Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

74letý ještěr jménem Leo a jeho želví kamarád se rozhodnou uprchnout z terária školní třídy na Floridě, kde žijí už desítky let. Poslední ročník základní školy viděný očima třídního mazlíčka. Unavený 74letý ještěr jménem Leo je ve stejné třídě na Floridě po celá desetiletí se svým želvým kamarádem. Když se dozví, že mu zbývá už jen rok života, plánuje útěk, aby si vyzkoušel život venku. Místo toho se ale zaplete do problémů svých úzkostných studentů, jako je nemožně zlý suplující učitel. (tribican)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (133)

venison 

všechny recenze uživatele

Raději jsem neměla velká očekávání, protože kombinace Sandler, co frká filmy jak na běžícím pásu a Netflix, který natočí téměř cokoliv, aby měl obsah, jsou poměrně vražedná kombinace. Leo je však překvapivě fajn. Jak do příběhu, tak do hlavních postav. Není to asi animák, na který bych se podívala s chutí několikrát do roka, ale rozhodně má něco do sebe. Film není povrchní, uřvaný a najdou se v něm originální nápady. Příjemný průměr. ()

anais 

všechny recenze uživatele

První půlka se znuděnou želvou a ještěrem Leem v akvárku je skvělá. V momentu, kdy film opustí princip "jeden víkend - jiné dítě", tempo a zábavnost trochu vymizí. A nebavili mě písničky, které děj nikam neposouvaly. Mám pocit, že do současných animáků už prostě moc nepatří, zvlášť když se film tváří jako soudobá, lehce nekorektní komedie, která čerpá spíš ze sandlerovsky uhozené komiky než klasického Holywoodu. Ale i přes těch pár nedostatků je to od Netflixu skvělý vánoční dárek pro děti ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

dobrá animace, fajn příběh a Sandlerův hlas hlavnímu ještěřímu hrdinovi dost sedí. Přesto mě ale Leo nějak extra neoslovil. Velký podíl na tom má fakt, že jde z jedné třetiny o muzikál a bohužel ne moc dobrý. Prakticky ani jedna písnička není jakkoliv výrazná a zapamatovatelná a to je u muzikálů (i těch částečných) celkem potíž. Na jedno shlédnutí je Leo nicméně úplně ok a hlavně děti se u něj bez problémů zabaví...60% ()

BMW12 

všechny recenze uživatele

Velmi milý animák pro děti. Postava ještěra Lea je super a příběh je dobře vymyšlen, líbilo se mi, jak si Lea braly děti domů a on jim dával rady a pomáhal jim tak v životě. Ve filmu je však celkem dost písní a je to trochu muzikálové, a to se mi úplně nelíbilo, spíše to cílí na menší děti než na dospělejší diváky. Ale je to fajn animák s hezkým příběhem, ze kterého si děti odnesou jen pozitivní věci. ()

hematop92 

všechny recenze uživatele

Konečně po x letech v tomto období zpatlaných pohádek a trapných animáků pohádka, co stojí za to. Dospělé fóry, mnoho odkazů na tuto zasranou společnost, kterou bych nejraději pozabíjel, podpálil, vykuchal ehm pardon. Nechal sem se zas unést. Hodnotím pohádku. Uklidni se Hematope. Je to fajn pohádka, dal bych 4, ale vzhledem k tomu, že opravdu se jedná po hodně dlouhé době něco dobrého tak dám fullhouse. Sandlera i přes to nemám rád tak jak celou společnost. Zasraná, pojebaná, posratá...... ()

Galerie (145)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama