Anna dostane od vedoucího na starost čtyři nové učně – tři děvčata a jednoho chlapce. Doma Jirkovi neřekne, že ví o jeho novém poměru. Jirka má doprovodit Péťu ze zkoušky malých hokejistů, ale pošle ho domů samotného a jde na schůzku s milenkou. Malého Péťu, který zabloudil, přivede domů  příslušník VB. Brzy přijde i Jirka a chválí Michaelinu generální zkoušku, která se však nekonala. Jirka lže i dál, tvrdí, že musel do práce k havárii. Prý ho volali telefonem, ale Michaela ví, že nikdo nevolal a je jeho lží otřesena. Blíží se předvánoční nákupní horečka a zaměstnanci samoobsluhy pracují ze všech sil. Anna se pro příkaz, který dala učni, dostane do sporu se zástupcem vedoucího Vilímkem a on dá šéfovi Karasovi nůž na krk – buď odejde Anna, nebo on. Anna se pevně rozhodne, že Jirku požádá, aby se odstěhoval. Ten nakonec odchází a vyhrožuje, že toho budou všichni litovat... (TV JOJ)

mchnk

"A nebojíš se toho?" "Ne, s Tebou ne, s Tebou bych vedl třeba bleší trh, natož takovýhle krcálek". Toto milé vyústění vzájemného vztahu Anny Holubové a vedoucího Karase lze považovat za první dárek pro Annu. Po předchozím prozření své dcery najde Anna Holubová pod stromečkem, a následně před domem ve Škodě 100, ten druhý. Anna Holubová je šťastná. ()

chrispe

Přiznám se, že na tento díl jsem se těšila nejvíc, protože prosinec a vánoce. To já můžu, však víme. A bylo to hezký i přes poučení o podvádějící živnostník versus poctivý socialistický obchod. ;) Co mě ale zarazilo bylo to naprosté otočení bábiny, to mi tam prostě nesedělo. ()

Eire

Predvanocni nakupni horecka .... Je tu s nami neustale Za Komunizmu, Havla v. Klause santa Klause aj za vozralu Zemana... Ty vole to je prozreniii! Miluji EndyHeppy! 85% :-DDDDDDDDDD ()