Z vězení Nové republiky je zachráněná cenná zajatkyně. Pátrání povede k setkání dvou známých. (Disney+)

UncleMorty

Fanoušci Clone Wars a Rebels dostali od Filoniho ten nejlepší možný dárek, hranou a mnohem dospělější verzi příběhu, který vrátil do hry staré známé postavy. Na první epizodu excelentní rozjezd. ()

Cardo

Viděl jsem Rebels a popravdě jsem dle zdejších hodnocení čekal něco lepšího než tuhle rozvleklou epizodu s místy mírně lobotomickými dialogy a naprosto stupidním probodnutím Sabine na konci. Heh, nebýt toho konce, tak bych asi dal 4*, ale proč sem cpou naprosto zbytečné a hlavně zcela zdravotně neškodné probodnutím světelným mečem. Čekal jsem, že poté, co jsme tohle zkritizovali u Obi-wana, tak už to neuvidíme... Celkově postava Sabine mi přišla mimo svůj charakter. Ale abych tady jen nehejtil: Baylan Skoll a celkově dark jedi jsou naprosto boží, Huyang je taky super a cameo pana guvernéra z Lothalu taky potěšilo. Doufám, že se dočkám kvalitního seriálu, který má holt je pomalý rozjezd. Usmolené 3* ()

futislav

Kvalit Mandaloriana to nedosahuje. Chybí tomu moment překvapení a narůstání atmosféry. Na můj vkus je zde příliš mnoho hluchých míst, i když nejsou dlouhá, ubírá to na spádu. Ahsoka je příliš váhavá a nejistá. Na druhou stranu chápu skalní fandy, kteří čekali do tří ráno na vydání, že je to plně uspokojuje. Nicméně druhý díl je trochu svižnější. ()

KiJi

Po třech epizodách zatím na 3 hvězdy. Uvidíme, kam se to bude ubírat. Zatím to není takový průser jako Obi-Wan. Spíše to vypadá, že se velmi poučili a jdou cestou stylu Mandaloriana, ať už hudba, vizuál, akce, stopáž. Na druhou stranu aby to nebylo holé kopírování Mandy, aby to pak nebylo na jedno brdo. Osobně jsem velmi kvitoval marvelovské seriály Wanda Vision a Falcon and Winter Soldier, že každý byl pojatý úplně jinak. ()

nitrak

Jsem se rozhod, že než budu koukat na Ahsoku, zkouknu SW Rebels. Takže jsem koukal na 4 řady seriálu kvůli tomuhle? Rebelů nakonec nelituju, protože mě to ve výsledku chytlo, ale tady.. Scénář absolutně předvídatelný a konec prvního dílu totální sračka? To si ty postavy teda nezaslouží. No uvidíme, jak se to vyvine. Mam z toho trochu strach, protože ani herečka Hery není vůbec podobná té z Rebelů. Přitom Mandalorian i Bobba Fett se mi líbil. ()

Raid91

Neoficiální 5. série Rebels, lets go!!! Btw yeniczek nemůžeš hodnotit seriál špatně, když nejsi schopný kouknout na předchozí "série" už na začátku se vědělo, že kdo nekoukal na animovaný seriály tak bude v prdeli. ()

Upisdown

Ahsoka je krásně napsaná postava. Z nenáviděné se stala jedna z nejoblíbenějších. Je brzo porovnávat s ostatními seriály ze světa sw, ale za mě se to nese na stejně vlně, jako mandalorian. Je škoda, že už i jediové se z filmů stahují do seriálů, ale to už tak dobou je. Děj není zdlouhavý, ale naopak svižný a pestrý. Jediné, co mi chybí je choreografie lightsaber duelů, jako byla v prequelech. Toho už se asi nikdy nedočkáme. ()

