After: Tajemství

• USA After We Fell (více)

Tessu a Hardina čeká doposud největší výzva jejich vztahu, ta výzva se jmenuje život. Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. Ve chvílích, kdy se pevně drží v objetí, se zdá, že jsou nerozluční, že jim u nohou leží celý svět. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost, divoké chování a jeho talent Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následných odpouštění? Do jejich složité situace navíc vstoupí nečekaný návrat Tessina otce a šokující odhalení ze strany Hardinovy rodiny. Na konci už nebude kam couvat, Tessa a Hardin se budou muset rozhodnout, jestli jejich láska stojí za to, aby za ni přes všechna protivenství bojovali, nebo zda je čas jít vlastní cestou. (Bontonfilm)

radaza

Tuto sérii všem doporučuji. 1) každý díl předčí předchozí v plytkosti děje, tento díl už měl menší děj než 20minutový díl kteréhokoliv sitcomu. Děj je vynalézavě doplněn sexem- v tomto díle, tuším, 6x. Neznám předlohu, ale vypadá to, že z toho vytlučou tak 72 pokračování. 2) jsem nadšený, že autory tohoto díla jsou ženy. Jde o velmi návodnou záležitost, která dívkám ukáže, že cílem jejich života je zachránit nějakého  vyšinutého muže a naprosto nevadí, že je pak velmi pravděpodobně bude bít, bude se je snažit ovládat, bude žárlit a chlastat, důležité je, že to bude velká láska. Záchrana se sice dle statistik povede asi ve 3%, ale to nevadí, vždycky se potom dá někde vyplakat a pobídnout ostatní ženy, aby daly všechny muže zavřít pokud možno do klecí, protože za tragédii samozřejmě nemůže výběr ženy, ale všichni chlapi. 3) popravdě to sleduji jako parodii a taky se mi líbí představitelka hlavní hrdinky ;-) ()

Likan7

Bohužel pokračujeme v kvalitách tam, kde jsme minule skončili. Děj tu prakticky neexistuje a tentokrát opět nový režisér ředí a ředí, až nezbyde vůbec nic. Je až překvapující jak moc je druhý pokračování série After prázdný. Tiffinovi a Langfordový to sice spolu sluší a velkým kladem budiž to, že tu je o poznání méně "skoroporno" scén, ale jinak to je příšerná bída. A světe div se, na konci nás opět čeká twist (vlastně 2), který budeme řešit celý čtvrtý díl... ()

AgnesDee

Naprosto si uvědomuji všechny problémy, který tento film má - příšerný příběh, hrozné charaktery, dokonce se z toho začíná spíše stávat telenovela. Ale herecké výkony, i když Hero prostě na Josephine nemá a nikdy mít nebude, jsou celkem ucházející, kamera celkem přijatelná (na tom velkém plátně vypadají close-upy příšerně a občas se kamera dost klepe), a hudba konečně nebyla tak otravná. Taky  se mi líbily některé změny v příběhu oproti knížce. Změněný cast je strašně matoucí a jen to dokazuje, že spousta herců si o tomhle taky nemyslí bůhví co. Celkově je to takový nic moc, který je hlavně pro skalní fanoušky knižní série, ale na takovou slávu, jako měl Twillight nebo Padesát odstínů prostě nikdy nedosáhne. ()

Romulaa odpad!

Tak tohle byla hrůza. Nečekala jsem, že to může být až tak špatné. Na film jsem se dívala s tím, že se budu smát trapným a bizarním scénám, jako tomu bylo u předchozích dvou dílů, jenže ty se ve filmu téměř nevyskytovaly a v podstatě ani nic dalšího. Váhala jsem tedy, jestli dát jednu hvězdičku či odpad, protože přece jen byly natočeny i horší filmy, ale nakonec se můj premiérový odpad tomuto snímku nevyhne. Takže alespoň nějaké prvenství si u mě film získal. ()

ElisHerold odpad!

