Reklama

Reklama

Rebel Wilson

Rebel Wilson

nar. 02.03.1980 (41 let)
Sydney, New South Wales, Austrálie

Biografie (2)

Rebel Wilson se narodila jako Melanie Elizabeth Bownds 2.3.1980 v australském městě Sydney. Živí se jako herečka a spisovatelka, ale proslavila se díky stand-up komediím PIZZA a BOGAN PRIDE.Vyrůstala v Sydney se svými rodiči a třemi sourozenci, Liberty, Ryotem a Annachi. Navštěvovala University of New South Wales, kde studovala práva a umění. K herecké kariéře ji přivedl sen, ve kterém se jí zdálo, že za herectví získává Oscara. V roce 2011 se stala mluvčí pro… (více)

Videa (34)

Rozhovor 4 - Rebel Wilson

Zajímavosti (16)

Cats (2019)

  • Herci Rebel Wilson a James Corden se na předávání Oscarů 2020 převlékli za jejich role koček z tohoto filmu při předávání ceny za vizuální efekty. „Nikdo nerozumí důležitosti dobrých vizuálních efektů více než my, herci filmu Cats“ pronesli, jelikož za neúspěchem filmu dle mnohých stojí právě špatné vizuální efekty. Společnost The Visual Effects Society, která je měla na starost, si to nedala líbit a odvětila:  „Minulou noc, na předávání Oscarů se vizuální efekty staly terčem výsměchu, lidé usoudili, že za neúspěch filmu Cats mohou špatné VFX. I nejlepší vizuální efekty na světě nedokáží zachránit špatně odvyprávěný příběh. Je škoda, že v noci, která je celá o oceňování talentovaných umělců, se staly vizuální efekty vtipem. Naši umělci si zaslouží respekt za jejich úctyhodnou práci, kterou pomáhají celému filmovému průmyslu.“ [Zdroj: Fandimefilmu.cz] (Michi88)

Králíček Jojo (2019)

  • Rebel Wilson prozradila, že její dialogy vycházely ze skutečných výukových příruček pro Hitlerovu mládež vydaných za 2. světové války. (Michi88)

Galerie (184)

Reklama

Herec

Producent

Host

Scenárista

TV seriály
2013

Super Fun Night

2008

Bogan Pride

Ovládací panel

Fanklub

(137)

Reklama

Reklama