Spongebob v kalhotách: Film

SpongeBob SquarePants Movie, The

SpongeBob v krátkych nohaviciach

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Podmořský svět je drsné místo(17.1.2011)

tak tohle bylo krutý, retardovaná houba a vymaštěná hvězdice se spodkama s panem burákem, to jsem fakt ještě neviděl a k tomu nejvostřejší scéna filmu s Davidem Hajzlhofem, kterej se tady sice objeví jenom na pár minut, ale i přesto se to stává jeho nejlepším filmem ve kterým hrál, teda jestli se tomu tak dá řikat. Děj je samozřejmě stejně dementní, jako hlavní postavičky, ale že by to mohlo být jinak, to se ani nedalo očekávat, ale to nevadí a tady je to jenom a jenom dobře, navíc to dokonale paroduje různý drsný scény z jiných filmů. Nicméně mi ale bohužel někdy nepřipadlo tak vtipný, jak toasi mělo být, takže zas tak dobrý to neni, aby si to zasloužilo 5*, ale kvůli Hajzlhofovi prostě nemůžu jinak(29.5.2005)

Seriál hltám už nějaký ten rok, takže moje vysoké hodnocení asi nikoho nepřekvapí. Stejně jako film nepřekvapil mě, nabízí řádově stejně kvalitní zábavu jako televizní třicetiminutovky, akorát v ucelenější formě, jako to pro filmová plátna udělali Simpsonovi ve filmu. Abych řekl pravdu, rozjede se to až po nějakém čase, ale pak už to graduje do tak velkolepého finále (na Hasselhoffových zádech!), že cokoliv horšího než 4* by bylo rouhání. "Kolik jsi toho slyšela?" -"Dost." -"A vidělas mé slipouše?" -"Ne, Patricku." -"A chtěla bys?"(25.8.2008)

První celovečerní Spongebob je hodně dobrý. Mnohem kompaktnější, ucelenější a svižnější a vlastně i zábavnější, než ten loňský. Ale pořád si myslím, že krátkometrážní seriálová forma mu sluší nejvíce.(8.1.2016)

Neočakávane vtipná a sympatická záležitosť. David Hasselhooooooooff! :)(2.8.2010)

• - Napriek tomu, že SpongeBob pracuje pre Krusty Krab viac ako 31 rokov (374x po sebe zamestnanec mesiaca), je stále považovaný za dieťa, pretože morské huby sa dožívajú vyše 500 rokov. (Momo_desu)

• - Keď kráľ Neptun navštívi reštauráciu Krusty Krab 2, môžeme v okne vidieť, že žiadna reštaurácia Krusty Krab tam nie je. (Momo_desu)

• - Prvé dve signálne zástavky v prednej časti Krusty Krab znamenajú "Romeo" a "India", zatiaľ čo posledné dve znamenajú "uniforma" a "kilo". Stredná vlajka nemá žiadny význam. (Momo_desu)