Moderní společnost ovládá kult krásných žen. Betty má smůlu. Se svými tlustými brýlemi, špatnou pletí a nemožným účesem se mezi krásky rozhodně neřadí. Betty je prostě ošklivá. Betty pracuje v módním domě Eco Moda. Je pracovitá a zodpovědná a nesporně také schopná, ale krásy moc nepobrala. Betty je odsouzena do role chytré ošklivky, kterou její krásné kolegyně neustále ponižují; cítí se osamělá a touží po lásce. Zamiluje se právě do toho nejméně dostupného muže - samotného prezidenta společnosti, syna jejího zakladatele a velkého záletníka Armanda Mendozy... (Pawlinkaaa)

Besyn odpad!

No,to si ten Železný už fakt snad dělá prdel!!! Tohle přece fakt nemůže s uspěchem vysílat inteligentnímu národu!!!! Holt,asi jsem fakt národ uplných vypatlanců,když si tohle vždy "ukouslo" největší část koláče. ()

pepa3rd

Běželo to u nás doma a několik dílů mě zaujalo, protože se u nich člověk docela i zasmál. Jednu chvíli mě snad i dokonce zajímalo, jak se to vyvine dál. Ta jedna hvězdička je právě za ten humor, který v jiných (mnou částečně viděných) telenovelách chybí. ()

Deever

Kurevsky kultovní. Tohle je snad jediná telenovela, na kterou jsem se kdy díval cíleně. Tak asi třicet dílů, ale mělo to koule. ()

derewi

Některé scény (v první polovině telenovely) byly ironicky vtipné...a jisté charaktery taktéž. Hlavně ukázka plytkosti posuzování vzhledu. ()

chrispe

,,Nemůžu uvěřit tomu, že jediné řešení které máme je tohle! .... Ta žena, která sedí tam v té místnosti, je přece člověk, který si nezaslouží, abych ji jen tak sváděl, okouzloval a hrál si s jejími city a pak ji zahodil, jako by to byla hračka, nechal ji na smetišti, to by přece bylo svinstvo!" Je to svinstvo! Já se totiž při tom svádění vždycky děsně bavila! Hanba mi! ()

Sign

nvm proc nvm jak nvm kvuli cemu, ale jako malej jsem to sledoval s brachou a tatou, ANO, my tri, chlapy bez mamky jsme na to sumneli az do konce a mne to proste bavilo a z nostalgie davam takove hodnoceni :-) ()

LucyD

Nemůžu si pomoct, ale tahle telenovela se mi líbila. Nevím, jestli bych se na ni dnes zpětně dívala, za ty hvězdičky musí poděkovat asi dobrému načasování. ()

kratina odpad!

Zřejmě pomsta kolumbijských narkobaronů za to, že český národ má mizivou spotřebu kokainu. Bohužel tohle „něco“ vlezlo tenkrát (ne, já jsem si to nepouštěl!) i do našeho obýváku. Kdyby někdy naše země chtěla vyhlásit válku Kolumbii, není třeba hledat nějakou záminku. Ošklivka Betty naprosto stačí. Velice ošklivý seriál, kterému tu neslušelo ani s brýlemi ani bez. ()

KdG

Tohle bylo trochu jiné, než podobné jihoamerické seriály. Je zde více nadhledu a humoru, v hlavní roli nebyla modelka ale buchta ze které se modelka teprve vyklubala. ()

Petus

Musím objektivně uznat, že jsem se bavila, byť naprosto neúmyslně a zřejmě jinak než tvůrci zamýšleli,ale prostě bavila. A ve srovnání s těma ostatníma jihoamerickýma "klenotama", které u nás v té době běžely... ()

Můj další řecký příběh

Můj další řecký příběh

23.06.2006

Existuje mnoho příběhů o ženách či dívkách, které z ošklivé kačeny se změnily na krásné labutě. Za všechny třeba Ošklivka Betty, Když jedna bota sedí, Popelka (a všechny ty filmy na ní založené,… (více)