Terra Formars

• Japonsko テラフォーマーズ (více)
Japonsko, (2014–2016), 10 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Jú Sasuga (komiks), Ken'iči Tačibana (komiks)

Kamera:

Keiko Išizuka

Júma Učida, Kaito Išikawa, Tóru Nara, Kódži Išii, Eidži Takeuči, Hidenobu Kiuči, Čiaki Takahaši, Unšó Išizuka, Ajane Sakura, Kazusa Aranami, Hidenori Takahaši (více)

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele SonGokussj k tomuto seriálu (1)

Season 1 (2014) (S01)

Před pár lety jsem četl mangu. Nedočetl. Před pár týdny jsem koukal na pár dílů. Nedodíval. Naprostý fail je poměrně dobré přirovnání. "Hele, vezmeme lidi, nasadíme proti nim šváby. Ale co kdyby ti švábové byli krvelačné bestie, které se živí lidmi! A samozřejmě šváb musí být nesmrtelný. No jo, ale co ti lidi. Hmm. Co takhle z nich udělat další hmyzáky! Hele, jeden bude vosa (jen nebude lítat), druhej vlk (ale nebude mít chlupy), třetí motýl (ale nebude mít křídla), no to je naprosto úžasné! Jak takové schopnosti dostanou? No to je jednoduché... Kde se vzala, tu se vzala, injekční stříkačka! No jo, ale aby to lidi bavilo, musí to být opravdu maso. Fakt MASO. Jakože lítat maso, jíst maso, krájet maso, sekat maso a ... však mi rozumíte. Takhle bychom však našim konzumentům dali snad to nejlepší, co kdy měli, mám tedy nápad. Ať to není tak hype, tak 80 % scén CZENZURUJEME! Aby to MASO nebylo v žádném případě vidět. Jistě si koupí BlůRaj. . . . Asi tak... 10% ---- P.S. kdyby se do mě obul JackStrange či další zastánci: a) koukal jsem i na necenzurovanou verzi, b) smrt téměř na Game of Thrones levelu? A to je jako moc? :-D Tady hodně lidí určitě minula bravurní (na anime se vykašlejte) manga Gantz. ()