Terra Formars

• Japonsko テラフォーマーズ (více)
Japonsko, (2014–2016), 10 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Jú Sasuga (komiks), Ken'iči Tačibana (komiks)

Kamera:

Keiko Išizuka

Júma Učida, Kaito Išikawa, Tóru Nara, Kódži Išii, Eidži Takeuči, Hidenobu Kiuči, Čiaki Takahaši, Unšó Išizuka, Ajane Sakura, Kazusa Aranami, Hidenori Takahaši (více)

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele Hitman_47 k tomuto seriálu (1)

Season 1 (2014) (S01)

Docela nemůžu uvěřit vlastním očím při pohledu na zdejší hodnocení ... zvlášť, když jeden z hlavních důvodů je cenzura. Já žádnou cenzurovanou verzi neviděl, takže ta nízká hodnocení jsou těžce neobjektivní. Ale zpátky k hodnocení, Terraformars skutečně nejsou hodny inteligence raketových inženýrů, ale myslím si, že ani původní manga nebyla tvořena proto, že bude mít komplexní děj plný zvratů a twistů na každé druhé stránce. Jde spíš o kombinaci Starship Troopers a Attack on Titan, kdy zde postavy chcípají celkem nečekaně, a hlavně jsou úplně v prdeli, bo je to u většiny z nich jejich první mise, jen nevěděli, že jdou do maso-mlýnku. Animace sice není světoborná, ale pro tento typ anime naprosto dostačující a ze švábů sice budete mít těžkou prdel, bo mají výraz totálních idiotů, ale když po chvilce začnou hrdinům nemilosrdně trhat hlavy, asi změníte názor. Jak říkám, nebuďte hloupí a nekoukejte nadrženě na televizní vysílání a raději si pořiďte blučko. Tvůrci nemůžou za to, že televizní stanice jsou banda vyměklých moček a neodvysílají trochu té animované brutality. ()