Reklama

Reklama

Winx Saga: Osud

(seriál)
  • Itálie Fate: The Winx Saga (více)
všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Série(2) / Epizody(13)

Obsahy(1)

Víly se učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, soupeří mezi sebou a musí si taky dávat pozor na životu nebezpečné příšery. (Netflix)

Videa (3)

Trailer

Recenze (63)

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Špatné určitě ne. Dokonce z tohoto trendu, kdy jsou všechny tyto seriály opravdu úplně stejné, jen si tam navlečou malinko jiné prostředí, jde o nadprůměr. Ale je to pořád a pořád a pořád to samé a dokola. Nevím. Asi je to tím Netflixem, který si myslím, že hlavní sledující jsou prostě děcka 12-17 let. Škoda, protože Netflix stojí peníze a my, co to platíme máme někdy problém najít seriál, který by se tomuto trendy aspoň trochu vymykal. Ale to jsem si jen trochu postesknul. Prima hlavní postava, jinak jedno obrovské klišé. ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Jde sice o klasický počin pro puberťačky, ale přesto se na něj dá koukat. Holk se jako malé dívaly na animovanou verzi, byť je více bavily Wtch. Za mne, kdyby to smrskli do dvou dílů cca tak na tři hod., vynechaly hromadu balastu a blíže přiblížily motivaci Rosalind, tak dám alespoň o hvězdu výše. Obsazení ujde, člověk si na ně musel zvyknout, kouzla v pohodě, hudba průměr, což je za mne i seriál. Televizní průměr, tedy 50%. ()

Reklama

psychoJoa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co se teen-fantasy žánru týče, je to boží a vysoký nadprůměr - proč, ptáte se? Především bych ocenila scénář - ten mi totiž ve většině takových počinů hrozně vadí (většinou je totiž nedostatečný, nudný a nenavazuje, jen vyplňuje čas). Tady jsou super puberťácký dialogy a člověk se i zasměje! Dále bych ocenila charaktery postav, dávají smysl, nelogicky se nemění... o ano, konečně! A co je nejlepší? Vždy mi vadí, když se ve světě magie nastaví pravidla, která pak ten svět stejně poruší (moc se nevyužije, když by mohla nebo naopak najednou se může využívat až moc) - tady to zatím všechno svá pravidla dodržuje a z toho jsem prostě nadšená! Chci dvojku a to hned! ()

Uesbe 

všechny recenze uživatele

SPOILER Jsem ohnivá víla, nesnesu svý muklovský rodiče, jsem zrzavě-bíla, pyroman s pifkou na topiče.....Naše slavná škola kouzel, je v podstatě tutově vojenská, podobnosť s Hogwarts je asi jako, cornichons a znojemská....Mé spolužačky to jsou čísla, jó žádná z nás není jako Amálka, k snídani kolují špeky, a píva proud je normálka....Říďa je ženská k fackování, má stihomam a mozek zelený, nezvládá ani grilování, za vše prý múžou spálení  SPOLIER   Sorryjako, moja čeština je desivá a Hana Zagorová si toto ani nezaslúžila....proste to zo mňa vyvrelo ()

Aragorn 

všechny recenze uživatele

Docela dobrá oddechovka. Natož, že jsem jako malý kreslený seriál Winx club nenáviděl, jeho hraná verze se mi líbila. Samozřejmě, je tu spousta klišé, trapných rozhovorů a sprostá slova jsou zde použitá někdy v naprosto nevhodné momenty, ale jinak je to fajn seriál, když potřebujete prostě vypnout mozek. Doufám, že se brzy dočkáme další řady, protože mě zajímá, jak to bude pokračovat ()

Galerie (93)

Zajímavosti (4)

  • Terezie Taberyová, ktorá v českom znení dabuje Bloom, sa do tejto postavy vrátila už po siedmykrát. V minulosti totižto postavu Bloom dabovala takmer vo všetkých sériách Winx Club (od r. 2004). (BLEEDER)
  • Po neúspechu druhej série sa Netflix rozhodol, že seriál predčasne ukončuje a ruší natáčanie tretej série. (BLEEDER)
  • Winx Saga: Osud nie je prvý Netflix seriál, ktorý bol inšpirovaný detským seriálom Winx Club (od r. 2004). Ešte predtým Netflix vytvoril seriál World of Winx (2016), ktorý nebol veľmi úspešný. (BLEEDER)

Reklama

Reklama