Boba Fett (Temuera Morrison) uděluje audienci. (Disney+)

Sany33

Príbeh: Príbeh nasledujúci po Epizóde V a teda začína Bobovým únikom z púštneho červa. ale iba na to aby sa dostal do spárov Piesočných ľudí. Sekvelovo sa pozeráme aj na budúcnosť kedy Bobba zasadne na Tattoine trón Jabu Hatta a nárokuje si jeho práva. Prevedenie: Prvá časť nemala až taký ťah na bránu ako by som od pilota čakal ale na druhú stranu je príjemne nostalgická a vykresľuje udalosti retrospektívne čo si teda mega cením.   80% ()

drackula

Boba Fett mal skvelý nástup v seriáli Manadlorian a preto som bol na tento seriál veľmi zvedavý. Sledujeme dve príbehové línie. Tá v ktorej je nám vysvetlené čo sa s ním dialo v dobe, keď sme si mysleli že je mŕtvy, je dobrá a baví ma. Je síce troch predvídateľná, ale má to štýl. Druhá línia, v ktorej sa snaží prebrať zločinecké impérium trošku kríva, respektíve nie je vôbec uveriteľná. Trochu akcie potešilo, ale nejak som neveril, že Boba Fett je nový kápo široko ďaleko. Uvidíme či postupne  presvedčí obyvateľov mestečka a tiež mňa ako diváka. 70% Disney plus ()

kenkaku

Ano… zahájení tam kde ho opustila IV epizoda (moje nejoblíbenější), bylo velice vkusné. Takže prvních 5 minut na plný počet. Pak to ale začalo zvláštně drhnout (Mandalorian měl nástup rozhodně lepší). Prostě ten časový skok dojem zbytečně zabil. Ze zajímavého začátku, místo intenzivní sledování co bylo “tenkrát” se zbytečně dějově skáče. ()

Milano33

The Book of Boba Fett sa paralelne pozerá na dve časové roviny príbehu. Začína nám to flashbackovými zábermi na udalosti, ktoré nasledovali po tom, čo sa Boba Fettovi podarilo uniknúť zo Sarlacca. Hneď ako prvé prišiel kvôli Jawaom o svoju zbroj, neskôr nato ho uväznili piesoční ľudia Tuskeni, u ktorých sa vyznamenal tým, že pokoril akési púštne monštrum. Keď sa prenesieme do budúcnosti, tak Boba Fett sa pokúša presadiť svoju autoritu, čoby nového Lorda a Daimyoa zločineckého podsvetia na Tatooine, nakoľko si uzurpoval trón po Jabbovi Huttovi. Nebránim sa ani porovnávaniu s Mandalorianom, ktorý oplýval podobnou temnejšou atmosférou. Soundtrack je aj tu slušný, avšak tomuto seriálu skrátka chýba šťava, drive, originalita a v podstate nejaká vlastná tvár či štýl. ()

Gial_Ackbar

Badass predstavenie postavy Fetta, flashbacky počas batcovej kúry sú fajn nápad. Únik z útrob sarlacca bol vkusne nechutný a jeho výprava so sand people ukázala, aký vie byť drsný a odolný aj bez svojho brnenia. Scény so súčasnosti vhodne predstavujú nutnosť vybudovania si rešpektu na zločineckej scéne na Tatooine. Škoda za krátkosť epizódy. ()

Say

Sžít se s hlavní postavou, která se neschovává pod maskou je mnohem jednodušší. Chtělo by to méně badass scén, které ve výsledku působí trošku trapně a casual (od Disney asi nelze čekat víc). Neuškodilo by přiznat prvky typické pro western - méně střihu, delší záběry. Představení fenomenální, zdejší hlavní postavy bylo v Mandalorianovi naprosto famózní, tak snad to rozvinou, jsem zvědavý. Mohlo by to překonat samotného Mandaloriana, pokud jednotlivé díly bude propojovat kontinuální příběh a nebude to rozkouskované. ()

MiniMinion

Solidní úvod, moc se sice nestalo (na to, že má seriál jen 7 epizod), ale snad jsme se alespoň dostali přes velkou část flashbacků a příběh bude pokračovat co nejvíce lineárně. Tím ovšem neříkám, že flashbacky byly jakkoliv nudné či nezáživné, ba naopak, na to, jak se Boba dostal ze Sarlacca čekáme dlouhá léta a vážně mě příběh zaujal, jen doufá, že jich bude míň a míň a do popředí se v následujících epizodách dostane spíše současný, post-Mando příběh. Temuera Morrison zatím válí, ono tu nejde o žádné extra herectví, ale jde z něj respekt a zároveň zvládá i ty jemné náznaky komedie v těch pravých místech. Ming-Na Wen dostala v prvním dílu velmi málo prostoru, snad se její role zvětší a bude víc, než jen bezduchá pravá ruka, ale pro začátek dobré. Zaujal mě nový kmen Tuskenů, jsou jiní než ti klasičtí, snad se o nich dozvíme více. Jinak efekty dobré, na zvířatech je poznat, že jsou digitální, ale jinak Mos Espa a všechno ostatní vypadá více méně realisticky, v podstatě stejná kvalita jako v Mandalorianovi.  Silnějších 7.5/10, takových 7.75... ()

warrenur

Vylucne pre fanusikov tohoto univerza. Okrem chaotickej a tazkopadnej hry s typickymi maskami a kostymami a kratkeho parkour-u, ma vobec nezaujala ani pribehova stranka - ta takmer absentuje. Nebyt uvodneho "Lukasovho-loga", ktore vas mozno "zorientuje", mnohi divaci by to ani nedopozerali. Strasna bieda a preto si ani len nedovolim porovnat to s Mandalorian-om. Zrejme pozriem este dalsiu cast, ci bude aspon ukazany "smer", kam sa to mieni uberat. Nikdy som vsak nebol nekriticky ani voci zvucnym menam a prvou epizodou ma Favreau, ci Rodriguez teda "sokovali". ()

RoneXxXD

Strašně krátkej pilot. 2/3 dílu nám vyspoileroval trailer, což je asi i nakonec dobře. Boba Fett strašně nevýraznej a silně doufám, že v následujících dílech ten "respekt" bude cítit, přeci jen, má se jednat o nejobávanějšího bounty huntera (ačkoliv to zatím vypadá, že ho nikdo nezná) v galaxii. Každopádně dostání se ze Sarlacca jenom vlastními rukami, to je Boba kterého znám. No, uvidíme co nás čeká v následujících dílech, ale toto byl poměrně nic neříkající díl. ()

tomik99

Není potřeba moc mluvit, a přesto má tento seriál svou jedinečnou atmosféru, kdy upřeně hledíte na obrazovku a nespustíte z ní oči. Jon Favreau zkrátka ví, jak si se Star Wars poradit. Zatím mě teda víc zajímá zápletka s Tuskeny, ale věřím, že i v současnosti se to pořádně rozjede. ()

aR3Zz

Příjemné překvapení. Moc hezké po grafické stránce, velmi vysoká úroveň akčních scén. Je vidět, že se na seriálu nešetřilo. Hned od začátku poutavé a už na konci prvního dílu se začnete orientovat. 80% ()

TomasRichtr

To byla kurva nuda. A to se Rodriguez kasal, jak v každé epizodě bude jeden zásadní zvrat. Zásadní zvrat v diváckém zážitku pro mě bylo, když to skončilo a já zjistil, že jsem neumřel nudou. ()