Po jaderné katastrofě naláká vidina jídla vyhladovělou rodinu do hotelu, kde mají účinkovat v divadelní hře. Diváci ale začnou postupně mizet. (Netflix)

oveckaoa odpad!

To byla, ale nerealistická píčovina tohle jestli je horor tak potěš koště to snad i pohádka o Krtečkovi mě vyděsí více než tohle. Nulové herecké výkony scénář neexistující a o ději škoda mluvit konec už je vyloženě stupidní (jasně mám tam minimálně 10 týpků, ale ani jeden ji nemůže zastavit) . Trochu k ději skupina lidí je pozvaná do hotelu na divadelní představení musí mít masky, aby šly rozlišit od herců a můžou si chodit kamkoliv po hotelu. Mezitím skoro všeci zmizí až na jednu ženskou a to je celý děj. Herecké výkony 0 Děj 40 Horor 0 Scénář 0 Gore 40. P.s. ten hotel měl minimálně 5 pater (ta holka byla v 500 cosi) to je minimálně 100 místností v patře tak, že 500 místností a sami říkali, že neměli tolik lidí a ať mě nikdo netvrdí, že by to šlo provést. ()

bizz_mjc

Za zajímavý námět a kulisy dávám druhou hvězdu, ale provedení je slabší, casting moc nezaujal a tempo úplně netáhne. ()

sedm.1

Vzhledem k původu vzniku snímku jsem od Kadáver očekával svěží severský závan do zatuchlých hororových vod, jenže místo toho jsem se dočkal jen hromady sraček, která tedy rozhodně svěžest nenabízí a od ryzího Odpadu tuhle přitroublost zachránilo jen podmanivé prostředí hotelu, kde se většina filmu odehrává, neboť krom působivého vizuálu nabídl i chvílemi poměrně funkční atmosféru, jinak je tato podívaná ale vážně pořádný průser, a to především co se zápletky týče. Někdo by jí sice mohl považovat za originální, což se popravdě tedy nedá úplně popřít, nicméně jak její vývoj, tak zpracování, je jedna neuvěřitelná nuda, hloupost, nezáživnost, s tuctovými zvraty, idiotskými scénami, bez napětí, bez nějakého smysluplnějšího obsahu, se strašnými postavami a o obsazení radši ani nemluvě, to je směs nesympatických a nevýrazných držtiček, které musí být publiku naprosto ukradené. Závěr pak jen koresponduje se zcela marným předcházejícím dějem, takže otravná pointa, bez nápadu, bez překvapení, prostě ubohost. Téhle bídě by se tak měl každopádně každý hodně velkým obloukem vyhnout, neboť jde v podstatě o dost nebezpečný film, jelikož může svou děsivou nudností až zabít. ()

666Carnage

Netflix nemá moc dobrých hororů ale tohle se povedlo. Super nápad i atmosféra a chvilkami to opravdu bylo zamotané a finále bylo fakt drama. Nápad s divadlem dobrý a určitě to patří k tomu lepšímu co Netflix nabízí(v tomhle žánru). 70% ()

Silwer

Pro divaka hororem nepolibeneho to je koukatelne..pro znalce je to fakt utrpeni😊 Strasna blbina ktera debilitou graduje do finale... 2* za herce a prostredi hotelu co mam rad.. ()

petikacka

No, tak tedy nic moc...Malinko to v tom hotelu vypadalo jako v " THE SHINING" ovšem atmosféru Kubrickova filmu to nedosáhlo ani náhodou...Taková jednorázová podívaná...Za mě 55% ()

MIMI.kry odpad!

Předvídatelnost, patos, nepřesvědčivost, souhlas s Marze, vůbec mi to nevtáhlo, podepisuju se pod jeho názor. Povrchní blbina. ()

Gulde

Co jsem to právě viděl? V mnoha ohledech nelogické, nedotažené. Na počátku tohohle filmu byla evidentně  myšlenka udělat nějaké tísnivé drama, ale nad těmi prostředky, jak toho dosáhnout, už se příliš nepřemýšlelo... ()

Rathalos

Severanom to ide v hororovom zanri,aj ked to nie je cistokrvny horor,no musim pochvalit hlavne namet,ten sa mi pacil,prevedenie filmu mohlo byt drsnejsie,krvavejsie i brutalnejsie,ale ako zabava to postacilo...:-) ()

helraiser

Ajajaj tak tohle se tedy noc nepovedlo a při tom to mělo takový obrovský potencionál, který zůstal bohužel tak trestuhodně nevyužit. Mohla to být pecka, ano mohla. Na zabití dlouhé chvíle dostačující. ()

Vabr

Podle mě vcelku zapomenutelný film. Ano, takový námět jsem nikde jinde ještě neviděl, ale to je jednoduše na celý film poměrně málo. Řemeslně i herecky je všechno ok, ale chce to prostě něco víc. Film i vcelku zabíjí nudný průběh bez nějakého napětí či goru. Šlo to rozhodně lépe. Dokonce i tento komentář je docela krátkej, protože tady není prostě moc co komentovat. Vyhodnocení: Jsem rád, že jsem při sledování tohoto filmu neusnul, protože jsem měl několikrát vážně namále 🥱😴😌 ()

rublik05 odpad!

Nápad zajímavý, zpracování strašné. Postapokalyptická atmosféra se sotva stihne projevit, natož tak aby dokázala nějak smysluplně podpořit atmosféru nebo zasáhnout do děje. Když se pak přesuneme do hotelu, příběh nabere na obrátkách a dostáváme se do silně perverzní divadelní hry, kdy nevíte co je pravda a co ne. Postupem času se dozvíte, že víceméně nic nedává smysl a nic není tak, jak na první pohled vypadá. Musím se přiznat, že zpočátku to fakt vypadalo nadějně, když se však přidaly nesmyslné hororové prvky, které do filmu vůbec neseděly, tajné místnosti a extrémně přihlouplé dialogy, došlo mi, že Kadáver je teda ultra blbost. Atmosféra silně nekoresponduje s obsahem, nesmyslný děj, který završil ještě hloupější závěr, absence větších zvratů či drsnějších scén. A to nezmiňuji tu šílenou nudu. Vlastně se divím, že jsem ho zvládl dokoukat celý. Z milosti bych dal alespoň 1*, ale bohužel to ani na ni není. 0/10. ()

Hellknight12

Docela zaujímavý nórsky horor. Téma filmu je veľmi dobrá. Film je síce predvídateľný ale to nevadí. Snímok má necelých 90 min. Dĺžka je akurát. Herecké výkony sú priemerné ale docela to ušlo. Atmosféra filmu je dobrá ale mohla by byť aj o málinko lepšia. Film je niečo medzi filmami Hostel a Saw 1. Ja som k tomuto filmu pristupoval bez očakávaní a ostal som docela príjemné prekvapený. Mňa to nesklamalo. Môžem ho odporučiť ? Poviem to takto: ak ste skôr na atmosféru filmu než na akciu a máte radi napätie tak áno. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. Mohli tú atmosféru spraviť o niečo lepšie. ()

Mr.Ward

Je to celkem zajímavý příběh, i když ze začátku mi bylo hned jasný, co se tam bude dít. V půlce filmu sem si sice myslel, že jsem se spletl, nakonec sem měl ale pravdu 😂 Napínavý to je, kulisy českého hotelu potěší, a má to i stopáž, při které se ani nezačnete nudit. ()