Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

potas

Přemrštěná stopáž filmu, ale něco ve mne tenhle snímek zanechal a jen tak ho z hlavy nedostanu. Úžasná skladba při závěrečných titulcích. ()

mikestiff

Jediný tříhodinový romantický film na který se vydržím koukat díky výbornému hereckému obsazení, ale stejně nechápu potřebu točit tak roztahané filmy. ()

Bobik9

Příliš dlouhé a utahané. Hopkins je parádní, Forlani je moc pěkná a Pitt je spíš než smrt zpomalený dementík. Hudba Thomase Newmana byla úžasná a ten příběh nebyl špatný, ale 3 hodiny?! To nejde! Nedokázal jsem udržovat pozornost a jen jsem čekal, co se stane na konci a chtěl jsem, aby ten konec už nastal. A když přišel, tak mě nedojal tolik, jak bych čekal. O hodinku méně a bylo by to snesitelnější. ()

Fleetguard

Romantické drama, jehož hlavním hrdinou je smrt (B.Pitt), která se rozhodne zjistit, jaké to je žít na zemi. Vezme tedy na sebe lidskou podobu mladého muže Joe Blacka a vřítí se do života W.Parrishe (A.Hopkins) bohatého obchodníka. Po kterém žádá, aby mu ukázal vše co život dělá životem. Na oplátku za to mu nabízí několik dní života navíc. Joe však netuší, že během jeho pobytu na zemi se zamiluje do Parrishovi dcery Susan (C.Forlaniová). Otázka tedy zní " Zůstane Joe se Susan nabo se vrátí na své místo nebeského hrobníka"? Myslím, že vůbec nejde o špatný film, je sice o něco delší, ale mě osobně to vůbec nevadilo, neboť tzv. hluchých míst je v tomhle filmu opravdu pomálu. Co se týče B.Pitta, ano je toporný (jak jste ho tady nazvali), ale to po něm jeho role chce. Poznávat nemotorně okolí, pocity a city, ktré nikdy předtím necítil přece némůže brát jen tak, přitom však musí vystupovat jako suverén (je přece smrt). ()

OHI

Zápletka příliš mystická, nedomyšlená, nepřesvědčivé dialogy, není divu, že herecké výkony jsou velice slabé ( a Claire Forlani příšerná). ()

Hennesy

Meet Joe Black...veľkolepý, dojímavý, úžasne zahraný (páni Hopkins a Pitt a predovšetkým jemná Claire Forlani...moja úcta) a natočený príbeh o láske a smrti, o vzťahoch, a tom krásnom čo je na svete...ale najmä je to nádherný film o živote... ()

zdenny

Film nám nabízí až neuvěřitelnou lidskost se všemi jejími klady a samozřejmě u zeťáka i zápory. Skvostné herecké výkony, kdy Anthony Hopkins hraje řekl bych sám sebe - nonšalantního starého pána překypujícího moudrostí, pevným charakterem, zásadami a dobrotou, jenž je majitelem velké firmy a představuje člověka staré školy. Kdy Brad Pitt hraje postavu smrti, když se v jeho výkonu snoubí roztomilá naivita až dětinskost s tím největším nebezpečím, kterou samotná smrt představuje. Vypadá velmi naivně až bezbranně a přitom je tak silným a nebezpečným protivníkem. Claire Forlani představuje mladší a oblíbenější Hopkinsovu dceru s tím, že svého privilegia nezneužívá a naopak je velmi milující a to nejen směrem k otci, ale i ke své sestře. Její nejlepší scény jsou ty s Bradem Pittem, kdy umí skvěle ztvárnit nevinnost takřka až nesebevědomou. Scéna, kdy ti dva se k sobě přibližují při prvním polibku je úchvatná. Všechny tyto výkony plus výkony vedlejších postav dávají filmu punc té nejvyšší kvality. Pokaždé, když tento film vidím, cloumají se mnou emoce a mám i ten pověstný knedlík v krku. Opravdu na mne film působí takovýmto až nátlakovým dojmem. A já se tomu pokaždé velice rád poddávám. Vždyť i ona smrt si v závěru některé věci rozmyslela a dala průchod lásce a emocím. ()

Tomesh

Jako takhle, já chápu, že pro tyhle romantický ságy mají buňky především ženy, tím spíš, když se zde vyskytuje alfasamec Pitt, který mě asi jako jediný na tomhle filmu bavil.. Doporučuji na utahané nedělní odpoledne s přítelkyní. Mužskou část publika minimálně pobaví kuriozní Bradovo úmrtí, které stojí za všechny prachy! Takovej přechod z romantické linie do černého humoru jsem opravdu ještě neviděl a já si pořád říkám.. "přecházíš silnici voe, rozhlídni se napravo i nalevo, až pak půjdeš nacamranej, budeš to mít zažitý a neskončíš pod kolama" ()

Timak

Mně se to hodně líbilo. Bylo to herecké gala představení. Četl jsem tu názory, že Pitt je toporný apod. Ale přece tak nějak by se smrt zřejmě chovala. Naprosto sebevědomá a jistá ve vystupování, ale naprosto zmatená co se týče citů. Bylo to úžasný. Všechno sem jim tam všem věřil. A nebýt toho závěru zbytečně natahovaného, tak by to bylo čistých 5/5 ... Takhle dávám hezkých 90% ()

sskrblik

Velmi pěkný film. Hlavně to není jenom romanitický, má to smysluplný děj, skvělý Brad Pitt a Anthony Hopkins. Nemám co vytknout, můj oblíbený film! Doporučuji všemi deseti ;-) ()

Narya89

Co kdyby smrt vstoupila mezi nás, v lidské podobě, navíc v podobě Brada Pitta? nejspíš by se do ní zamiloval každý, ale byla by i smrt schopna lásky? A i kdyby, jakou by to mohlo mít budoucnost? O tom je tenhle film, který, doplněn dokonalou hudbou Thomase Newmana, ve vás musí nutně něco probudit. ani závěr nezklame, a komu neukápne slza, toho nechápu. ()

Andreas83

Nevím jak je možné že jsem se k tomuhle filmu dostal s takovým zpožděním, vážně to nechápe a docela to znevažuje můj komentář protože už není co napsat. Neodpustím si vyzvednout výkony Brada Pitta, a Anthonyho Hopkinse ale ještě výš bych postavil Claire Forlani ta byla přímo úžasná. ()

MIGHTTREE

Někdy dokonalost vypadá nedokonale. No a někdy je dokonalost přece jenom dokonalá. Pan Hopkins je vždy zárukou pěkného filmu, Brad ukázal, že dokáže hrát i s mistrem v oboru. Celkové herecké obsazení zapadá a celkový dojem jde ruku v ruce smrtonostně nahoru. To by stačilo. ()

greghouse

Tenhle film mě seznámil s nelepší skladbou všech dob v podání Izraele Kamakiwo Ole - Somewhere over the rainbow na konci filmu a proto ho mám tak rád. Ale jinak je to i slušně natočené :-) ()

skretik

Hups... asi som to nemala vidieť 2.x, by som nemenila hodnotenie... Na druhé pozretie... stále si pochvaľujem hudbu, aj herecké výkony... Ale príbeh? Predĺžené ešte viac ako natiahnuté na maximum znesiteľnosti, presladené, miestami až patetické a prehnané... a Dej by sa dal zhhrnúť do pár minút... Nápad dobrý... tam to končí... ()

morena.jea

Takto na mňa pôsobí Pitt v každom filme - strnulý, bez výrazu, bez emócií. Konečne si našiel film, v ktorom svoj talent uplatnil naplno. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster