Upíři v Bronxu

• USA Vampires vs. the Bronx

Bronx jako by se měnil na čtvrť pro boháče. Jenže tři místní borci mají pro strach uděláno, odhalí děsivý plán a nedopustí, aby někdo vysál život z jejich čtvrti. (Netflix)

Hernycztek

Netflix, jako každý rok, během halloweenského svátku, tasí jeden horor za druhým a bohužel, i letos, bude platit pravidlo, že méně je někdy více, jelikož většina těchto filmů jsou průměrné, lehce zapomenutelné braky a upírská invaze v Bronxu není výjimkou. Představitelé, dětských postav, jsou obstojní, jak po stránce herecké, tak té charismatické a ačkoliv jsou to začátečníci, tak jsou dobře sledovatelní. Rozpočet byl viditelně omezený, a to se podepsalo, především, na efektech a gore, které je absolutně nulové. Napětí je také velmi málo a atmosféru to postrádá úplně. Jediné, co stojí za zmínku, je maskérská práce při líčení upírů. Ti dávají zavzpomínat na staré dobré časy nejkultovnějšího upírského seriálu Buffy, the Vampire Slayer a za mě osobně je tenhle vzhled upírů nejvěrohodnější. Na závěr je potřeba říct, že hororového tu není téměř nic. Občas padne nějaká povedená hláška při které se zasmějete, ale není tady nic, kvůli čemu by se dal tento film doporučit. Na jedno relaxační shlédnutí to však je, jelikož je to natočeno divácky vděčně a má to příjemnou stopáž, která vás v případě zklamání, nebude tolik mrzet. ()

Flopik

Ja mám tieto tipy kde malí frackovia bojujú proti nadprirodzenu rád a preto sa mi to asi ako tak páčilo. Na komédiu čistý priemer veľa sa nezasmejete, postavy si nejak zvlášť neobľúbite, no a horor je každému jasné že to nie je . Pozerá sa nato však dobre a ako jednohubka výborné. Koniec dosť trápny ale tie 3* dám. ()

Untentrauer

Pokud bychom tento film vzali a otočily naruby, pak by to byl ten nejrasističtější film všech dob, který by okamžitě zakázali. Z tohoto pohledu a s ohledem k dnešní době je potřeba se na filmy také dívat. Na mě je tato teenage komedie až moc černá a spíš bych ocenil, kdybych většinu hereček, které v něm hrají viděl v pornu. ()

Bozvav

Dosti děsná, nízkorozpočtová upíří slátanina pro náctileté. Přesto, že se v podstatě jedná o úplnou ptákovinu, měla jsem na něco podobného náladu, takže dám jednu a půl hvězďule za pár, ale opravdu jen pár vtipných momentů. Upřímně, nejhorší nebyla chudá výprava, absence slušných herců, nebo debilní dialogy, ale naprosto úděsný vzhled upírů. Pokud by tento film viděl nějaký upír, tak tvůrce a maskéra vysaje na jeden zátah do sucha, už jen z principu. ()

animario

Hodně podprůměrnej film i do sobotního dopoledního vysílání na Déčku(a ani ty děcka by to snad nemohlo bavit!) V několika komentářích jsem se dočetl o jednohubce,která neurazí..mě to celkem urazilo a to mám teenagerský horror/komedie rád.Ne vždycky je Netflix zárukou zábavy,tohle byl přesnej opak.(cameo Zoe Saldany a Method mana byla vyloženě charita). ()

helloween93

Armosféra brotherhoodu v Bronxu super i to počáteční tajemno kolem mizení lidí, bohužel film moc nefunguje po té hororové stránce a je zcela family friendly, takže se Fright Night nebo Lost Boys nekoná, což je škoda. Zoe Saldana se mihne v úvodní scéně filmu a Method Man hraje kněze. 2* ()

johnsnow

SPOILER ALERT: Slušný nadpriemer pre tých skôr mladších, ale to neznamená, že sa to nedá užiť aj keď ste mimo cieľovú kategóriu. Zasmiať sa na tom celkom dá, dve scény ma rozrehotali ako koňa. Čo sa týka hororovej vsuvky tak je primeraná mladšiemu diváctvu ale to vôbec nevadí. Akcie nie je veľa ale je celkom fajn. Čo sa týka hereckého obsadenia tak všetci sú pre mňa neznámy okrem Shea Whighama ktorý je tu zďaleka najlepší a najskúsenejší herec avšak nemá extra priestor a je zabitý dosť odfláklym spôsobom. Mladé trio je fajn, upíri tu okrem dvoch nemajú extra priestoru ale ide s nich celkom rešpekt a ten zásadný akože zvrat ktorý je čitateľný v podstate asi po cca 20 minútach, že slečna Vivien je vlastné šéfka je podľa mňa zbytočný a trošku láme filmu väz. Ale i tak spokojnosť. ()

Skrivan

Asi tak do půlky filmu jsem pořád přemýšlel, jestli to mám vypnout. Nakonec jsem to dokoukal a bylo to fajn. Hlavní postavy byly sice svérázné (to se ostatně dalo čekat, že...), ale vtipy fungovaly - výborná byla scéna příprav útoku na upíry. Potěšilo mě, že tu upíři nebyli vidět nejen v zrcadle, ale ani na videu, což jsem ve filmu už dlouho neviděl. Víckrát si to nepustím, ale na jednorázové zahnání nudy - proč ne. ()

enter.

Dobrá slátanina, ale prostě bavila. Přirozené vtípky a žádné vyložené nevhodnosti. Kluci (herci) příjemní. Pro mě celkem fajn překvapení. ()

Kushina

Taková obyčejná pohádka pro děti, která působila vcelku i seriózně a lehce strašidelně do doby, než jsem viděl jak upírka která je schopna pohybovat se fakt rychle letí jako superman ve slowmotionu a další kktiny. Líp to natočit, tak bych i za tuhle pohádku dal 60%, ale za tohle odfláknuté dokončení nemohu. 45% ()

PsychoMike

Celkom vydarená jednohubka. Partia loozrov proti krvilačním upírom,ktorý si vybrali práve zlú štvrt,. Nezklamalo, ked už je obdobie kedy máme málo na výber čo pozriet...poteší ..6.2/10 ()

karl173

Zpočátku se jedná o takovou průměrnou oddychovku, která umí sem tam i pobavit a kouká se na to docela dobře pokud vypnete mozek. Postupně to ale začne sklouzávat do podprůměru a závěr už je téměř tragický. Film pravděpodobně uspěje spíše v černošské komunitě, jako rodinná zábava na večer. Ale u mě to bohužel moc nefungovalo. 40% ()