Po prvních 2 naprosto příšerných filmech jsem si myslela, že už to nemůže být o moc horší, šeredně jsem mýlila, protože může. Tento film je zatím nejhorší z celé této série. Přišli jsme o vcelku sympatické vedlejší postavy, kterým se společně s hercem změnila i celá osobnost. Jediné, co zůstalo, je stále stejný koloběh událostí. V tomto a předešlém díle je to stále to stejné dokola: pohádají se a pak se usmíří, aby mohla být PG 13 sexuální scéna a toto se opakuje celý film. Nehledě na to, že se hádají kvůli naprostým malichernostem. Tento pár si hledá problémy tam, kde žádné nejsou, jelikož jejich příběh není zajímavý a tvůrci už evidentně neví, jak ho ozvláštnit. Navíc se postavy chovají naprosto nelogicky. V minulém díle Hardin Tesse řekl, že už neví, jak  ji má dokázat, že ji miluje a v tomto díle se z nějakého neznámého důvodu není schopen za ní přestěhovat do Seattlu, čímž by jí to perfektně dokázal. Navíc si pro ozvláštnění děje hlavní postavy nesdělují žádné podstatné informace, aby mohly vznikat další hádky. V tomto filmu se vlastně až na velké a dosti předvídatelné odhalení na konci nic nestalo. Navíc film hned po odhalení skončí, takže v něm neuvidíme vůbec nic, co by se dalo nazývat zajímavým. Ve filmu je spousta naprosto zbytečných scén, prakticky by se dal vystřihnout celý až na zmíněné odhalení a pro celou sérii by se nic nezměnilo. Bylo to asi nejzbytečněji strávených 99 minut mého života, proto tento film nemohu doporučit nikomu, kdo si váží svého volného času. ()

ostravak30

Je to pořád dokola a nic nového nepřinesla ani výměna režiséra a scénáristky. Hardin tvrdí, že Tessu miluje, ale není schopen pochopit její sen a podpořit jí. Protože je evidentní, že to ona má více šancí získat perspektivní práci a dobrý plat. Není ale pořádně jisté, a překvapivě ani ta otázka úplně nepadne, co by měl výbušný chlapík v jiném městě dělat. On sám se k ničemu nemá a jen se poflakuje. A naopak, ani Tessa se příliš neptá, čím by se v hlavním městě Anglie živili. Je to vůbec zvláštní, jak málo se řeší skutečná budoucnost, přitom pro oba tak důležitá, jak zdůrazňují... ()

blondboss

Tretia teenagerská omáčka točiaca sa neustále okolo tej istej témy a toho istého nezmyselného vzťahu. Nič nové, ničím neposunutý dej, len stále dookola to isté - hádka, sex, uzmierenie, hádka, sex, uzmierenie atď. Filmového fanúšika to už musí prestať zabávať a teenagerov to zrejme pohltí ešte viac. Ale jedno je isté - zmysluplnosť tejto série sa pominula po druhom dieli. Josephine stále teší. 35 % ()

BLEEDER odpad!

Bol som na tomto strašnom filme v kine a som zhrozený, že niečo takéto niekto natočí a zarába na tom. Príbeh je o ničom. Dej filmu je reálne len: sex a hádka, sex a hádka, sex a hádka, sex a hádka, sex a hádka, sex a hádka. Konečná scéna, kedy sa reálne niečo zvrtne je STRAŠNÁ. Nebudem spoilerovať, ale má ísť o smutný šok. CELÉ KINO SA IŠLO POŠŤAŤ OD SMIECHU!!! Celé zle! Zlé herecké výkony a zvrat, ktorý je úplne od veci. V kine to bolo so strašným českým dabingom a verím, že keby to vidím v originále, dám tomu aspoň jednu hviezdičku. Nabudúce pôjdem na nejaký LGBT romantický film, pretože tie aspoň za niečo stoja. Dávam tomu 1% (To 1% len za to, že tie postavy boli dosť pekné.) ()

mstychov

Mne se to proste moc libilo. Dokonce se drzeli i knizni predlohy. Strhavam jim ovsem hvezdicku za opetovnou vymenu nekterych hercu. To me na filmech s pokracovanim neskutecne stve. Ti predchozi byli lepsi. Hudba bozi. Hardin s Tesou nezklamali. Nove prichozi tatinek byl herecky moc dobre obsazen. Tesim se na pokracovani. ()