madcap

Mám opravdu rád seriál The Clone Wars. K Rebels jsem si hledal cestu déle a pořád je hodnotím níž, než TCW ... ale určitě i tam se našlo pár hodně silných epizod ... kde se většinou vyskytovala právě Ahsoka. Ahsoka je moje nejoblíbenější mimofilmová postava SW universa, takže jsem na premiéru jejího vlastného seriálu dost netrpělivě čekal. A nejen proto, že jsem se těšil ... zároveň jsem se hodně bál, aby to nebyl velký fail. V posledních letech se nám sice dostává hodně velké porce "SW materiálu", ale kvalita je podle mě opravdu hodně kolísavá. Nová filmová trilogie je podle mě jeden velký průšvih, Solo jen šedivý průměr, Boba Fett je v podstatě jen záplava fan-servisu bez zásadnějšího vlastního obsahu a Kenobi ... myslím, že se v celé sérii najde tak maximálně dohromady 30 minut, které stojí za vyšší hodnocení. Moc se mi líbil Rogue One, Andor ... a s výhradami Mandalorian, i když ani tam nedokázali tvůrci kvalitu vždycky udržet a občas (no, ke konci dost často) to sklouzlo k úrovni Boba Fetta. První díl Ahsoky se mi líbí, na nitpicking by se určitě něco našlo, ale žádné zásadnější věci. Rosario je jako Ahsoka super, moje oblíbená MEW jako Hera vypadá zatím taky dobře, uvidíme, až dostane nějaký větší prostor. Mentálně nestabilní Sabine s barevným přelivem je za mě také OK a přesně jako v Rebels to zase zkomplikovala ... Za mě tedy zatím palec nahoru a optimismus. Jo ... trochu zklamání hudba, tentokrát tam neslyším žádný výraznější motiv, škoda. Tak držím palce, ať se v dalších dílech nekoná nějaký sešup! ()

DarthAthiss

Jako člověk, co nemusí seriál Rebels (kromě jediných výborných dílů na Malachoru) si tenhle seriál prostě nemohu oblíbit. Postavy mi nesedly tam, stejné mi nesednou ani tady. Sama Ahsoka se chová prostě zvláště. Chodí sem tam, při rozhovorech odpovídá nejednoznačně a stručně, přičemž očima pohybuje všude kolem a když se s nikým nebaví, tak chodí jen sem tam. Za mě zatím dost průměrný seriál. ()

Gualtiero

Proč vytvářet nějakou mapu k někomu? Jen aby zase byl přítomný nějaký macguffin? To jsou autoři tak bez nápadů, že musejí použít koncept ze sequelove trilogie? Nechce se mi tomu věřit.. A během druhé poloviny jsem usnul, protože to bylo nudné. 5/10. ()

LIFOsama

Fanoušci animáku Rebels se konečně dočkali pokračování příběhu, kdy se konečně vydáme na pouť hledat rytíře Jedi Ezru Bridgera a nepřítele vesmíru velkoadmirála Thrawna. První epizoda naprosto splnila má očekávání a pohled na herce Raye Stevensona v roli padlého Jedie Baylana Skolla pro mě bylo prostě dech beroucí, ať Ray odpočívá v pokoji. Když se podívám na nově vznikající seriály a na poslední filmovou trilogii (díly 7, 8 a 9), tak mi pořád nejde do hlavy, jak to mohl myšák tak extrémě domrvit. Nu což, poslední trilogie pro pravé fanoušky stejně neexistuje a snad si Ahsoku všichni pořádně užijí, protože o tom jediném to je! Nechť vás provází síla. ()

lorddrizzt

Kdo neviděl Rebels, pro toho to asi bude plytké, nebude mu záležet na nových postavách, jejich motivaci, proč by měli hledat nějakého Ezru a Thrawna. Naopak pro ty, co seriál znají, je to úžasné. Prostě pátá série seriálu, do toho se naskakuje těžko. My ostatní si plně užijeme kámoše Ezry z první série, Rydera v podání pana Krabse, malbu jako vystřiženou ze seriálu, Sabine, Heru, Choppera, doufejme že i Zeba. Úroveň detailů, ať už jde o styl maleb Sabine, Ezrovy trofejní helmy, jak vypadá Lothal, Ezrova věž nebo to, že Morgan je Nightsister, prostě nerdgasm. Za mě 100%. ()

VojtaHradec

Myslím si že přímo kvalitní začátek nové série tento seriál a spíše díl kombinuje boje a hlubší pointu a i docela smutné scény ()

Harry89

A tak jako pojď na mě z boku a per to tam pod tlakem! Blaho... Absolutní... A totální... Ať dlouho vládne náš Pán Dave, jehož učedníkem jest Favreau a chraň nás od temné ruky Ketlýn! ()