Smrt do roku 2020

(TV film)
  • USA Death to 2020

Rok, na který nikdo z nás nebude rád vzpomínat, očima nejhůř informovaných komentátorů v historii. (Netflix)

Vabr odpad!

Do tohohle filmu jsem popravdě šel trochu s předsudkama a to, protože mně se rok 2020 líbil. Čekal jsem opět ten trapný trend na tenhle rok bezdůvodně nadávat. Ale to jsem nečekal, že to bude takováhle sra*ka! Tenhle ,,dokument'' mě dokázal tak znechutit a cítit tak neskutečný odpor. Šíleně mě nas*al! Už si toho moc po 5 dnech nepamatuju, ale to je hlavně z důvodu, že jsem byl tak naštvanej, že mi to asi mozek radši vytěsnil z hlavy, a že to byla taková sra*ka. Celé to bylo strašně nevtipné, debilní (v tom nejhorším slova smyslu), neinformativní, NEBYLO TO NESTRANNÉ, PROPAGANDISTICKÉ, trapné, ubohé, znechucující, jak odpadový to je, zdlouhavé a o ničem! Čekal jsem, že se tu bude řešit především koronavirus, tak jak se to řeší často v televizi, že je to pro ,,nás všechny hrozná a těžká doba''. Těchto keců jsme tu dostali jen pár, ale hlavně byl tento ,,NEPROPAGANDISTICKÝ DOKUMENT'' zaměřený na Donalda Trumpa a Black Lives Matter. Trump se tu řešil asi od půlky pořád a vůbec, ale vůbec to nebylo zajímavé ani nápadité, prostě o ho*ně a nuda. A zajímavé je, že když si tento dokument údajně podle komentářů dělá srandu ze všeho, tak proč ne z Black Lives Matter 🤔? No, to je ale zvláštní, že jsem neslyšel ani jediný vtip a navíc šel cítit všudy přítomný dramatický tón hlasu, soundtrack a smutná atmosféra. Že by si přeci tento ,,VŠETRANNÝ DOKUMENT'' nedělal srandu ze všeho a nám divákům lhal a cpal do hlavy nějaké politické a rádoby korektní názory?? ANO, přesně tak to je, tato hovadina se nám snaží cpát do hlavy svoje ,,správné'' názory, protože ty jsou samozřejmě ,,správné''. Teď trochu rozeberu imbecilitu několika smažek, který v týhle kupce hnoje vystupovaly. Čerňoška vypadá jako chlap a mluví jako chlap. Je odporná a její názory jakbysmet. Fakt zrůda. Samuel L. Jackson se chová jako de*il. Jeho názory jsou pitomý a zároveň si hraje na intelektuála. Nejvíc mě vytočil jeho vtip s bělochama. Z nás si srandů můžou udělat, ale my z nich nemůžeme, protože bychom byli automaticky rasisti! Britka sedící doma na pr*eli není v žádném případě nejprůměrnější člověk na světě! Spíš je to ta největší blbka na světě. Je úplně pitomá a její chování je dětinský. Politička hraje asi imbecilní krávu, protože ,,Ne, to jsem neřekla'' už byla tak používaná věta, že mě to už vážně otravovalo, jak de*ilní byla. Zavřít zpátky do školky takovou krávu. ,,Vědec'' v laboratoři mě ,,fakt'' rozesmál, když udělal floss. Paráda, další zaručený ,,vtip'', u kterého jsem ,,se potrhal'' smíchy. Jediná ok postava byla mamina, u který jsem se myslím jednou nebo dvakrát na chvilku zasmál (jediný zasmání při koukání). Bohužel z ní udělali ,,rasistku'', která tak moc nenávidí černý! Další strašná chyba na tomhle ,,dokmentu'' je, že OPAKOVANÝ VTIP NENÍ VTIPEM. Tady to platí na milionkrát, protože když každá postava opakuje svůj vtip asi pětkrát a víc, takt to už opravdu vtipný NENÍ! ,,Dokument'' má ze začátku překvapivě rychlejší tempo, avšak postupem času se posouvá jako fronta v Lidlu. Bylo to tak strašně ubohý a každý vtip mě tak šíleně s*al a čím dál tím víc znechucoval svou trapností. A tady nejde vůbec o to, že bych byl člověk, který se neumí zasmát de*ilovinám. Já mám rád třeba Šéfku nebo Hele vole, kde mám káru?, ale tohle nemůže být vtipný, ani kdyby mi v hlavě chyběl mozek. Navíc, tenhle ,,dokument'' spíš pojednával jen o Americe, tak ať si fakt nehraje na celosvětovej. Dokoukal jsem to jen ze zvědavosti, jak to půjde čím dál hlouběji do sra*ek. A taky, že šlo. Na*al jsem se a po dokoukání jsem s bráchou musel asi 10 nebo 15 minut řešit, jak imbecilní a hloupý tohle vůbec bylo. A, jak řekla ta čerňoška ,,dáme sex?'', tak FUJ. Měl jsem chuť blít. Už jsem říkal, jak odporná je. S NÍ VŮBEC!!! What a shit Show sedí parádně. Škoda, že se Netflix nejspíš postupně přizpůsobuje dnešním teen děckám bez očí a mozku. Netflix se mi dřív hodně líbil (okolo roku 2017), ale nyní se stává sra*koidiním, bez normálních filmů a seriálů, s trapnýma vtipama, postavama a s blbým a se vším všudy korektním příběhem, který není ,,ani v nejmenším'' přizpůsobený dnešním vymletým děckám. Ach jo, ještě několik filmů a seriálu, a Netflix nejspíš zařadím do neoblíbených jako je Marvista, A24, IFC Midnight a Hulu. ROK 2020 BYL SUPER ROK!!! VYHODNOCENÍ: PARADOXNĚ NEJHORŠÍ FILM ZA ROK 2020 () (méně) (více)

