The Hire: Star

Guy Ritchie

Scénář:

Guy Ritchie, Joe Sweet

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

Kwaichi

Niektorí ľudia si proste svojim správaním žiadajú aby im niekto uštedril tvrdú príučku. Síce začiatok mal trochu pomalý rozbeh, ale oplatilo sa čakať na skvelé finále. ()

Phos4rus

Super, super, jednoduse super. Styl guye je vyborny, a je super, ze si ze sebe umi delat hvezdy srandu. Nekterym blbostem se to vask nevyhne(pokud se vyznate v agresivnejsim rizeni auta, tak uvidite mnoho chyb),ale nic to nekazi na konecnem dojmu! ()

darm

Madonna se kterou to hází na zadních sedačkách BMW, do toho nám hraje skvělá hudba a pozorujeme přitom skvělou BMW akci s vtipnou pointou - Co víc si přát? :) ()

Flynn

Clive Owen je super, fakt se tam skvěle tváří, auto taky paráda, scénky taky fajn, jenom ta Madonna mi nejde pod nos, prostě co k ní říct, lítá tam jak hadr, a její výraz na závěr filmu je taky katastrofální, ona prostě hrát neumí, co si budem povídat. ()

mortak

Teda obsadit manželku do takovéto role na začátku manželství, to chce odvahu. Takový Besson udělal z Mily pátý element či svatou, Harlin si kvůli Geeně zničil kariéru, zatímco Ritchie se alespoň na těchto sedm minut vymknul ženské kontrole. Bohužel mu to dlouho nevydrželo. ()

okkac

Nejzábavnější Hire a na to, jak nesnáším Madonnu, tak tím, že dokázala sama sebe ztrapnit ji dávám body k dobru. ()

SoolenJV

Typicky Guy Ritchie: Pomalý, dialogový začátek je ve vteřině nahrazen zběsilou, úsečně sestříhanou akcí zakončenou celkem vtipnou pointou. Madonna překvapla, že tomuhle snímku, který ji systematicky shazuje, upsala. ()

CinemaRanger

7 minut z nichž zhruba 4 a půl minuty se vlastně nic neděje, ale zbytek je parádní ztřeštěná jízda se šílený kamerovými kousky a skvělými střihy. Ale nebyl by to Guy, kdyby tam nedal svoji ženušku. Alespoň si z ní udělal srandu. ()

Decker

Je az s podivem co vsechno se da vejit do 7 minut. Skvele afektovany uvod, vynikajici honicka s autem no a ten konec; proste bomba. ()

Doudis19

Vtipný, svižný a stylový kraťas, který překrásně zachycuje oblé křivky a nezaměnitelné kouzlo klenotu v hlavní roli. Tím rozhodně nemyslím Madonnu, ale jeden z nepreciznějších a nejkrásnějších vozů jaké kdy spatřili světlo světa. BMW M5 je legenda, a tou také navždy zůstane. ()

David.Darco

Je celkom sranda že po tomto to režisérovy a herečke vydržalo ešte 7 rokov :D Tomu sa hovorí obeta. Každopádne akčná polovička je špica. Najmä zábery na auto v drifte pôsobiace ako by boli mountnuté na auto. Pecka! ()