšina tvorcov točí ten istý film stále dookola. A ja som sa už naozaj prejedol.... Film bez vlastnej tváre... ()

BROKEN_

Jeden z nejlepších hororů v letošním roce. Atmosféra byla opravdu nepříjemná a po zhlédnutí jsem se necítil dvakrát dobře. Španělé předvedli, že horory umí a jsem rád, že je to k vidění na Netflixu. Finální scéna je TOP! Doporučuji. ()

Tosi

Tak u mě se bohužel nespojila první lekavá půle točící se kolem Erikovy smrti, s druhou, kdy film nabral směr k čarodějnici a španělské inkvizici. Jinak to bylo zajímavý a párkrát jsem se lekl jako prase. ()

Sfinkter

Španělé netočí špatné horory, technická stránka i atmosféra jsou fajn, jen to schéma a motivy už jsou jaksi okoukané. ()

oveckaoa

Chlápek s ženskou a synem koupí starý barák, který chtějí renovovat a pak prodat. Jejich syn tam mezitím něco slyší a něco se tam stane pak tomu uvěří i ten chlap s ženskou a povolají odborníka na fenomén elektrického hlasu. Totálně průměrný horor, který ročně vyjdou desítky jediné co je zde jiný je důvod proč zde straší a závěrečná pointa jinak tam není co chválit. Bývaly časy kdy Španělé uměly točit kvalitní horory bohužel ty časy se už asi nevrátí. Jo a jinak místní troll , který je celému csfd jen pro smích (podobně jako Psychor) si to může psát co chce o kvalitních hororech. ()

bizz_mjc

Řeknu to na rovinu. Voces aka Don't Listen nepřináší nic nového, ale... ale! Napětí a nepříjemno buduje i za světla a zapomeňte, že na to jde na jistotu přes lekačky, skutečně to je hororový horor (© Verbal), kdy si nenechává vše až na konec, s postavami se nesere (kdy byl horor takhle zákeřný ke svým hrdinům?) a navíc se podařilo nechat si i něco na závěr. Ne, tady nejde o krvák a vraždy, ačkoli krájet by se tu dalo - motorovkou atmosféra. No řeknu vám, Netflix dostává další pochvalu a Hernández jedničku s hvězdičkou, protože přemýšlím, kdy mi fakt bylo takhle nepříjemně. ()

Jaro.Krafcik

Mierne som ostal zaskočený, lebo ten preklad Voces by mal byť asi Voices, ak to chceli preložiť z Hlasy. Ale prekvapivo veľmi dobrý horor, ako už spomenul druhý obľúbený užívatel. Len podotknem; konečne môžem povedať že som videl dobrý a kvalitný film, španielskej produkcie. 4* ()

Sayge

Hledal jsem měď a našel jsem zlato. Velmi povedená duchařina s vcelku poutavým příběhem, plným zajímavých a neošoupaných nápadů. Absolutně skvostné ozvučení doprovázené jedním jump scarem za druhým, obvzláště u finále dosahují rychlosti M134 minigunu. Čarodějnice měla úchvatný vzhled který dokázal ne jednou vystrašit i přesto, že některé pokusy o nahnání hrůzy selhaly, dostalo se mi jich tolik, že jsem se cítil jako Augustus Gdoule v Karlík a továrna na čokoládu. Postavy nejsou nijak zajímavé a je i k tomu i důvod, neboť moc času na vytvoření spojení s charaktery Vám film nedá. Na 100% se řadí mezi top ten 2020 a doufám, že brzy uvidím alespoň z části, tak dobrý horor jako Voces a opět pocítím jak mé chlupy na rukou dostávájí erekci z mé husí kůže. ()

zsn

Wow, Španělé ty horory prostě umí! Infarktové stavy, deprese z prostředí i děje, oběšené kočky a scéna koukání pod postel neměla chybu! Bych se pos*ala! Btw, ve kterém hororu hned v úvodu umře hlavní postava? Vše zde bylo překvapující, jde vidět, že nad tím někdo přemýšlel. Oběšená matka taky, v nejméně očekávané chvíli. Skvělé. ()

herr_carter

Kdepak hoši - kdo chce obšlehnout práci pana Wana a jeho dnes již kultovní a mistorvské Insidiousy, měl by být dopředu připraven na nezdar - podle hodnocení a traileru jsem těšil konečně po dlouhé době na nějaké poctivé bubu-španěly, výsledkem ale bylo vleklé nic s ultranesympatickými herci, žádnými lekačkami a pointou tak překvapivou, jako byl bankrot Jiřího Pomeje....................................moje hodnocení = 2 z 10. ()

Reanimated

Všetky tie snahy o wanovské ľakačky NEidú dokonale do prázdna. Dobře natočené, sympatičtí herci a hezky to odsýpá. Po hodně dlouhé době horor, u kterého jsem se nenudil. ()

sedm.1

V rámci hororu patří právě duchařiny k těm mým méně oblíbeným, natož pak když pochází z Evropy, díky čemuž jsem neměl důvěru v Hlasy už vůbec, nakonec se ale nejedná o vůbec mdlou podívanou, spíš tedy naopak. Především mě zde nadchla naprostá nemilosrdnost s většinou postav, což není úplně obvyklé a i v tomto případě to tudíž považuji za velmi osvěžující element, dále pak musím vyzdvihnout pár vážně fungujících „lekacích“ momentů a několik i opravdu perfektně vygradovaných scén, kdy jsem snad ani nedýchal, oslovila mě ale i dějová nepředvídatelnost celé zápletky a opomenout nemohu ani úplný závěr s hlavním hrdinou, jelikož takovéto nekompromisní vyústění mě prostě baví. Naopak zklamán jsem byl z atmosféry, která se tvůrcům nepodařila navodit, přitom ale v právě podobných snímcích sehrává většinou opravdu zásadní roli, vytknout musím jinak ale i spousty scén narvaných až po okraj milionkrát použitých klišé, a v neposlední řadě ne příliš výrazné obsazení, ale to je spíš jen můj subjektivní dojem, vyvolaný celkovým negativním názorem na většinu herců z pyrenejského a apeninského poloostrova. Stylově syrové zpracování ve mně nakonec ale přeci jen převážilo onu pomyslnou misku vah na stranu spokojenosti, i tak musím ovšem konstatovat, že o nějakou ojedinělou a zapamatování hodnou duchařskou jízdu se rozhodně ani zdaleka nejedná, prostě jde o takový pěkný, nevybočující průměr. ()