Shizle

Politická satira a shrnutí událostí, které ovlivnily jak převážně Američany viz. BLM a volby, tak i celý svět viz. pandemie. Nějaké gagy mně totálně minuly, nějaké byly fajn. Z komentátorů mě nejvíce bavili Hugh Grant jako historik, Cristin Milioti jako tupá bílá žena a Joe Keery jako influencer. Bohužel trochu promarněný potenciál a jsem přesně na pomezí dvou a tří hvězd. Snad bude 2021 využitější. ()

kukkik odpad!

Dokument, který se tváří jako vtipné, satirické shrnutí světových událostí roku 2020. Ve skutečnosti jde o jednostranný pohled americké hlasitější většiny (tzn. extrémisté z řad feministek, afroameričanů, americké formy levice (tzv. pseudolevice, jejímž cílem není žádné veřejné zdravotnictví ani sociální dávky ale nadřazenost menšin a vláda korporacemi protěžovaných oligarchů) a tzv. SJW). Zábava to tedy není a to ani v případě, že divák má tu smůlu a všechny popisované události zná a orientuje se v nich, což je mimo a nejspíš i v USA spíš výjimka, než pravidlo. Ve výsledku jsem dost zklamaný, protože jde o politickou agitačku a ne o slibovaný komediální snímek. Jednoznačný odpad! a z diváckého pohledu absolutní ztráta času. ()

vikino1 odpad!

Parodie miluju, ale tohle doslova uráželo, když jsem po půl hodině vlastně zjistil o čem to je. Nikdy nic podobnýho nechci vidět. FUJ ! ()

Psycho.R

Neskutečná porce hlášek v kulometném tempu prohlašovaná za vážné hudby a naléhavosti vypravěče. Dokoukejte i titulku, některé vtipy dohrávají ještě tam. Těším se na pokračování :D. ()

gemi

Uf, dát si to hned druhý den po Don’t look up, to je teda darda. Je to natočené ve stejném stylu "všichni jsme úplní debilové". Člověk po zhlédnutí tak nějak ztrácí iluze. Místy je to dost vtipné (vědec), ale chybí tomu nadčasovost. Film vyvane jako rok 2020. ()

Equilita

Pozerala som 1.1.2021, ako prvý film v tomto roku a pomohla tomu jedna zásadná vec a to, že som Silvester oslávila ako inteligent a ráno som nemala zlú náladu z opice. A vďaka dobrej nálade sa mi tento netflixovský skvost zdal oveľa vtipnejší, ako v skutočnosti asi bol a som rada, že som nový rok začala s úsmevom na tvári, pretože ten minulý bol na zaplakanie. Táto absurdná komédia mapuje udalosti roku 2020 tak cynicky a vtipne, že by to jedného mohlo uraziť, ba až pobúriť, že si niekto z takých "vážnych" vecí robí srandu. ()

Mahowny odpad!

