Ahsoka je konfrontována se svou minulostí, zatímco její spojenci podnikají záchrannou misi. (Disney+)

TR4XY_CZ

Já vím, že je to hloupý argument, ale kdo tomuhle dílu nedá plný počet bodů, tak se nemůže nazývat fanouškem Star Wars. Já jsem se celou epizodu usmíval od ucha k uchu! 10/10 ()

Fin_429

Konečně díl věnovaný Ahsoce. Teď opravdu konečně víme proč se to jmenuje Ahsoka a ne Rebels: the liveaction reboot that is terrible. Ne, myslím to vážně, v této epizodě prozkoumáváme období klonových válek, zjišťujeme něco o Ahsoky minulosti a co se děje. Zároveň je tady trochu toho CG bordelu a.k.a. Anakina. Mrzí mě posledních 10 minut, které byly k nevydržení a už jsem si přál aby to skončilo - vše co epizoda měla, si jednoduše vypráskala na začátku. Ale lepší. ()

Gig

Zatím nejlepší díl Ahsoky. Kdo nezná Clone Wars a Rebels, bude zmatený a nebude chápat Anakina a jeho přechody z mladšího jí, staršího já, Wadera apd. Ale to není chyba seriálu. Jak se říká neznalost neomlouvá. Ale pak tu samozřejmě vidíme odpady, pravě kvůli těmto věcem. Nádhera plná emocí a vše do sebe zapadá. Ahsoka konečně ukázala jiné stránky chování. Čím dál víc se mi líbí Hera. Její rebelství, ale i chování mámy. Je to hold stará dobrá Hera. A rozhovor s robotem je lahůdka. ()

Juraxin

Jednoznačne najlepší diel série. A to nehovorím iba kvôli Haydenovemu návratu(je vidieť že znovu po nepodarenom Obi Wanovi sa do roli Anakina vrátil s obrovskou chuťou a epizóde ho Dave Filoni využil úplne skvelo, bolo skutku prijemne znovu vidieť Anakina a Ashoku spolu.).A povedal by som že či už ide z príbehového či CGI hľadiska epizóda je fenomenálna zo všetkých strán. Na rozdiel od Boba Fetta či Obi Wana ,každá epizóda je pozerateľná. A piatou epizódou lucasfilm spolu s disney dokázali nám veľký priepastný rozdiel  že sa dá konečne robiť star wars na vysokej úrovni ako predtým. A preto dúfam že takých to epizód nám seriál ponúkne ešte viac. ()

hustle_sweat

Sabine je force sensitive , Jacen je force sensitive , KAŽDÝ JE FORCE SENSITIVE !   Flashbacky do klonových válek i souboje byli nádherné . Anakin měl ovšem ten uncanny digitální obličej , to ale nemění nic na tom že to je další filler kde polovina epizody je zaměřena na oblohu či objekt zatímco Ahsoka má zkřížené ruce.  Vážně doufám že se dočkáme vysvětlení kde jsou všichni force sensitive bytosti v době nového řadu. ()

Martas81

Jako ne"fanoušek" Star wars , musím uznat že Ahsoka je kvalitativně dál než Boba fett(po prvním díle, nedokoukán) Mandalorian( 2 série shlednuté na 3.sérii jsem už neměl) , Obi wan(po prvním díle , nedokoukán). Tenhle díl ukázal jak propastný rozdíl je mezi nima.Zatím nejlepší díl. ()

P_Neubauer

Některé části jsou vyloženě pain ale převažují části které jsou sice fan servis, ale opravdu podařený fan servis který je zcela na místě. Epizoda trochu zbytečně dlouhá s trochu zvláštním a malinko hloupým rozuzlením zápletky, ale jinak velmi fajn epizoda. 6,5/10 ()

jjjerry

Největší slabinou je scénář a hloupé zápletky. Snaha za každou cenu vnutit do epizody známé postavy. To zkazilo i třetí řádau ST Picard. Tady je to bohužel podobné. Ale bohužel tohle asi hloupé většinové publikum chce... ()

Textorix

10/10 zaležitosť! Absolutna slasť pre každeho skutočného fanúšika Star Wars. Už chapem prečo toto dali v Amerike do kin, toto je proste nejlepšie Star Wars od Rogue One. Hodnotiť toto na menej než 4* už by sa malo považovať za review bombing :D ()

KiJi

Jako dobrý, ale nějak to neštymuje s filmy - vždyť Anakin nedosáhl na titul mistra, a tak nemohl mít padavana, a tak nemohl cvičit Ahsoku..... ale tento příběh je jak vidno jiný, to z jiného konce braný, to už jinde jsme....(asi se budu muset podívat na clonové války).  Na druhou stranu, to se jako budou seriály SW odvíjet jinak než filmové? ()

Harry89

Tak tohle bylo nejlepší od... Tvl co si budeme namlouvat... Tohle je prostě absolutní TOP! Ať věčně žijí naši vládci Dave & Jon a hlavně ať od sebe co nejdéle drží temné spáry Ketlýn. ()