patukgames

Jelikož jednička a dvojka mi přišli jako nudné dal jsem poslední šanci trojce a musím říct, že se nejedná až o tak cringe film jako předchozí díly i když je tam několik cringe scén. Příběhově je to zas takové o ničem, ale zjistíme, že kdo je otec Hardina a že Tessa nebude moct porodit POG. A o čem vlastně je ten film že? O tom jak se prostě Tessa chce přestěhovat za prací a že tam chce mít i Hardina, ale on to odmítá. Nakonec dostane práci v tom městě a přestěhuje se k ní. Celkově bych dal 1/5* ale jelikož je to lepší než předchozí díly tak dávám 2,5/5*. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

trojkolka

Já chápu, že nacpat knížku o 728 stránkách do jednoho filmu je fakt nereálný. Ale to co z toho udělali je fakt smutný. Bohužel to pramení už z toho, že od začátku prvního dílu vynechávají dějové linky a tady se jim to krutě vymstilo. Nemají totiž co do toho filmu dát a pak se jim to takto utopilo. Kdyby aspoň v předchozích dílech ty vynechané linky nastínili, což by nebylo tak těžké, pak tady měli na čem stavět. Nehledě na to, co se to sakra děje neustále s hereckým obsazením? Vždyť v každém díle krom Hardina a Tessy hraje téměř všechny někdo jinej...??? Je to na dvě hvězdičky a tu třetí dávám ze soucitu ke knížkám a hercům, které mám ráda. ()

Teri123

Na tenhle film jsem šla jen kvůli toho, že jsem četla knižní předlohy a protože 2 byla úplně otřesná, čekala jsem něco dost podobného. A taky jsem to dostala. Natočené je to dost amatérsky a dějově hrozně nezajímavé. Zbytečně moc dějových linek, které do sebe vůbec nezapadají a nenavazují. A ve finále vám stejně přijde jako by se za ty 2 hodiny nic nestalo. Navíc je dost těžké se vyznat, kdo je kdo protože všichni mužský herci vypadaj podobně a hlavně se tu každý film až na hlavní duo mění herci. Ani konec, který vás má překvapit nefungoval. Radši utraťte peníze za něco lepšího a na tohle nechoďte. ()

Rikku odpad!

Ach Bože proč... Ne, tohle už nezachrání ani sympatická hlavní dvojice. ...Stejně stupidní jako knižní předloha, která nemá žádný děj, pouze jen situace, jdoucí odnikud nikam. ...I v jedné epizodě Slunečné je víc vygradovaného děje a napětí než tady (a to je objektivně Slunečná strašná sračka). ()

xxxLussyxxx odpad!

K tomhle napíšu jen ať se všichni, kdo se podíleli na tomto filmu, mrkli na filmy z dílny Passionflix. Speciálně na Gabrielovo Inferno, aby se přiučili, jak se točí film a jak to má mezi herci fungovat. Nechápu jak tato s prominutím s*ačka after může mít takovej hype, když je to film jak kdyby ti, co se na tom podíleli, vykradli porno film. ()

vlkove odpad!

Dobře, opravdu hodně se snažím nedávat žádnému dílu, ať už je to film nebo kniha, hodnocení odpad. Ale tohle už je prostě hranice všeho. U prvního dílu si říkáte dobře, je to hodně teen a toxik, nic se tam neděje ale přeci může být i hůř. Ano to může! Už druhý díl je odpad ale tohle dosahuje opravdu na tu spodní hranici. Extrémně toxický vztah hlavních hrdinů, který by se lidem vůbec neměl prezentovat v pozitivním slova smyslu, žádný děj, nesympatický hlavní hrdina a nesnesitelná stopáž. Mně se z tohoto žánru pro mladé líbí opravdu kde co, ale tohle je dno. Dokoukání tohoto filmu už je samo o sobě výkon. Prý romantika pro mladé, no tak jestli si takhle někdo představuje romantický vztah, tak to se lidstvo řídí opravdu do záhuby. Ne děkuji. Jak jsem ze začátku hanila Padesát odstínů šedi, tak se teď hluboce omlouvám, oproti tomuhle, to zas tak špatné nebylo. 🎬 ()