Začíná to vtipně a vyrovnaně ale postupně to přechází do tendenční manipukující sračky a stává se tím z čeho si dělá srandu. ()

fallanga

Hystericky vtipný "dokument" o roku 2020. Některé vtipy nejsou příliš vtipné (část s královnou bych třeba naprosto vystřihl), ale po většinu filmu jsem se megalomansky bavil a svíjel smíchy. Samozřejmě, tento téměř dětinský humor není pro každého, ale i pokud vás nerozseká mluvčí Bílého Domu popírající existenci Ukrajiny, či Britka co považuje dění v USA za televizní show, tak si stejně myslím, že je to pěkně odlehčená rekapitulace toho co se roku 2020 událo. Hlavně to připomene i ty události, které vypadají, že se staly někdy v minulém století. Jakože, Austrálie hořela taky 2020? WOW! Občasný pohled mimo USA by vůbec neuškodil, přeci jenom po světě se děje tolik genocid, že by to vystačilo na vlastní seriál. Ale to asi nebude téma na žertování... ()

instageek_cz

Nečekejte zázrak, je přece rok 2020, ale v solidní nenáročnou zábavu doufat můžete. Tenhle komediální speciál opanují hlavně tři témata: koronavir, Black Lives Matter, a americké prezidentské volby. Do ostatních problémů se jen tak zlehka šťouchne klackem, což bych 70 minut dlouhému pořadu nevyčítal. Možná jsem nenáročný divák, ale za mě se tvůrci dost vtipně strefovali do veškeré přetvářky, pseudokorektnosti a celkové schopnosti lidí s kamenným výrazem sprostě lhát, tváří v tvář faktům, a šířit zlo s pocitem ztělesnění Matky Terezy. V tomto směru exceluje „soccer mom“ Cristin Milioti, která s úsměvem tak srdečným, až vás z něj bude bolet obličej, dokáže dělat osobám jiné barvy pleti hodně odporné věci. Suverénně nejvíc mě ale bavil Hugh Grant coby britský historik osobně přítomný na bitvě o planetu Endor, a celkově také fórky na stáří „hrdiny občanské války“ Joe Bidena:)) Samuel L. Jackson se drží překvapivě při zdi, za to Lisa Kudrow vás přiměje doufat v nové díly přátel a v hipsterovi Joe Keerym poznáte několik svých instagramových známých. Hodnotím 7/10, protože mi to přišlo vtipnější než velká spousta novodobých celovečerních komedií. PS: Proč je ten název filmu tak blbě přeložený? Nemělo by to být spíš "SMRT ROKU 2020"? // Pro nejrůznější recenze a zajímavosti ze světa popkultury sledujte na Instagramu profil instageek_cz !!:) ()

tension182

Kým sa to motalo naozaj okolo svetových udalostí (cca prvých 25 min), tak sa to ešte dalo, pár krát sa človek pousmial ale ako náhle to skĺzlo k americkým voľbám, tak to šlo strmhlav z kopca a nevládal som to ani dopozerať. ()

RigorMortis

Rok 2020 v kocke a snaha o paródiu dokumentu v podaní niekoľkých celebrít. Humor občas uštipačný, občas suchý, niekedy sa pomaly ani nebolo na čom smiať. Oddychovka od Netflixu ak nemáte chuť na poriadne dokumenty, dieru do dejín však neurobí. Mimochodom, zdá sa mi alebo je názov dokumentu preložený zle? ()

SAINTS

Skoda,že 90% z toho to bolo o americkych volbach a menej o roku 2020 ako takom.Všetko je to hlavne o Amerike,ale veci sa deju aj v inych častiach sveta.Celkovo je to velmi sarkasticky pohlad na sučastnost a hlavne na usa. ()

drotn1ng

přestalo mě to bavit po asi 40 minutách, protože se to všechno točilo kolem Ameriky a Trumpa & Bidena; občas tam byl Brexit, ale spíš ne ()