Reklama

Reklama

Můžem i s mužem

  • angličtina We Can with a Man
Trailer

Čtyři kamarádky v nejlepších letech se sejdou na oslavě Martiných narozenin v tajemném bytě, kde se setkávají s úplně cizími lidmi. Na oslavě odhalují své nejhlubší touhy: Dita si prostě přeje, aby všichni byli šťastní, Marta je na lovu za mužem, Marie se snaží získat zpět toho svého a Stella tvrdí, že „je v pohodě“. S postupujícím večerem si však všechny uvědomují, že touží hlavně po lásce a porozumění. A nadešel čas s tím něco udělat! (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (42)

klukluka 

všechny recenze uživatele

Mně se to vlastně i líbilo… Jenom mám dlouhodobej osobní problém s Vandou Hybnerovou. Vadí mi, že se stylizuje do nezávislé, alternativní umělkyně, a pak si střihne další roli v nějakým dalším stupidním seriálu na Nově nebo na Primě. Vadí mi, že má tendenci k povýšené aroganci, i v autorským filmu ale prokáže nízkej intelekt, když zahlásí, že pokud přicházel jeden (mail) za druhým, tak přišly dva. Jenomže výsledek téhle jednoduché slovní hádanky jsou tři. Vadí mi, že je flink. Když se pustí do mimické etudy s flaškou rumu ve splachovadle, tak pro ni realisticky sáhne, ale pak ji vyndá, jako by ji od té flašky nedělila žádná překážka. Vadí mi na ní, že ji ani po těch letech nevadí, dělat z Rašilovova odchodu téma tu na divadelní hru, tu na divadelní hru ztvárněnou do podoby “filmu”. Prostě ji nemám rád. Nemám rád ani její eklhaft estetiku- mazlení se s vajglama, kapsy bůhvíproč narvaný dortem… Ten produkt jako takovej ale úplně nezatracuju, mělo to cosi do sebe. ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Takhle nějak vypadá filmové dno horší český film v kinech snad ani neuvidíte proti tomuhle je i kritizovaná Cool Girl oskarová a každý kdo jí dal odpad by se měl podívat na tohle jak pravý odpad vypadá.  Všichni se zde chovají jak mentálně postižení (možná i jsou) scénář a děj to ani nemá a skončí to nijak. S názvem to má společného jen to, že tam zazní název seznamky co se jmenuje jak název filmu zhruba minutu. Zhruba celý popis filmu Tak, že ženská 55+ slaví narozeniny organizují jí to další 3 ženské jedna je ezoterička (mystično a takové ty sračky okolo) jedna se tam pořád směje jak pi.. a třetí tam má pořád jen blbé poznámky pozvou tam nějaké dva chlapy jeden se bojí ženských a v celém filmu má tak 3 slova a druhý nepromluví pro změnu vůbec pak jednu babku a zbytek náhodnou skupinu lidí (chlápek co se tam dostane jen tak, prsatice a její milenec, nějaké 3 blbé blondýny a dál už si nikoho nevybavuji oni ty postavy jsou stejně k ničemu tak je to jedno). Oslavenkyně tam přijde oni jí zazpívají písničku  ona začne vykládat jak si našla na seznamce chlapa pak ta co má připomínky ji nasere tak ta ezoterička udělá nějaký  rituál s její vaginou ta oslavenkyně se nasere a jde brečet na záchod ostatní si jdou zapálit cigarety dojde tam ta ezoterička a zavře jich tam tak se oni tam dusí zůstane tam jen ta babka,  ta co měla pořád ty blbé kecy ,ta co se pořád směje  , ti dva chlápci a ta oslavenkyně ta co má ty kecy se zavře do nějakého tubusu a nemůže ven tak ta co se pořád směje jde za ní mezitím si dá masku Brada Pitta  , kterého tam všichni žerou vyleze a začne tam tančit. Během toho se všeci udělají (někteří asi i sexuálně podle těch záběrů) ta co se pořád směje zazpívá písničku  pak se rozjedou a máme konec . Do toho tam máme záběry jak chlap jakoby tančí s obrazem, psa na záchodovém prkénku,  chlapa jak se líčí rtěnkou,  nějaká ženská asi z prdele vytáhne hudební nástroj a hraje na něj nebo ženskou jak na záchodě jí dort smysl to žádný nemá. 0 procent P.s. v kině to jeden chlap zhruba v půlce vzdal a hrál si radši na mobilu a při odchodu padaly komentáře jako nejlepší byl ten pes a nejlepší byl ten song v titulcích což je česká překopávka Glorii Gaynor I Will Survive ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

I když jsem si v prvních minutách myslel, že s Vandou Hybnerovou (mimochodem bych ji chtěl vyseknout poklonu jako dospělí člověk samčího pohlaví) neobýváme stejnou planetu, ba možná ani galaxii, nakonec jsem mohl i s muže a vlastně mi to bylo docela příjemné. Sebeironický female ventil emocí, který se zcela vymyká současnému trendu tuzemských komedií. Směsice rozpačitosti, nepochopení, bezprostřednosti, hořkosti, komičnosti, romantiky, trapnosti, snovosti, znuděnosti…..a možná přijde i Brad Pitt. Jako nakonec proč NE, jenom jsem celou dobu nebyl zcela smířen s tím, že nejde o divadelní hru, ale o celovečerní film. ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Miluju divadlo. Jenže mnohdy převést divadelní hru na filmové plátno znamená průser. Hru jsem neviděl, ale film se absolutně nepovedl, zatím největší letošní propadák. Jedna hvězdička za tango, originální text I will survive s textem Vandy Hybnerové a Michala Kerna - po Arvédovi ho vidím velmi nerad v něčem takovém, z toho mě až bolí u srdce filmového a divadelního fanouška. ()

tnp101 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem něco úplně jiného. Letmý pohled na propagační materiály evokuje další z řady českých romantických komedií pro ženy a evokuje to i místní hodnocení. Nejsem si úplně jistý, do jaké míry jde o záměr tvůrců a do jaké míry je to tak špatné, až je to svým způsobem dobré, ale nemůžu říct, že se mi to nelíbilo. Divadelní adaptace přenesené na filmové plátno ne vždy fungují a zrovna zde se tvůrcům tu iluzi filmu nedaří vybudovat vůbec, nějakým zvrhlým způsobem se jim ale cíleně či nedopatřením podařilo vybudovat tak divnou atmosféru, že jde místy o regulérně dobrý psychologický horor. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

  • Filmová komedie Můžem i s mužem vznikla na motivy divadelní hry, na kterou si v Česku koupilo vstupenku více než 250 000 diváků. (Bontonfilm)

Reklama

Reklama