Nejúžasnější videa světa

(pořad)
  • Česko Neuvěřitelný svět katastrof (více)
všechny plakáty

Nejúžasnější videa světa jsou klipy, ve kterých jsou lidé blizoučko smrti, ale přežijí. Zajímavé je, že se pořad skládá z amatérsky natočených videí. Vždycky na konci je komentář toho člověka, který málem zemřel. (Vojtino)

SOLOM.

Některá videa byla vážně drsná a tak nějak u nich tuhla i krev v žilách. Chlapci na Prima Cool a hlavně ty jejich upoutávky se však nad tím královsky bavili. Lidské neštěstí mnohdy i nezaviněné moc k smíchu není, ovšem našla se tam i řada takových, které pro svou stupiditu některých jedinců vážně úsměv vykouzlila. ()

villon17

Videa vypadají hrůzostrašně a dívat se na lidi na pokraji smrti není a nebude mým koníčkem. Za zábavu to nepovažuji, a proto jedno zhlédnutí bohatě stačí na utvoření názoru. Více bych stejně nesnesla. Zajímavé rozhodně, ale nevhodné. Na druhou stranu, kdo se dívat nechce, nechť přepne. ()

Marek1991

Veľakrát opakovali to isté, niekedy hrozné situácie, niekedy bežné a trápne. Také videá sa dajú nájsť na internete a tieto teda s tým komentárom nestáli za nič. ()

corpsy

Vo väčšine prípadoch som dosť prekvapený, že to tá a tá osoba vôbec prežila. Ale človek má občas naozaj sakramentské ščastie. ()

sonnak

Fascinace podobnými situacemi je součástí lidské povahy a na tom nevidím nic špatného, jenže způsob, kterým tyhle videa prezentuje WMAV a navrch ten český komentář, který je opravdu čistým ztělesněním totálního kreténismu, ubíjejí všechno ostatní. ()

IllIlIlIIl

Co všechno se může člověkovi stát, to by asi nikdo nevěřil. Tento dokumentární seriál nám nabízí řadu neobvyklých událostí, u kterých jde o život. Plusem určitě je, že všechny tyto příběhy či události nekončí tragicky. ()

kapsomut

Občas to bylo výborné, občas zase nuda. Některá videa byly úžasná, některá nestála za nic. Ale stále převládali ty dobré videa. Hodně jsem se rozmýšlel jestli dát 3* nebo 4*. Nakonec jsem se rozhodl dát 4* za dobrý nápad, vytvořit tento pořad! ()

MarekT odpad!

Nevím, co tohle vůbec dělá v televizi (můžu si to najít na internetu a ještě bez těch ne zrovna dobrých doprovodných komentářů), a jednak ani zbla nechápu smysl těchle videí, bavit se na cizím neštěstí či amatérských výtvorech není zrovna smyslná činnost. ()

tom88

Seriál ma veľmi baví, videá sú dobré a napínavé, niekedy až dychberúce. Niektoré scény naozaj vyzerajú ako z akčného filmu (výbuchy, prestrelky, havárie, zločiny). Podobných videí nikdy nie je moc a páči sa mi, že videá opakujú niekoľko krát zasebou a spomalene aspoň presne vidím čo sa stalo a všimnem si detailov. Komentáre sú niekedy mierne zbytočné. 80% ()

DaUr

Po opadnutí nadšení z jistě zajímavých videí začnou na světlo vylézat takové zápory jako zbytečné prodlužování jednotlivých "reportáží", nijak extra kvalitní dabing a také nízká kvalita videí (jistě, jsou to jen amatérské výtvory, ale po sledování videí nízkých kvalit na internetu nase*e, když člověk sedne k TV v domění vyšší kvality a uvidí toto..) ()

filmmovier

Tak u tohoto pořadu se vždy výborně pobavím. Super český komentář, výborná videa, dost hrozné nehody, úrazy, vtipné momenty. Výborná zábava. To byly dobré časy, když to byla na Primě. Luxusní pořad, pro mě 100%. ()

T-pack

Je divné, že lidi tak přitahují katastrofy. Docela brutální pořad, musím uznat, ale je to TV show, takže tam stejně nikdy nikdo neumře (plus nebo mínus?). Když chce člověk vidět něco opravdu šokujícího a bizarního, musí prostě na internet. Nechápejte mě špatně, ale dobrý když nic jiného nedávají. ()

BoncheR

Kopec klipov je naozaj šokujúcich pri ktorých vám naskakuje husia koža...no ale na "pobavenie" je, ako to všetci nakoniec prežijú..:D ()

sskrblik

Nechápu název seriálu! Pod slovem úžasný si představím něco, co má od začátku až do konce pozitivní podtext, resp. že se jedná o něco co doopravy úžasné je. Příkladem třeba zdařilý skok salta na motorce, lyžař co sjede nezdolatelnou horu. Ale tragédie s dobrým koncem mi nepříjde jako úžasná věc. Tenhle seriál je plnej katastrof a toho co se nepovedlo a ve finále k lepšímu obrátilo. Asi to každej chápeme trochu jinak. Nicméně zajímavá videa to někdy jsou, to se musí uznat. ()