Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra. (Netflix)

Wally

Tuctová zápletka originálně pojatá s neskutečně sympatickou dvojicí v hlavních rolích - E. Roberts a L. Bracey. Ústřední dvojka je opravdu hlavním plusem celé komedie. Film mne bavil a to je hlavní Jedinou vadou na kráse...a to doslova...je K. Chenoweth s botoxovou tváří vysloužilé prostitutky. ()

Michelle75

Docelá vtipná oddechová komedie, kde jsou některé situace opravdu zábavné a pokud nic jiného, tak na ústřední dvojici se hodně dobře kouká a chemie mezi něma pěkně funguje. ()

klukluka

Mám tendenci házet všechny podobný filmy do jednoho pytle. Jsou mezi nimi ale rozdíly a ten zásadní spočívá v tom, jestli nakonec převládne příjemnej pocit, že jsem se dobře bavil, nebo takovej jakoby vztek na sebe sama, že jsem ztratil další přibližně 2 hodiny života. Tentokrát jsem to nemusel ani dokoukat, abych si byl více méně jistej, že je zaděláno na zbytečnost, bez které se určitě obejdu. ()

Prochy38

Film malinko tuctový, jak prostředím tak hlavně příběhem... myslím, že už takových bylo desítky. A za mě ještě fakt neumím moc fandit lidem, kteří spolu jsou "jen tak". Ovšem tento filmek měl jedno velké, vlastně dvě velká, plus! A to velmi sympatickou hereckou dvojici. K tomu se velmi výrazně oprostil dnes tak modernímu, za každou cenu všude cpanému, sexistickému humoru... Za mě palec nahoru a spokojenost. ()

mosnak

Film na který jsem se MUSEL dívat :-( myslím, že je to mireno přesně na tu cílovou skupinu ve které se nenacházím, ale alespoň to byla někdy sranda - 38% ()

Ollie235

Možná to také znáte - jsou Vánoce, už začínáte mít trochu plné zuby pohádek a tak přichází čas pustit si doma romantickou komedii, jejíž děj se točí kolem svátků. Pak procházíte Netlix, najdete něco se slibným obsazením a doufáte, že to nebude úplná blbost. Tady se to povedlo tak napůl. Ústřední dvojice funguje dobře, jejich chemii jsem jim vcelku věřil a hlavně Emma Roberts je příjemná jako vždy. To je však bohužel vše. Film jinak jede podle zaběhnuté šablony, nemá moc čím překvapit, bohužel mu zcela chybí důvtip a jakékoliv pokusy o humornou situaci či dialog se zcela míjí účinkem. Nic víc než mírně podprůměrná oddechovka. ()

nikoletkaa

Nic, co bychom předtím neviděli. Ale bylo to vtipné, aniž by to bylo zároveň trapné, příjemní herci i atmosféra. Lepší průměr, zaokrouhleno nahoru. ()

Gman

Keby som mal opísať tento film iba jedným slovom, to slovo by bolo: "cringe". Ale fakt obrovský CRINGE. Emma Roberts mi nikdy nevadila, ale po tejto chujovinke si na ňu budem v budúcnosti radšej dávať pozor. Tie úlohy trápnych dievčat dostáva už nejak prehnane často. ()

chrispe

Tuto romantickou komedii rozhodně táhne Emma Roberts, škoda že ji neobsadili zajímavějšího partnera. Na jedno podívání proč ne. Od Vánoc do Vánoc přes všechny svátky. Bylo to milý, zasmála jsem se a i když se to nevyhlo uříznutým částem těla a ho*nům, bylo to ve snesitelné podobě. 3,5* ty tři mi přijdou málo, ale ke čtyřem se nějak nemůžu donutit. Je to lehký nadprůměr, který dost kazí ten závěrečný kýč, i když ho každý vlastně čeká. Ale tohle prostě tvůrci přehnali. :D ()

jasanka

Super romantika, pohodova, usmevna, s vybornym obsazenim. Edit prosinec 2023: letos pred Vanoci jsem film videla dvakrat, a od prvni ho zhlednuti nekolikrat, a je snad porad lepsi a lepsi. ()

Rathalos

Vyborna romanticka komedia so sympatickou ustrednou dvojicou,Emma Roberts i Luke Bracey boli zlati,pasovali k sebe,chemia fungovala,jednoducho usmevna pohodovka na prijemne stravene chvile...:-) ()

Fifer

Klasické rutinní řemeslo, ale dobře natočené. Představa post-moderny v mainstreamu je vtípek: "pitomé romatnické komedie, oni furt dělají, že se nechtějí, přitom jsou na plakátu, tak je jasný, že spolu skončí." Tak proč to děláte stejně, milí tvůrci, když vás to tak štve? Nebo nedejbože napsat skript tak, aby to nebylo jasný od začátku až do konce? Ne raději si z toho uděláme jakože srandu. :-) ()

Monisek

Takova prijemna romantarna na zachmurene odpoledne, kdyz deti spi. Nektere situace super, jine hruza a celkove spis jen lehky nadprumer. On sympatak, ona ne tak uplne :-) ()

barteca

Jistá nevyváženost v kvalitě scénáře je přebita skvělými výkony ústřední dvojice. Komedie pro předvánoční čas jak vyšitá a za trochu romantiky je člověk v dnešním čase rád. ()

Erinien

Má to své zápory (jako pár fakt trapných "amerických" scén ) ale i své klady, které těch pár trapných chvilek vyváží. Zasmála jsem se a to i několikrát a pak ten chlap. Kvůli němu to můžu vidět i podruhé. Možná i potřetí. Uff, jsem naprosto neobjektivní. Jinak se mi na netflixovych romkomech moc líbí taková nějaká umírněnost, ti lidé jsou "normální", obyčejní s výborným smyslem pro humor ()