Zdarda

Takže dvanáctileté divačce už je zde čtrnáct a tak nějak se obávám, že už si sama začíná říkat, že tento díl je tak trochu blbost. ()

Tom10000

(Biograf Jičín 02.09.2021). 3.díl ze série After je konečně tady. Na rozdíl od předchozího dílu, jenž se mi podařilo zhlédnout pouze s titulky, jsem si nyní mohl užít i český dabing. Ze všech dílů jsem si ho rozhodně užil nejvíce. Hardin a Tessa jsou již dospělí a vše se jeví více vážné. Jejich láska, city, a touha jeden po druhém je intenzivnější a silnější. Do cesty se jim staví jediné: život. Zatímco Tessa plánuje budovat svoji kariéru po vystudování univerzity, Hardin si přál usadit se s ní v Londýně. Ačkoliv si přeje, aby s ní jel, Hardin odmítá a opět se pohádají. Nakonec to Hardin pěkně podělá a Tessa odjíždí sama. Po dlouhé době však jeden prahne po druhém více než kdy jindy a nakonec přece jen Tessu navštíví. Má ale strach. Zdá se, že si Tessa někoho našla, a vidí v tom potíže. Velmi žárlí, a to Tessu štve. Miluje ho, tak jak by mohl o její lásce pochybovat? Dělá pro něj vše, a on si toho necení. Namísto dalšího odloučení však spolu zůstanou. Užijí si spolu spousta lásky a sexu. Jednou seznámí Hardin Tessu se svým otcem, pravým otcem. A spolu se i opijí, i přes Tessinu nelibost. I přes jejich lásku se Hardinovi jednoho dne, když se na chvíli vrátil domů, aby pomohl svému pravému otci, zdá o ní a jejím kamarádovi, jak si to spolu užívají. Bojí se s tím svěřit Tesse, ale nakonec jí to přece jen řekne. Tessa přijde s nečekanou útěchou. Dělej mě, dokud na to nezapomeneš. Je vidět, že Tessa začíná být jako Hardin. Již se nestydí, a umí být i krutá, jako je on. Dokonce si to spolu rozdají i ve vířivce. Čím dál tím více k sobě patří. Jdou spolu i na mejdan, a ona tančí. Hardin z ní nemůže spustit oči. Je opravdu jeho, ačkoliv si myslí, že si ji nezaslouží. Brzy se však vymknou kontrole další věci. Hardin se dozví, když jedou za jeho matkou do Londýna na její svatbu, že si to rozdává s někým jiným. Je z toho zdrcen. Tessa se ho snaží podporovat, a oba dva si promluví s jedním z nich. Zjistí se další věc. Hardinův otec je někdo jiný. (V tu chvíli jsem nedokázal zjistit, jak to je, ale zjevně se jednalo o něco zlého). Zjistí to i Tessa, a oba k sobě nakonec přiběhnou, aby utěšili jeden druhého (konec dílu). Těším se na pokračování. Josephine Langford opět jako výborná bezchybná herečka. Jen ten dabing byl podivný a jiný než v prvním díle. 95 procent, 5 hvězd. Doporučuji! ()

AtemuLukas

Já vlastně ani nevím proč jsem na to koukal, nebo co jsem vlastně čekal. Možná jen nějaké zakončení těch dvou předchozích dílů, které jsem přetrpěl. Jako jo abych jen nekřivdil, tak hrdinové ve filmu řeší problémy, které jiné páry ve skutečnosti také řeší. Ovšem to je asi vše. Hodně věci ve filmu jsou prostě klišé, která vídáme skoro všude. Například milostná scéna zakončena vařiči konvicí atd…  Co se týká hlavní dvojice, tak tu chemii mezi sebou nemají stejně jako u předešlých dílů. Bad boy zase nepůsobí jak bad boy a Tess, no nevím, prostě  i nějak hot, nebo speciální nebo cokoliv nepřipadá. V dosti věcech jsem měl pocit, že koukám na Fifty Shades, akorát, že tam ten děj a vývoj dával nějak smysl. Tady tomu tak není. Nevím, nějak mi celá ta série After přišla až moc pubertální. Prosím další díl už ne… ()