Epizody(46)
-
The History of Flight (S01E31)
-
Presidential People (S01E32)
-
Writers of the Purple Prose (S01E33)
-
Histeria Around the World: Part 1 (S01E34)
-
When America Was Young (S01E35)
-
Loud Kiddington's Ancient History (S01E36)
-
Super Amazing Constitutions (S01E37)
-
Better Living Through Science (S01E38)
-
The Dawn of Time (S01E39)
-
Music (S01E40)
-
World War II (S01E41)
-
The Teddy Roosevelt Show (S01E42)
-
Communuts (S01E43)
-
Americana (S01E44)
-
20th Century Presidents (S01E45)
-
Histeria Around the World: Part 2 (S01E46)
Hrají
Frank Welker
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Tress MacNeille
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál) - herec, a.z.
Rick a Morty (2013) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Laraine Newman
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Rob Paulsen
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Jess Harnell
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Kocour Felix (1995) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Billy West
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Julie Bernstein
USA
Nejlepší seriály:
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (1995) (seriál)
Animáci (1993) (seriál)
Luke Ruegger
USA
Nejlepší seriály:
Animáci (1993) (seriál)
Cody Ruegger
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Animáci (1993) (seriál)
Nate Ruegger
USA
Nejlepší seriály:
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (1995) (seriál)
Animáci (1993) (seriál)
Elizabeth Lamers
Nejlepší seriály:
Animáci (1993) (seriál)
Freakazoid! (1995) (seriál)
Steven Bernstein
Nejlepší seriály:
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (1995) (seriál)
Animáci (1993) (seriál)
Batman budoucnosti (1999) (seriál)
Nora Dunn
USA
Nejlepší seriály:
Futurama (1999) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Cree Summer
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Maurice LaMarche
Kanada
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Kocour Felix (1995) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Andrea Romano
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Voltron: Legendární obránce (2016) (seriál)
Bob Joyce
USA
Nejlepší seriály:
Ren a Stimpy (1991) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Time Squad (2001) (seriál)