SpongeBob v kalhotách: Film

SpongeBob v krátkych nohaviciach

The SpongeBob SquarePants Movie

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Po prvních deseti minutách jsem se tetelil blahem a říkal si, konečně je tu nástupce geniálního Rena a Stimpyho. Jenže jak šel čas, postupně se ukazovalo, že Sponge Bob a Patrick Star jsou sice lépe nakreslení, ale ani zdaleka tak zábavní, vtipní ani úchylní jako Ren a Stimpy. Pár momentů je sice kulervoucích, ale jinak se autoři možná zalekli být příliš ulítlí a zapomněli, že bez dostatečné porce šílenosti zůstane stupidní a dětinský příběh jen obyčejným stupidním a dětinským příběhem a ničím víc.(14.7.2005)

Ja som sa vlastne so Spongebobom prvýkrát stretol až pri tomto filme, dovtedy som to síce poznal, ale mal som to za nejakú detskú blbovinu. O to viac som teda bol prekvapený tým, čo ma čakalo. V prvom rade to bolo neskutočne vtipné, postavičky dostatočne divné a na koniec, rozhodne to nie je nejaká detská blbina. Odvtedy som to videl už niekoľkokrát a zakaždým ma to pobaví. Má to zopár hluchých miest, ale nie je ich veľa a ľahko sa stratia v záplave neustálych vtipov, situácií, či v množstve neuveriteľne vykreslených výrazov tvárí. Určite by to mal vidieť každý, kto má rád srandu.(25.1.2012)

• Sir-Filip

Tak to byla opravdu hrůza!!! Nevím, co na tom teda ostatní vidíte, ale já se za celý film zasmál jednou. Asi jsem to nepochopil nebo opravdu nevím. Dokud byl film jen animovaný, měl ještě něco málo do sebe. Ale to co přišlo potom, to už bylo příliš. Vrcholem všeho byl samozřejmě David Hasselhoff. To už jsem opravdu nemohl. Docela jsem se těšil na parádní animovanou komedii, o to je mé zklamání větší. Tento animák rozhodně není pro všechny! Některým se líbí, jiným nevadí a někteří jen nevěřícně kroutí hlavou kam až může animovaný film klesnout. Já patřím jednoznačně do poslední skupiny. Jednu hvězdičku dávám za nápad a taky proto, že jsem to protrpěl až do konce. "ENJOY IT !!!"(9.1.2010)

Tohle mě bavilo, správně úchylné a ten konec s Hasselhoffem a bitkou na jeho nohách byl super. Škoda jen, že Spongebob měl jiného dabéra. Jinak příběh byl dobrý, zápletka mě bavila. A u čeho jsem se opravdu nahlas zasmála byl konec, kde Spongebob zpívá písničku o burákovi a objeví se tam Patrik s sexy nohama. Super!(17.11.2011)

Fakt meganářez nejhustější je ten SpongeBobův kámoš Patrick ten je fakt rulezz. Pak killer Dennis je taky OK ale uplně nejvíc jsou ty dva burani u benzínky jak se vždycky plácnou do kolen a začne hrát Country hudba to se musí vidět. Mimochodem z Hasselhoffa se na starý kolena stal komediální genius.(6.8.2005)

• - Prvé dve signálne zástavky v prednej časti Krusty Krab znamenajú "Romeo" a "India", zatiaľ čo posledné dve znamenajú "uniforma" a "kilo". Stredná vlajka nemá žiadny význam. (Carol Pifková)

• - Keď "Kyklop" chytí SpongeBoba a Patricka, môžeme si všimnúť, že potápač nemá žiadnu potápačskú výstroj na prívod vzduchu. (Carol Pifková)

• - Keď kráľ Neptun navštívi reštauráciu Krusty Krab 2, môžeme v okne vidieť, že žiadna reštaurácia Krusty Krab tam nie je. (Carol Pifková)