Reklama

Reklama

SpongeBob v kalhotách: Film

  • Česko SpongeBob v kalhotách (více)
Trailer

Houba Bob, který byl jako kuchař už tři sta čtyřiasedmdesátkrát vyhlášen zaměstnancem měsíce, sní v podmořském Bikini Bottom o povýšení a věří, že je favoritem pro funkci ředitele nové restaurace řetězce Krusty Krabs. Místo něj však pan Krabs nabídne místo Bobovu pesimistickému sousedu Squidwardovi. Zničený Bob vezme nejlepšího kamaráda Patricka a vydá se s ním do Goofy Goobers, aby utopil smutek ve zmrzlině. Jenže pak se úhlavní nepřítel pana Krabse Plankton rozzuří, že se o otevření Krusty Krab 2 objevila reportáž v televizi, zatímco do jeho restauraci Chum Bucket ještě nepřišel ani jeden zákazník. Rozhodne se pomstít a ukrást přísně tajný recept na populární pirožky pana Krabse. Součástí plánu je také krádež koruny krále Neptuna, falešné obvinění pana Krabse z této krádeže a samozřejmě vláda nad celým světem. Nejprve se mu daří, ale pak se do věci vloží Bob, který spolkne zklamání a jako věrný zaměstnanec nabídne panu Krabsovi pomoc. Jenže dokáže vůbec malá mořská houba tak velkou věc, jako je záchrana královské koruny a likvidace slizké pěny dřív, než Plankton změní Bikini Bottom v Planktopolis? Možná ano, vždyť má na své straně Neptunovu dceru Mindy... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (218)

Mahalik 

všechny recenze uživatele

Chachá! Tak to je fakt hustý. Nejlepší 2D film, co jsem viděl. Na tomhle filmu je přesně vidět, že i z hloupého děje se dá postavit skvělý film. Hlavní postavy SpongeBob a Patrick Star jsou opravdu nářez. A když je pozorujete jak se opíjejí Trojitým podzemnicovým svítáním, tak se neudržíte a smějete se, až budete mít křeče v břiše. A takhle to pokračuje v celé filmu, který začne běžet nehoráznou rychlostí a vtipy se v něm střídají jako na běžícím pásu. Ó ano a ještě připomenou cameo Davida Hasselhoffa, které je opravdu vydařené. Nakonec si ještě zazpívejme: Já jsem Blbej Burák, jo. Ty jsi Blbej burák, jo....... P.S. Doporučuji vidět film v originálnim znění, protože dodá ještě na větší úchylnosti. ()

demented 

všechny recenze uživatele

Brutálne šialený film. No neviem, ale tvorcovia museli byť pri točení tohto filmu minimálne zhulení a čo ja viem čo ešte. Niečo tak bizarne šialeného a pritom geniálneho sa len tak nevidí. A to je prosím pekne rozprávka pre deti :) Medzi záchvatmi smiechu som len žasol a čakal, čo za koniny budú nasledovať ďalej. A ten maniakálny anglický dabing nemá chybu. Menšie než plné hodnotenie si tento film/animák nezaslúži. Veď posúďte - v ktorej kreslenej rozprávke (samozrejme určenej v prvom rade deťom) zanznejú pecky od klasikov ako napríklad MOTORHEAD alebo TWISTED SISTER? ()

Reklama

Indiana 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je hustý, něco tak vtipnýho jsem už dlouho neviděl (a to jsem animované filmy nikdy nepovažoval za nijak zvlášť vtipné, spíše úsměvné). Spongebob je teď mojí nejoblíbenější postavou (to je vážně husťák) a cameo Davida Hasselhoffa je dokonalé, asi nejlepší, jaké jsem viděl. Pokud někdo ví, kde je k dostání seriál, tak ať se mi hyperrychle ozve, jinak začnou hrát klavíry. ()

JADIM 

všechny recenze uživatele

Klasická Spongebobovská zábava s bláznivými a občas aj pekne bizarnými situáciami tak, ako sme na to zvyknutí. Narážky, ktoré pochopí iba dospelejší divák, ako napríklad "opití" Spongebob a Patrick boli pre tvorcov záležitosť, ktorá v Spongebobovskom celovečeráku nemohla chýbať. To, že to bude v podstate iba dlhšia epizóda seriálu muselo byť hneď od začiatku jasné a bohužiaľ tu boli niektoré scény trochu zbytočné, ale aj tak je toto filmové spracovanie celkom úctyhodným konkurentom epizód seriálu, ale ich kvalite sa však rozhodne nevyrovná. 7/10 (Videné 5.4.2020, CZ dabing) ()

Filmárik 

všechny recenze uživatele

Tak toto ma dostalo.Hoci neviem po nemecky ani zaťať vždy keď som na Spongeboba natrafil na nejakej satelitnej stanici nemohol som odolať,celkové dianie vždy hovorilo za seba. Vo filme to platí dvojnásobne.Jedna hláška strieda druhú , príbeh je natoľko vyšinutý až je geniálny a samotný Spongebob je so svojou hlúpučkou naivitou smrtelne neodolatelný.Nechápem prečo sa tomuto seriály vyhýbajú naše končiny, bude to asi tou detinskou kresbou a celkovým poňatím projektu.Podľa mňa je práve v tom sila Spongebob Squarepants,veď ani Simpsonovci nevyzerajú ako dark manga a napriek tomu je to kult:-) ()

Galerie (31)

Zajímavosti (14)

  • Film obsahuje jednu potitulkovou scénu. (hrumsrt)
  • Během závěrečných titulků hraje píseň „Best Day Ever“. Podle této písně byla pojmenována epizoda Best Day Ever, kde píseň také zazněla. (Freddy22)
  • Keď sa Spongebob a Patrik vydajú nájsť ukradnutú Neptunovu korunu, na ceste sa ocitnú v jednom bare, kde hľadajú kľúč od svojej káry, ich sprevádzala skladba "You Better Run" od Motörhead. (Dzusta)

Reklama

Reklama